Rozkoš v sauně

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 7. 3. 2014 v kategorii Lidé, společnost, přečteno: 3213×

Už delší dobu jsem měla v práci problémy, dlouho ponocovala, díky tomu i často zaspávala a chodila do práce pozdě a s myšlenkou na sex, jsem nevydržela jen u smýšlení, a čas od času, si v práci i zapíchala. Jenže mé poslední triumfální číslo, mě stálo místo sekretářky. V ten den, mě od rána hrozně svrběla kundička a já po každém chlapovi, který prošel házela očkem a přála si pěkně zašoustat.

Bylo kolem 10h a ke mě do kanceláře přišli dva klienti, jenže šéf byl zrovna mimo firmu na jednání, tak jsem s pány koketovala a přála si, prožít trochu vzrušení.. Nemusela jsem se ani moc snažit a po pár svůdných pohledech, na mě vystartoval pán v bíle košili a prohodili jsme na téma sex pár slov, oba muži pochopili, že bych si teď hned dala říct a na impulsy jsem reagovala okamžitě a už jednomu kouřila péro v klíně, druhej si mě podal zezadu a hezky mi pičku prstil, dlouze lízal a já si v ten moment přála vymrdat obě své díry, a kouřit přitom pořádný péro v ústech...

Užila jsem si se dvěma na stole, přímo v kanceláři mého šéfa a podcenili jsme celou situaci a nezamkli dveře a můj šéf přijel z jednání dřív, a načapal mě v poloze na čtyrech, jak jednomu kouřím a druhej mě prcá.. S okamžitou platností mě vyhodil z práce na ulici s tím, že už si u nich ani neškrtnu. Taková ostuda, všichni na mě koukali srze prsty a já odcházela z budovy jak zloděj..

Doma jsem načla flašku a toužila se ožrat, když už mi šukání v práci neprošlo, když v tom zvonek.. "Kdo to může být?" pomyslela jsem si a sklesla kráčela ke dveřím, přes kukátko vidím druhého majitele podniku v kterém jsem pracovala. Chvilka váhání, zda otevřít nebo dělat, že doma nejsem, jenže pán majitel byl neodbytný, zvonil a klepal dále a já ty dveře nakonec otevřela..

"Dobrý večer Maruško.." řekl mi. Pozvala jsem ho dál a moc do řeči mi nebylo, když v tom on na mě.. "Rychle se oblečte, zvu Vás." Nechápala jsem a bez řečí se oblékla, a optala u dveří.. "Kam půjdeme?" a on mi povídá.. "Mám rezervovanou saunu jen pro dvě osoby na celý večer." Oči se mi rozzářily a zase mě chytila chuť na mrdačku a pořád mi hlavou bloumalo.. "Ví nebo neví, proč zve zrovna mě?" Když jsme dorazili na místo, ohromil mě luxusní podnik a já si připadala jak Alenka v říši divů, celá uchvácená vší tou krásou, jsem pozorovala prostředí mě zcela cizí a tak krásné. V sauně Petr otevřel láhev sektu a podal sklenici..

 "Děkuji.." odvětila jsem, přivřela oči relaxovala a zcela zapomněla na nějaké mrdání , když v tom jsem ucítila šimrání na kundičce, otevřu očka a Petr se na mě pousmál a optal.. "Mohu? Nevadí, né?" Jistě, že nevadilo a kývla jsem hlavičkou jako ve znamení, že může pokračovat a přivřela oči znova..  Hezky mi jí prstil prostředníčkem a já se příjemně uvolňovala a pociťovala, jak ze mě pomalu ale jistě teče ta kundí štáva. Olízl mi kundičku a prsty přirážel o mou pičku. Já se položila celičká a nechala hýčkat. V tom šíleném horku mi bylo vedro ještě větší, když jsem ucítila jeho ocas hluboko v píči, celá mokroučká a chvějící se vzrušením jsem chtěla jeho péro mít všude..

Hezky naznačila, že i má prdelka je k máni. A on to pochopil a hned mi ho tam vrazil, prstíky dráždil mou mokrou píču. Po totálním vyčerpaní mi ho vsunul do pusinky a já lehce pokouřila, a v ten ráz měla jeho semeno všude po obličeji.. Olízla jsem rty a ulehla mu do klína, jazýčkem kroužila kolem jeho koulí. Krásný den, přece jen jsem si zapíchala a ještě k tomu s druhým majitelem podniku v kterém jsem pracovala, a místo měla v tu ránu zpátky.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
vyjebaný patik z IP 37.48.32.*** | 18.12.2015 13:33
Pěkný zážitek,v sauně se dá píchat a šťáva z kundičky v tom teple chutná jako přihřátá polévka.smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 18.12.2015 23:51
Zajímavé přirovnání, příště bych mohla napsat o přihřívaní, viď?

Vskutku hezká myšlenka...

Nejspíš o tom něco napíšu. Takový blog tu ani nemám, prstíky udržoval kotel, aby polévka nevychladla... smile
jebnutý patrik z IP 37.48.48.*** | 22.1.2016 09:48
Máš fajn fantazii,určitě by to bylo fajn napsané.
Kundí kotel plné šťávy?
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 22.1.2016 09:54
Spíš bych to pojala domácí polívčička...
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 22.1.2016 09:55
Zatím si dej něco od mého kolegy ostraváka..aby ses inspiroval v kuchyni.

Co takhle gulášek?

lucie.quicksnake.cz/SEN-OSTRAVAKA/Dnes-varime-kundi-gulas
jebnutý patrik z IP 37.48.36.*** | 23.1.2016 10:07
Kundí guláš ? Fajn recept smile Spousty kundího a štávičky. Dostal jsem chuť na něj ,musím ulovit nějaké kundy a pák se s chutí nasytit .mňamm.Samozřejmě nesmí nakonec chybět půl litru pissu.
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 23.1.2016 10:27
Přeji Ti dobrou chuť a hodně štěstí při hledání masa..smile
Jebnuty patrik z IP 37.48.53.*** | 24.1.2016 18:31
Není kundi jako kundi . Každé maso má svou chuť.
Sto lidí sto chuti.
Při lizani kundy se pozná ta prava chuť.
Musí chutnat . Je spousty kund,ale ta delikatesa pokud se najde tak pro mlsny jazýček je pak jen ta jedna kundicka..
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 25.1.2016 09:36
To je věc názoru. Není kundička jako kundička, i když zachutná, chlapa to láká okusit i další...


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a dvanáct