Dědictví

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 28. 12. 2014 v kategorii Muži v akci, přečteno: 1386×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Ženy jsou tím nejúžasnějším stvořením ve vesmíru.Každý můj článek včetně tohoto je věnovaný Vám. Ať už pro pobavení, vzrušení nebo ujištění, že daná forma i obsah nejsou nic pro vás.Každý zážitek má v mojí paměti své místo.Je ale jeden, o kterém neví nikdo.Na sklonku léta jsem v neobvykle horkém dni kráčel do staršího domku na kraji města, abych sepsal poslední vůli jisté paní.

Neumírala, ale ani si nedělala iluze, že to zítra nebo kdykoliv jindy může nastat.Nebyl problém a předem bylo jasné, co komu připadne.

'a mou vnučku odkazuji Vaší kanceláři.

'Počkejte, to přeci nejde, odkázat lidi'

'Matka jí zemřela a otec se nezajímá.'
Zařídíme jí vše potřebné.

Zaopatříme, z dědictví pokryjeme důstojný život'
'a taky jí dejte školu života a udělejte z ní ženu'

Nevěděl jsem co s přáním ještě stále noblesní dámy, nakonec jsem si vnučku pozval.Když pak přišla do kanceláře, ihned jsem se do ní zamiloval.Zcela neprofesionálně, ale rozhodně s chutí jsem se snažil ji okouzlit.Deset let rozdíl nic neřeší a za tři roky budeme oba v nejlepším věku pro založení rodinky. Byla smyslná a velmi krásná. Ani intelekt jí nechyběl. Projednávali jsme detaily, když si přehodila nožku přes druhou a s nadějí v očích se usmála, až jí vylezly ďolíčky ve tvářích.Pane, na co ještě čekáte?

S Vámi slečno třeba na konec světa, ale až budete cítit..ke mně to, co já k vám. Citová past, i když pravdivá, v ní probudila veškerý ženský pud spojit se s mužem.Vstala a přistoupila ke mně. Sedla si na stůl proti mě a zatlačila podpatkem do křesla. Přes dlouhou nohu můj pohled zajel do míst, která chtějí vidět všichni. Vykasala si lascivně sukni a rukou zajela do klína. Se slastně přivřenýma očima se ukájela a já se zalíbeně díval na ni. Sukně jí pomalu klouzala dolů a tak jsem ji chtěl vyhrnout zpátky. Zarazila mě však rychle zpátky do židle a já neměl potřebu se vzpírat.

Užíval jsem si nejzajímavější jednání za celou mu krátkou kariéru a doufal, co přijde dál....
Nečekaně jsem ji vzal za nohu, až sjela ze stolu a přistála mi na stehnech. Přitom se jí sukně znova vyhrnula. Definitivně jsem jí podlehl. Klečela nade mnou a ze svetříku se jí chtěla vymanit na míru narostlá prsa.Vsunul jsem ruce pod svetr a chytl jsem je. Mezitím se ona podívala na mé tělo, zkontrolovala a drala se do kalhot.Bylo to moc příjemné. Hlavně protože ani jeden z nás neměl myšlenky jen na sebe, ale chtěl se zasloužit o příjemné pocity toho druhého.

Nasedla na mě a já si užíval teploučké škvírky. Byla velmi mladá, ale to jí neubíralo na jejím umění. Užívali jsme si necelou hodinku, ale brzy zazvonila asistentka a tak jsme museli nechat těch příjemných chvilek a těšit se na společný večer, na kterém jsme se domluvili. Přání babičky bylo vyslyšeno ...

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
patrik z IP 37.48.39.*** | 2.3.2016 10:11
Fajn čtení smile
patrik z IP 37.48.41.*** | 26.3.2016 09:00
Jen piš ,až je co číst .smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 27.3.2016 11:00
Díky, díky. Psát se bude, jen teď je třeba zaplnit regály s knihami...


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a šest