Čtyřlístek pro štěstí

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 12. 5. 2014 v kategorii Muži v akci, přečteno: 1540×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Po prvním letošním opravdu teplém dni se Kristýna a pár známých sešli ve vsi v jedné restauraci, aby slunné počasí zapili a načali víkend.

Bylo to v jednom malém hotelu, kde hrála hudba a komu se chtělo, mohl se provětrat za vlahého večera na terase.
Nechtěla se vůbec vázat, ale pak zahlédla hodně zajímavého typka. Vyměňovali si pohledy, sem tam nějaký úsměv, mrknutí, ale jinak nic. Vrátila se domů celkem brzy a znavená ulehla. Hlavou se jí pořád míhal ten chlap. Nebo kluk? Vypadal vlastně celkem mužně.

A ty oči..díval se úplně do jejího nitra. Jako by z ní trhal kousky a dával místo nich sebe. Měla ho pod kůží..viděla pořád ten jeho milý úsměv, mírně rozevřené rty, co by stály za ochutnání.
Najednou se probrala, zjistila, že spala sotva půl hodiny. Nad ní seděl on. Nejdřív se lekla, ale když viděla, že ji nic nedělá, jen z ní vyletělo: "co tu chceš a jak ses sem dostal?"
On jen odpověděl: "z nebe nepadám, pojď ven, je krásná noc!"
Potřebovala si provětrat hlavu a šla znovu ven. Jen v letních šatech a lehkém svetříku procházela ještě po sálajícím chodníku. "Ty se nebojíš jít s cizím chlapem ven?"
"Víš, co já už toho zažila? Co by mě na Lipně mohlo překvapit? A ty mi už nejsi cizí."
Procházeli oblečeni jen nalehko po ulici, z jedné strany byla slyšet hudba od několika mladých lidí, ve vlhkém ale pořád ještě teplém vzduchu se mísila vůně sena se vzduchem od přehrady.
Šli spolu dlouho, povídali o všem možném.

Fascinovalo ji, že Ondřej neměl žádné předsudky. Jen ji poslouchal a pokud něco řekl, mělo to přesný směr.
Nestává se často, aby Kristýnu někdo neměl potřebu svádět. Ona byla tím více ráda, že s ní někdo takový je.
Usedli na molo a zapálila si. Takový borec vedle mě a o nic se nepokusí? Teplej snad nebude..honilo se Kristýně hlavou. Seděli opření zády k sobě. Přemítala nad tím, co by s takovým chlapem mohlo být. Však jeho kalhoty taky nevypadaly prázdné. Opřela si o něj hlavu a zavřela oči.
Najednou ji vzal do své náruče a jednou rukou začal hladit. Přejel rukou přes její klín a hladil vnitřní stranu stehna. Hladil ale občas lehce škrábnul. Prohnula se a cítila, jak se jí kundička pomalinku rozevírá. Rty jí přejížděl po krku a prsa, která již byla odhalena.

Vzal do úst bradavku a jemně ji třel o své bílé zuby. Jeho ruka již povyjela výš a jemně hladila rozkvétající pičku. Cítila jak se z ní začíná kapku po kapce hrnout šťáva. Pak ji přes ní lehounce poplácal a zasunul prst na kraj a jen tak pomalinku kroužil. Cítila každý jeho pohyb a bylo jí dobře. Tak moc již dlouho nechtěla..
Najednou na noze ucítila, že ji něco pálí.

Probrala se a zjistila, že o nohu ji zavadil nedopalek cigarety. Cukla sebou a zjistila, že mu opavdu leží v náruči. Jednu ruku měla mezi nohama a snažila se přijít na to, zda to byl jen sen. Zvedla se, aby konečně ochutnala jeho rty. Pohladil ji po tváři a ona si znovu lehla a usnula. 
Ráno se probudila ve své posteli a pátrala, kde je Ondřej.

Byl již pryč. Našla pouze jeho slaměný klobouk a v něm čtyřlístek pro štěstí. 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a jedna