Děvky v práci

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 1. 2. 2014 v kategorii Muži v akci, přečteno: 1831×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Jak to chodí na úřadech? Víte proč se všichni drží na těch oficiálně "podplacených" místech na úřadech? Protože tam jde o mnohem víc. Co dneska lidi drží ? Peníze (tak trochu bokem) a sex. A s tím nabývající moc. Všichni na sebe něco vědí a proto se tam udrží úplně každý. Jen pár nepohodlných se hodí přes palubu. Úplatky a milostné eskapády jsou tu na denním pořádku.

Pracoval jsem tam hezkou řádku let a musím Vám říct, že na mnoha místech je to bordel v pravém slova smyslu.Stačilo do spokojenosti vyšukat šéfovou a hned jsem byl vedoucí odboru. Známý, ten takové štěstí neměl, začal si s manželkou starosty a to se vážení nedělá.Alespoň ne oficiálně, protože Andělka je tak hájená, že ji chtějí všichni. Zákázané ovoce chutná nejlíp. A nutno říct, že ho potají ochutnala hezká řádka lidí.

Já jsem se bez většího snažení dočkal, když starosta vyrazil rybařit do Norska. Andělka ho musela zaskočit na jednání o pozemkách a já jako vedoucí odboru jsem musel jet s ní. Už cestou tam se její slova otírala kolem sexu. Vyzvídala o mém milostném životě a i to málo, co jsem utrousil na obranu, jí zřejmě stačilo, aby se z té andělské blondýnky vyklubala vypočítavá mrcha. Poté, co jsme úspěšně pod cenou prodali několik pozemků mi cestou zpátky bezostyšně řekla, že mám to štěstí mít ji a že pokud jí uspokojím, nebudu litovat. V opačném případě, že mám čekat problémy jak v práci, tak i mimo ní.

Za hřích rozhodně stála a tak jsem zastavil u nejbližšího motelu. Těšil jsem se na tu nádhernou dámu, která je navíc velmi chytrá a ví, co chce. V dnešní době vražedná kombinace.Jak se zaklaply dveře pokoje, chytl jsem jí, sukýnka se jí sama vyhrnula a její podpatky se ostře zaryly do mého pozadí. Cítil jsem, jak byla vzrušená. Starosta tomu asi moc nedá a tak z toho očekávání tekla, jako protržená hráz.Odhrnul jsem promočený proužek látky a ona mi mezitím otevřela zip a vytáhla ho na svět. Pousmála se spokojeností a to mě povzbudilo, abych do ní vklouzl.Položili jsme se na postel. Chtěl jsem být aktivnější, ale ona se na mě sama vyhoupla. Chudák holka, musí se ukájet kde se dá a pak to takto vypadá. Aby se nabažila, kroutila se na mě, chvíli vzpřímeně, pak zas padla na mě a nechala se šukat zespodu mnou. Vzdychala jako divá. Cítil jsem, že to na ní jde a abych to toužebné očekávání prodloužil, trochu jsem zvolnil. Tři nechty se mi zaryly do ruky, načež jsem jí zmáčkl obě půlky. 

"Tak to mám ráda, božééé" Zakřičela mi na celý pokoj. Čekal jsem, co bude dál, ale padla po prvním čísle. Spíš jak chlap, než jako ženská.
"napoprvý to bylo báječný, to musíme zopakovat"
"tak proč ne teď?"
"ale zlato, nemůžeme se hned prozradit a každou chvíli bude volat Libor jak dopadlo jednání"
Pak si se mnou ještě krásně pohrála tou svou trénovanou pusinkou, abych nebyl škodný a nezačal o ní šířit řeči, že  neuspokojí chlapa. Vězte, že uspokojí a jak slastně.Od té doby nebyla na zopakování příležitost. Z části jsem byl rád, že si dál nezahrávám o mou pozici, na druhou stranu Andělka za to opravdu stála.Pokud jste můj článek dočetli až sem, vězte, že toto je jen jeden příklad z mnoha. Tak to chodí často, vážení a nejen na úřadech.

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a devět