Rozhovor s nahoučkým Radimem po letech

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 8. 12. 2015 v kategorii Lidé, společnost, přečteno: 3109×
sbpcj-xjtazoqxrpdptcykymuuuy1k6o6n7kzhhdbwea7ypqduelywqblp1wpzopttngtbs.jpg

Ozval se mi Radim, mnozí jistě pamatují. Ano, náš nahoučký Radímek. Jak se má kluk po letech a co nového se u něj za posledních pár let odehrálo, si přečtěte níže. Malinko jsem jej vyzpovídala a nabízím Vám prostřednictvím mého blogu rozhovor s Nahoučkým Radimem po letech.

1., Dlouho jsme se neviděli a tak povídej, co nového se událo od posledně, co jsem s Tebou dělala rozhovor? Změny, zvraty, život, práce, lásky, vztahy, kariéra?

Jelikož je to už dlouho a sám nevím jak dlouho, tak je toho hodně. Nějaké ty zaměstnání proběhly (pokud se nepletu tak 3). Už mě ale přestaly bavit neustálé diktátorské režimy ve firmách z nemožností většího platu tak jsem si dal pár měsíců pauzu, trošku pocestoval a pak mě kamarád oslovil zda bych s ním nechtěl podnikat v oblasti financí, tak jsem přijal a už se tomu asi 8 měsíc věnuju a postupně se to zlepšuje. Vztah nějaký proběhl, lehce románky, ale jinak s láskou žádná sláva... jsem pořád tolik aktivní ve všech směrech, že kolikrát ani nevím, zda o to stojím.

2., Co máš pro nás připraveno? ...anebo spíše položím otázku jinak, co vše máš v plánu do budoucna? Jsou nějaké nabídky, co se focení týče apod.?

Tak nabídky ani tak ne, jelikož na to není zas tolik času a sesouladit to s časem fotografa či fotografky, eventuálně modelky se kterou pracuju není vůbec jednoduché, pokud to člověk nedělá naplno. Mám to pořád jen jako koníčka. Letos jsem měl dvě focení s jednou moji známou co fotí a suprovně se s ní spolupracuje. Napřed proběhlo testovací focení v létě, ona pak neměla čas, jelikož koupila dům a tam si udělala malý ateliér, kde jsme asi dva měsíce zpět ateliérek pokřtily první a hned jak jinak než nahým focením, jelikož jak víš tak oblečený se při pózování moc necítím.... vyšlo z toho velké množství skvělých fotek, které jsem využil ve svém prvním kalendáři pro své kamarádky.

Musím ale říct, že po asi půl roce bez pozování to byl pekelný záhul, když vezmu v potaz, že jsme fotili snad 3,5 hodiny! Asi už stárnu nebo co :-D. Ale ne teď vážně. Když model ví, co má dělat fotograf či fotografka co fotit, tak se do toho oba opřou a dělají to naplno. A to potom stojí hodně sil, udržet si určitou polohu, grimasu atd. To už se ale moc rozepisuju a nechci čtenáře nudit. Jinak v plánu je po novém roce focení v jednom brněnském wellnes centru, kde jsem už jednou fotil jen takové promo fotky bez nahoty ze 4 holkama co se nechtěly odvázat. Tentokráte ale mám domluvenu kamarádku, která se nahotě nebrání a v plánu je decentní párový akt. Tak snad se vše podaří :-)

3., Setkal ses s negativní reakcí, kritika nějaké nepříjemnosti?

Tak negativní reakce člověk slyší ve všech možných oborech a o této profesi nahého amatérského modela to platí dvojnásob. Lidi moc řeší ostatní a nestarají se o to o co by měli. Ale však to ty znáš.

4., Kde stále bereš inspiraci, kdo Tě fotí? Co vše máš nafoceno a co máš v plánu nafotit? Sex při focení nějaký proběhl? Kdy, kde, jak a s kým? Rozpovídej se na mém erotickém webu to jistě čtenáři ocení a budu jen ráda, když se s námi podělíš o nějaké pikantnosti. 

 Inspirace je málo, protože mě už nebaví pozovat jen samotného a chtěl bych mít okolo sebe další a další modelky, co se nebojí nahoty a na zajímavých místech by nafotily něco se mnou... Je to výzva ale nemám moc na takové slečny štěstí... snad s tou novou, co jsem si domluvil bude dlouhodobá spolupráce. Moc by mi to prospělo. Sex proběhl asi 3 roky zpět u jednoho super focení, které jsem nazval "orálkové focení", bylo to u kamaráda v ateliéru v Příboře a tam jsme si to skvěle užili. Bylo to s kamarádkou Blankou, se kterou jsem s focením začínal jen tak různě v přírodě.

5., Setkal ses někdy s tím, že ženě vadilo, co děláš? Byla nějaká, co se Tě snažila od toho odradit či si potkával v životě ženy, které toto přímo vítaly? 

Určitě jsem se setkal už se ženami, kterým to vadilo, ale to už člověk neovlivní. Byla to i moje bývalá. Odrazovat se vyloženě nikdo nesnažil, občas se některá nad tím pozastaví a řekne, že to nechápe, ale to už pak neřeším. No a ty co mé fotky vítají a chtějí pořád  samozřejmě taky jsou. 

 6., Co by sis přál k Vánocům, když se nám blíží svátky a jak celkově prožíváš Vánoce a jak míníš prožít ty letošní? Je nějaký sen či přání, co by sis rád splnil? Už si psal Ježíškovi? Opravdu, řekni nám, co by sis přál letos najít pod stromečkem?

Nic extra hmotného k Vánocům si nepřeju, ale po novém roce chci koupit nějaké reprezentativnější auto než mám a chci aby vzkvétalo podnikání víc a víc. Trošku poladit kariéru prostě. Ježuchovi jsem nepsal, už tyto roky mám za sebou. Chci aby všichni v okolí byli zdraví :-). Pod stromečkem si nepřeju nic konkrétního, ale na štědrovečerní večeři si přeju dvakrát takové množství kapra jako vloni :-)

7., Teď nevím, zda máš rodinu ale pokud ne, máš v plánu jí založit, kdy? A co děti? Jak by jsi v roli otce reagoval na svého syna, který by zdědil po Tobě tyto sklony a pokračoval v tvých šlépějích? 

Nemám rodinu a zatím není s kým ji plánovat. Syna bych v tom podpořil určitě. Hlavně hned od 18ti kdy je na to ideální věk se prosadil. 

8., Co vše jsi nafotil od našeho posledního rozhovoru? Popovídej o každé galerií a která z nich dle Tebe je nejpovedenější? Na kterou jsi hrdý a proč? 

Jelikož nevím přesně, kdy jsme komunikovali naposled, tak jak už jsem psal, tak ani nevím, kolik toho proběhlo, nebylo to nic extra, řekněme deset focení možná. Jaksi nebyli lidi, cestoval jsem, sportoval, jezdil na kole atd. Co se galeríí týče tak super byla ta orálková jak jsem již zmiňoval výše. Za zmínku určitě stojí zajímavé focení v okolí Brna při hezkém jarním dnu, kdy bylo všude plno lidí. To mě fotila kamarádka. Asi o týden později něco podobného proběhlo z další kamarádkou v okolí mého bydliště taky v přírodě a různě na veřejnosti, např. opět na jednom s menších vlakových nádraží, což mě moc baví... počkal jsem si i na vlak, aby bylo veselo. Pak jedno podzimní focení s další kámoškou v Adamově u Brna, kde jsme si vyrazili na rozhlednu a většinu času jsem šel krásnou barevnou podzimní přírodou nahý, což bylo velice vzrušující. Pak jsem ještě mému známému profifotograovi zapozoval v létě u rybníka poblíž nudapláže a letos focení u rybníka a v ateliéru s moji známou jak jsem již zmiňoval.

9., Kde všude se profiluješ a kde tě lidé mohou spatřit, případně zkontaktovat o spolupráci?

Především na amatérech, mám tam nick piresz. Jinak já sem tam oslovuju potencionální zájemkyně z řad známých přes FB. 

10., Dostal jsi nabídku na nějaké profi focení? Celkově shrnutí tvé záliby od začátku do teď, ať zakončíme tento rozhovor s tím, že uděláme určitě další, abychom mohli sledovat jak se ti daří i nadále.

Bohužel ne... nikdy od mých začátků mi to nedovolovala postava a vzhled na profi focení, aspoň dle kritérií daných společností. Myslím, že shrnout tuto zálibu od začátku snad ani nejde, ale myslím si, že už mám dost zkušeností od samospouště až po profi focení a už to není jen koníček, ale určitá část života a myšlení. A to je jen začátek...

Já také věřím, že to je jen začátek a děkuji Ti za rozhovor a přeji Ti hodně štěstí, ať se Ti daří po všech směrech a určitě se zas někdy ozvi. V případě, že by měl někdo zájem o kalendář nahoučkého Radima na rok 2016 stačí napsat a posledních pár kusů, může být i u Vás doma. Níže Vám nabídnu malou ochutnávku, pokochejte se a Radime, drž se a hodně štěstí.

Přeji hezký večer všem s přátelským pozdravem Sexy Lucca

 

5ojcw9zk-kaysqwhlstwzikategqeczvjvtzhw2jjdorsaceiko53yc3sjmmq1bfqc9iuzcF4hdj-jt8msygocmymjemd7o-a0kltopxff6xew0s5dinbzrlp8nccydlgxyd6kr1zuuhcm

 

 

 

http://lucie.quicksnake.cz/Lide-spolecnost/Setkani-s-Nahouckym-Radimem

 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Nahoučký Radimek z IP 109.164.3.*** | 8.12.2015 22:56
Lucco díky za článek po letech. Budu se těšit na ohlasy smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 8.12.2015 23:03
Díky i já Tobě, ať se daří.

Blog nám nějaký čas stál, takže to chvíli potrvá než se vše vrátí do normálu ale věřím, že v brzké době, bude vše jak dřív a s tím i ohlasy na Tebe.

Hezký večer a děkuji za rozhovor.
drz.pevne z IP 37.48.33.*** | 9.12.2015 16:41
Kašlat na postavu, důležitý je kalendář s kundičkousmile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 9.12.2015 20:47
Chceš ho? Stačí jen napsat a můžeš jej mít doma i Ty.
Nahoučký Radimek z IP 109.164.3.*** | 6.1.2016 23:19
Ahoj Lucco, někteří mi píší, že tu mají problém s vkládáním komentářů. Nevíš v čem by mohl být problém prosím?
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 6.1.2016 23:25
Ahoj Radime, to slyším po dlouhé době prvně. Jako, že někomu nejde udělat registrace, jsem už také řešila a doporučila, aby reagovali bez ní ale že nejdou komentáře? To čtu prvně, zadali vše správně? Někdy nepatrná chybička udělá své a znemožní komentář odeslat, ale pokud by se to opakovalo a opravdu to nešlo, napiš mi, zjistím, kde je problém, pokud to bude v mých silách, případně se obrátit na majitele těchto stránek, tím myslím technickou podporu a společně to vyřešíme ale pokud je mi známo, nikdo jiný problém nemá, teda předpokládám v případě, že ano, kontaktujte mě.

Email.Lucie@post.cz
Shark | 6.1.2016 23:33
Není lepší ten dotaz napsat adminům? ;-)
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 6.1.2016 23:37
Já bych to spíš tipovala na problém jiný, špatně sečtené čísla kupř. Opravdu to jiným funguje, viz. Ty. A díky za komentář. Nechť zkusí znova a pokud by to opravdu nešlo, zkusíme to řešit skrze technickou podporu na banan.cz


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a devět