Do říše sexu přes WC

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 12. 9. 2014 v kategorii Muži v akci, přečteno: 2082×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Vendulka vyrazila na párty s jediným cílem, sbalit chlapa na špás.Vše šlo hladce až do doby, než se vyostřil spor mezi dvěma týpky o nějakou holku. Najednou se strhla mela a Vendula utekla s lahví na WC.

V klidu si poseděla, než se vše uklidní, když tu náhle vrzly dveře na chodbu a vběhla jakási dívčina. Vzlykala a umývala si obličej. Vendula se po chvilce odhodlala vyjít z kabinky a viděla dívku. Krásnou, štíhlou, skoro lolitího vzhledu, ale naprosto zřízenou. Jednak alkoholem a navíc se nejspíš připletla do cesty jednomu z magorů.
"Helenko, jsi to ty?"
"Michal mi ji natáh taky, je to takovej hajzl"
"Ale no tak, nestojí ti za to."
"Když dneska jsme se měli poprvé milovat. A jakto dopadlo. Nóó, koukni na mě"
"Ukaž, jen ti to utřu, nebude to zlý, jen jak ti zastavíme tu krev"
"Ty jsi tak hodná. Děkuju Vendulko"
..pomohla jí znovu vypadat k světu. Vendula byla taky řádně zklamaná z průběhu večírku. Byly tam schované. Řev z lokálu neutichal a holky se k sobě trochu přitiskly. Trochu ze strachu, ale i z neukojení.
"Helenko...."
"Copak?"
"Co kdybych ti dala pusu?"
"Já nevím, co když na to někdo přijde?"
"Kdo asi?"
Vendulka našpulila rty a první polibek byl na světě. Přidaly jich víc a brzy držela jedna druhá za hlavu a líbaly se daleko vášnivěji, než kdykoliv předtím s chlapem.
"och, to je tak hebké, chci víc beruško moje!"
"Já taky, máš překrásný prsa."
dotýkaly se bradavkama a ruce jezdily po překrásných tělíčkách. Prozkoumávaly si je kousek po kousku. Helenka jen vyhrnula sukni a Vendula zas mohla hledat kraťásky někde na druhé straně místnosti. Líp jim nikdo nemohl udělat. I když byly na kluky, docela jiný sex, totiž mezi ženami, je úplně dostal. Oddávaly se jedna druhé, když se rozletěly dveře a jeden z kluků za sebou zamkl. Všiml si okna, které vedlo na ulici. Vylezl na topení a otvíral ho. Holky se lekly, ale neodolaly zvědavosti. Byl to Kamil. Objevil se na párty náhodou a patřil do okruhu Vendulčiných objektů.
"Co tu děláš?"
"Zdrhám, přeci se nebudu bít kvůli cizímu sporu. Navíc se blíží policajti"
"Jdem taky!"
"Dobře, tak lezte"
S Kamilem obě dvě utekly oknem a za chvilku mířily jeho autem pryč.
"Co jste tam vůbec dělaly? Schovávaly před tou melou, co?"
"Taky, hádej co dál?"
Podíval se na ně a teprve teď si všiml neupravených obličejů a trochu opuchlých rtů.. a že Vendula je jen v kalhotkách.
"Ty kráso, no mě to dneska asi trochu minulo"
"Ty jsi měl taky nějaký takový cíl?"
"A někdo snad ne? Kam vůbec chcete jet?"
"K tobě!" hlesla zezadu Helenka.
Kamil se usmál, málem v tom nadchnutí trefil sloup. I když ho napadlo, že zjistí-li to Michal nebo někdo jiný, bude následovat další výprask. 
Všichni tři vypnuli mobily a za chvilku už seděli v klidu v Kamilově bytě, umístěném na předměstí s hezkým výhledem na Ostravu. Nalili si drink. Po tom drsném večeru do nich spadl ještě druhý a Helenka se znovu vrhla na Vendulu. Kamil jen zíral, jak jim to jde, ale nenechal se pobízet a brzy se přitiskl Helence na záda a líbal zezadu na krku. Pták brzy tlačil Helenku a dala to vědět. Vendula ho nasměrovala Heleně přímo do dírky a Kamil jí začal hodně dobře uspokojovat zezadu. Ta padla na čtyři a lízala kundičku Vendule. Nahoře se spojily jeho rty s Vendulinými. Všichni tři si přicházeli na své. "Teď zas ty, Vendulko!" a položily Kamila na záda. Vendula si na něj nasedla a Helenka koupala jeho obličej v krůpějích šťávy. Holky se k tomu zase líbaly a Helenka dostala mimo jazyka i Kamilovy prsty. Nejdřív se zachvěla Helenka a když se trochu probrala, pomohla dodělat i Vendulu. Spolu se vrhly na Kamilovo výstavní 
 péro a pracovaly na něm ústy za tření si klitorisů. Brzy Kamil nestíhal a holky ho nechaly vystříkat na všechny strany. Sperma bylo snad všude. Ve vlasech, na kůži těl, na rukách. "Mám velikou vanu"
"Tak pojď!" a táhly si svého utěšitele za ptáčka do koupelny...

http://lucie.quicksnake.cz/Muzi-v-akci

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a jedenáct