Obavy...?

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 5. 2. v kategorii Lidé, společnost, přečteno: 1883×

Chtěla jsem to. Tak moc jsem si přála, aby se můj sen stal skutečností. A teď, když se v něm v uvozovkách "ocitám" mám obavy. Proč mi to nikdo nepřeje, proč mě každej odrazuje a ve všem vidí jen to zlé? Nikdo se mě neptá, co chci já a zda-li jsem to chtěla a rovnou vynáší verdikty, unáhlené závěry, přičemž to je můj život, můj sen, má radost a splněné přání, které jsem si promýšlela stokrát. Zvažovala, rozvažovala, ano či ne? Přesto ta vůle a touha byla víc, než všechny ty kecy, které mě měly odradit. 

Sedím a v rukou svírám test... Mé obavy se stupňují a naplňují. A vím, že mě to bude stát mnoho sebezapření. Radost, o kterou se nepodělíte. Radost, kterou si budu užívat sama, pro jistotu... Lidé jsou nepřejícní. Každý hned vidí jen ty negativa s výmluvami na dobu. Přitom jsem šťastná, vážně mi vše vychází ale vzápětí radost vystřídá pocit, že je Vám to líto vůči okolí. Jsem sobecká? Když jsem vlastní sestře odmítla odnosit dítě, když své mít nemůže a ve vší té lítosti nad ní, jak jí každej uklidňuje, že se dá žít i bez dětí, si udělám jedno na vrh já... Já, která už prcka mám a nelením, abych si splnila další ze svých snů, přitom ona děti mít nemůže.

Jak tuto skutečnost přijme, netuším. Dodnes se s tím nevyrovnala. Vím, že to pro ní bude silné kafe a já bych jí to přála, ale když to nejde, tak co se dá dělat. Mám se kvůli toho ohlížet na ní? Nechci se ohlížet, je to můj život a já se ani nebudu ohlížet. V podstatě jsem se ani neohlížela a nač vůbec? Nemůže, tak nemůže. Ano z jisté stránky mě to mrzí, už jako malé jsme si plánovaly, jak naše děti porostou spolu a že si je uděláme ve stejném období. Mrzí mě to, ale příroda to zařídila jinak a já bych nedokázala odnosit prcka a darovat jí ho. Tak solidární opravdu nejsem. Mé je mé...

Napříč tomu je to má sestra, v očích jí čtu jak v knize. Tato zpráva jí ovšem zas položí a kdo bude poslouchat výčitky? Opět já, že nemám špetku pochopení ani lítostí a to mám být kvůli ní celý život bez dětí? Když jsem poprvé otěhotněla, přestala se mnou mluvit, nevydýchala to... Vím, že ani dnes to nebude jiné, jenže zajímá vůbec někoho, že já toužím potom prckovi, ať je to holka nebo kluk, prostě to chci a těším se na to... Rodinu si člověk nevybere. Jediný, kdo se mnou bude sdílet mé nadšení bude táta. A když si vše tak promítám, nebude to jen z její strany.

V práci mě potřebují, toto nikdo nečeká. V podstatě není ani příhodný čas, ale ten není nikdy a já seru na to. Přála jsem si to dlouho a pořád čekala na správný čas, jenže roky letí, což o to, kdybych už neměla, tak své mám, ale já si přála ještě jedno. Malý se těší na bratříčka a prostě je úplně zlatý... Těším se s ním, akorát mlčeti je zlato. Tentokrát to udělám jinak. Budu se ovládat, budu mlčet a pak oznámím: Och, jsem v tom a je pozdě, nedá se nic dělat. Sice tím nenadchnu, ale aspoň se ušetřím od blbých keců, dej to pryč. Nedám to pryč, co je moje, to je moje...

Zajímá vůbec někoho, co chci já? Tím však nemyslím Vás ale prostě toto je můj život, který nehodlám prosnít. Já si za svými sny jdu a také si je splním, ostatně jako doposud a víte, co je fajn, že ničeho nelituji. Dodnes ničeho nelituji, žiji pro pocity a lepší dny. Sdílíš, nesdílíš, je mi to u pí... ale toto je můj život a žádná cesta není bez trnu.

 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
erekčič z IP 37.48.52.*** | 18.3.2016 11:28
V životě máme každý obavysmile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 18.3.2016 20:41
To ano, každý z nás ale jsou obavy řešitelné a pak ty druhé, které se řešit nedají, přesto jsem názoru, že řešit se dá vše, když je vůle, snaha...atd.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a osm