Situace v ČR 2012

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 12. 12. 2012 v kategorii Lidé, společnost, přečteno: 1119×

Díky úvahám a debatě z dnešního rána mě zas napadá výborný námět na článek s podtitulem:

"Kam ten svět spěje".

Lidově řečeno, do prdele!

Ano,  je to tak, lidi lidem, tzv.kupř.  "Pomáhat a chránit".

Vždyť už ani ta policie se nedrží sloganu na autě. Lidé lidem za vidinou peněz bezpáteřně ničí život za životem. Že se toto nemůže stát, opak je pravdou? Široká veřejnost je informovaná o zdraví nebezpečných potravinách, prošlé anebo plesnivé, závadné potraviny! Výrobky určené ke konzumaci obklopují náš trh, my je kupujeme, jíme. Lidi lidem, jak toto může udělat člověk člověku, jednoduché, jde přece o zisk. Nač tunu závadných potravin vyhazovat a likvidovat, když je stačí...  kupř.maso namočit do octu a lidé koupí. Nejde jen už o maso ani vajíčka, jednou technická sůl, jindy kuřata plné antibiotik. V každém jídle se už pomalu ale jistě nachází něco, co zdraví uškodí. Co máme jíst, abychom zůstali zdraví? Nejlépe nic a když pomineme jídlo, objeví se šokující zpráva, že i čaje na našem trhu jsou plné jedu na krysy. 

Kam ten svět spěje, říkáme si zoufale...

Lepší to nebude. DPH rok od roku roste, potraviny i služby se zdražují, inflace stoupá. Bydlení už taky není za pár kaček. Platy vesměs stojí, stejně jako důchody, přilepšení se nedočkáme a lékařská služba, péče, poplatky, výdaje za léky a lékaře narůstají do neúnosných rozměru. Jeden by řekl, nejlepší je se na to ožrat.

"Tak si dej, teď je tu novinka, napiješ se jen jednou a může to být naposled. V tom lepším případě, zůstaneš slepý".

Chlast plný metylalkoholu na každém kroku, kolkované pití nevyjímaje. Je to všude kolem nás, všechno je závadné a všechno je špatné. Pokud tě nepřipraví o život jedno, zaručeně se to povede tomu druhému. Je jen otázka času a výběru jakou smrt si zvolíš.

"Pij a jez co hrdlo ráčí" ...budeme znát už jen z pohádek a povídaček pro děti.

Zkažený svět a nechutné přihlížení tomu, co se dnes a denně v tomto světě děje. Lidé propadající čím dál většímu zoufalství a beznaději se obrací k bohu, ale vyslyší je?  Kostely plné věřících s naivním přáním za lepším zítřkem je nespasí. Jiná doba, co jsme si zvolili, to máme.

"Chtěli jste demokracií? Tak si jí vychutnejte a to do syta!"

Každá doba má své, dřív se nadávalo na komunisty a teď si je přejete zase zpátky? Hrábněte si všichni do svědomí a zamyslete se nad svými činy. Tak jste to chtěli, svoboda slova, svoboda po které jste vy všichni toužili před revolucí. Kolik českých firem a společností s tradicí díky tomu ztroskotalo a teď se k nám svinstvo dováží ze zahraničí. Češi jsou učenliví, vzali si z toho příklad...

"A když mohou oni, proč my ne?"

Co komu záleží na druhém.  Český národ je jen odpad - takový kontejner, přiváží se sem všechno, co by jinde v cizině do úst nevzali, ale my to vítáme, cena je rozhodující a lákavá. Však my chudáci si to ještě budeme chválit, jak nám kus hovězího chutnal. Ovoce plné pesticidů, chemicky zpracované a bez vitamínů, krásné gigantické rajčata, jablíčka jak z pohádky o Sněhurce ...jedno s druhým, ale cena láká, ovoce na pohled jak malované a českých jablek se nikdo netkne. Letáky nám plní schránky...

"Pozor, akce týdne!"

Lidi jak zběsilí vykupují supermarkety a obchodník si mne ruce! Tak se dělá obchod, nakoupíme levně, nevadí, že svinstvo a prodáme ještě levněji. Dobrý základ? Ty naše děti nikdy nebudou mít. Však nedávno i v přesnídávkách pro děti bylo nalezeno nepřiměřené množství nějakých látek. Závadné kašičky, čajíčky i mléko. Na čem naše děti vyrostou? Záleží někomu na zdraví?  

Chtěli jste demokracií, tu jí máte! Lidi si dnes dělají co chtějí i za cenu, že tím ublíží druhému. Jde o cenu, zisk ...rychle zbohatnout na úkor zdraví druhých. Nikdo dnes na nikoho nehledí. Když pomineme potraviny, podívejte se kolem sebe. Kam jsme se to dostali?

I kvůli pěti koruně v peněžence tě dnes někdo zabije nebo ti poláme kosti. Kriminalita stoupá, lidé jsou agresivní, mládež nemá chování. Řekněte dnes nějaké starší paní, že jí pomůžete s taškami, nikdo už raději nic nechce. Plné zprávy násilí a skutku nad kterými člověk cítí úplnou bezmoc. Injekční stříkačky na pískovišti.

"Mám Aids, nakazím i další, přece neumřu sám".

Bezohlednost! Hnus a zvrácený svět, to jste chtěli! 

Porno průmysl má hej! Mladé holky už dnes nedávají z lásky, nýbrž pro peníze. V dnešním světě to tak chodí, jak jinak si myslíte, že mladá dívčina sotva vystudovaná si jezdí v autě za miliony. Už i ty mladé holky pochopily, že pokud si chtějí žít na nějaké úrovni,  budou muset roztáhnout nohy a snížit se k řemeslu všemi odsuzovaném ..a v tom je závist veřejnosti! Každý na to nemá, buď zevnějškem anebo povahou, ale jak jinak si pomoci, jiná cesta není?

Odsuzujete je? Udělali by jste totéž, nesuďte lidi!

Dnes lidé na výběr moc nemají, buď se smíří s tím jaká je situace a budou žít celý život v bídě anebo využijí možnosti, které díky demokracií a svobodě mají a pomůžou si i za cenu takovou. Proč vůbec na svět přivádět děti? Náš stát se diví, že je nízká porodnost, ale ona by možná ani nízká nebyla, kdyby naše děti měli jednou možnost solidně a slušně žít. Vyhlídky do budoucna jsou k pláči. Však si už sami musíme spořit na důchod, kdo bude dělat na nás? Děti je málo a bude jich ještě mén , jen černých přibude, ale ty na nás pracovat, až budeme v důchodovém věku nebudou.

Kam ten svět spěje, běduji už dnes po třetí a věřím, že v tom nejsem sama. Lidi se neumí už z ničeho radovat, všude podlost, pomluvy, závist, bezohlednost.

Všechny negativní emoce se v nás mísí, lepší už to nebude! Co dnes dělají mladí lidé? Většina ani do práce nechodí, nač by pracovali, důchodu se stejně nedožijí. Mladí se neumí seznamovat lidsky a volí cestu jednodušší formou sociálních sítí, slušnost a pokora vymizela. Dnes kluk holce na férovku řekne.

"Za kolik?"

Ano, všichni jsme to pochopili, svět je o penězích, ty hýbou světem a našimi životy, mnohdy promarněnými.

Lidi inklinují k drogám a alkoholu, vidí v tom zapomnění, ale na druhý den se probudí znova (i když teď momentálně, už se ani probudit nemusí, ale) a musí čelit znovu těm samým problémům, které nemají konce. Jeden nemá práci, druhý přišel o bydlení, třetí zjistil, že je nemocný.  Každý řeší něco a v podstatě vůbec nic! Dnes, aby se člověk bál jít domů ...ve věznicích je přece tak krásně. Tak jim je ještě zmodernizujeme, dnes si chodí lidé sednout z radostí nikoliv za trest.

Rodina ne rodina, i bratr nebo setra ti může bodnout kudlu do zad.

Bývalo toto vše kdysi? Z části ano, komunisti přece jen svatí nebyli, jen se o hodně věcech nemluvilo, lidé netušili, nikdo nic nevěděl, ale kdysi aspoň měli všichni lidé práci a dbalo se trochu na morální hodnoty, které jsou dnes lidem cizí. Jen si všimněte na dětech dnes, někteří, převážná většina nezná slovo.

"Děkuji anebo prosím" ...o pozdravě nemluvě.

Vulgarita stoupá! Co z nich vyroste? Stejní hajzli a kurvy, kterých je dnes všude plno, to je dobrá vidina do budoucna. Připravte se na to, že bude ještě hůř! 

A zase budou volby! Koho zvolíte?

Říká se...

"Zvol to nejmenší zlo".

"Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají".

Tak si nechte zase nabudulikovat, jak bude dobře na světě a co se vše změní a pak vzpomeňte na má slova. Kdysi k volbám chodilo mnoho lidí, jenže ať část Vás, kteří by jste si přáli lepší zítřek k volbám půjde a zvolí to nejmenší zlo, na rovinu k čemu Vám to bude platné, tisíce lidí ne-li víc se k volbám ani nedostaví a zase to vyhraje nějaká svině, která nám určitě bude hodně přát. Lidi by měli držet při sobě, přijdu si už jak bych verbovala širokou veřejnost k nějakému vzbouření,  ale lidi proberte se. Kdysi se národ vzbouřil a demokracie se dostala k moci, je na čase se zamyslet a myslet na budoucnost našich dětí, vnoučat.  

Člověk žije jenom jednou a měl by žít tak, aby nelitoval!

Kolik z Vás lituje života, který vede?

Na vaše názory, postřehy a podněty se budu těšit pod článkem a popovídejte na dané téma.

"Jak je Vám krásně na světě?"

Nenechávejte si Váš názor pro sebe, napište mi, jak to cítíte právě Vy! Jsem tady pro Vás a nemám problém, rozebrat tento problém zrnko po zrnku. Tak pište a sdělte mi své pocity. V článků jsem se snažila zachytit problém zvaný demokracie v kostce, ale vzhledem k obsahu mi přijde dostačující na to, aby jste si udělali obrázek o tom, co Vám svými řádky chci sdělit.

S přátelským pozdravem autorka tohoto webu.. 

Na závěr něco na odreagování 

http://lucie.quicksnake.cz/

Přeji Všem hezký zbytek dne 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a osm