Dvě sestřičky

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 7. 10. 2014 v kategorii Muži v akci, přečteno: 1959×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Bydlíval v jedné obci hned za Hradcem. Jednoho dne si tak jdu od baráčku, poprudil jsem trochu mé staré rodiče. Kousek níž se za plotem zjevila paní, říkejme jí třeba Alena. Hodná to paní těsně před čtyřicítkou, zachovalého vzhledu. Jak mě viděla, řekla, že jde vyvenčit psa a půjde kousek se mnou.Za ní se najednou zjevil její manžel. "Kam jdeš" "Se psem!" "Nemysli si, že se s tím kurevníkem půjdeš někam vyvalit. Budeš doma!"

"To si děláš prdel? jako žárlit na mě, že se bavím tady s Kubou od naproti?"
"Však víme co je zač." blbeček, kdyby věděl, kdo všechno mu tu krásnou Alenku obdělává, stal by se asi masovým vrahem. 
...stal jsem se objektem žárlivosti, bohužel špatně mířené. Kdyby tak Evžen věděl, kvůli komu by na mě měl žárlit...možná i sundat ze zdi brokovnici...minulé léto se uspořádala sešlost s velkým ohněm. Objevila se na ní i tato rodinka i se svými dvěma dcerami.

Starší Petra zrovna chystala na vejšku a užívala si nespoutaného života, mladší Sandra šla tehdy tuším do třeťáku. Dali jsme se tam do řeči, protože ves je malá. Prakticky se málokdy dá zůstat o víkendu ve vsi. Většinou jsme vyráželi do města. Tím spíš jsme byli asi jediní tři mladší lidé, co museli předstírat radost z tohoto večera. Na to, že do Hradce to máme asi 4 kilometry příšerně vyhlížející večer.

Bavili jsme se a jak jsme se procházeli, najednou jsme stáli u zadních vrat našeho dvorku.

"Víš, Ondro, já bych dneska tak píchala, ale táta mě nikam nepustí, když je nějaký program tady"
Mě vyschlo v puse, ale zároveň jsem začínal cítit to nádherné šimrání pod břichem.
"No a já ti s tím mám pomoct?"
"Přesně tak. Vždycky jsi kolem nás chodívala my pro tebe byly jen holky odvedle, tak je čas" řekla Sandra
"To víš, byly jste mladé, ja když byl ve tvém věku, tak jsi objevila první beďar"
"A teď chci, abys vyšukal tuhle kozu a mě to udělal poprvé jako chlap"
"Už jsi to s někým...
..jo, ale byl to debil, co se hnedka vycákal"
"My víme, že jsi kvalitka, jinak by se sem za tebou netahalo tolik buchet"
Vešli jsme zezadu k nám, dole byla jedna velká místnost, odkud se dalo chodit přímo k bazénu, spávali tam známí a otec, když přitáhl pozdě z hospody a máma ho vykopala z ložnice.Holky si sedly na proutěné dvojkřeslo.
"Tak se nám ukaž, mít tu dvě sestry je pro tebe odměna, za kterou chceme taky něco"
..kurvá, "no dobře, ať vidíte taky jednou chlapa"
odběhl jsem a holky zatím pustily hudbu, co jsem poslouchal při čištění bazénu.
Začaly se smát, ale já tušil, že bude hudba z jednoho filmu. Přiběhl jsem v bílém jako námořník a předvedl jim strip alá pilot. Málem se potrhaly smíchy, ale to, že mě dvě taková koťátka sledují, jedna skoro nevinná a jedna začínající šukna, mě docela rajcovalo. Navíc mi začaly předvádět své mazlení, které nevypadalo zle. Když jsem se skrčil, ať mi rozepnou kalhoty, chvíli jim to nešlo.

Když se na ně ale vyvalil, slyšel jsem jediné slovo: "kláda"Naštěstí ještě neviděli půlku našeho volejbalového týmu .Petra ho pohladila a vzala do ruky, Sandra sledovala, co dělá a hladila mě po stehnech. To kotě bylo tak bezprostřední, že při tom sledování položila hlavu na moje stehno a se zálibou sledovala svou starší sestřičku, jak se činí.Schválně jsem do něj cuknul, až jí vyskočil z ruky.

Sandra využila příležitosti a chopila se ho. Petra mě sice plácla, až to plesklo, ale nechala si pohrát sestru. Já je zatím pomalu svlékal a uviděl dvě bronzová těla, jedno už prakticky ženské, druhé ještě stále s dívčími rysy. Sandra nasměrovala moje kopí do tekoucí dírky Péti. S mlasknutím to do ní zajelo a já ji začal dupat. Ta malá mrcha mě začala štípat do zadku a projížděla si u toho pipinu.

No však na ní taky dojde. Petra šla ale fajně pánví proti mě. Sandra strčila ručku mezi nás a hrála si s Petinym klitorisem. Beztak jí chtěla přimět k brzkému orgasmu, já jednou rukou přitáhl Sandru a líbali jsme se. Péťa jí strčila prst do dírky, ale brzy se na to nemohla soustředit. Krásně to proběhlo jejím tělem, až se celá prochvěla.

"To chci taky"
Jen mě Sandřička utřela a táhla mě do sebe. Péťa byla teď v roli pomocnice. Hladila mě i Sandru, takže jsem si přišel jak býk při inseminaci . Sandřina úzká dírka byla ale snem chlapa. Snažil jsem se, ale ta těsnota se nedala překonat a tak jsem ze slušnosti ohlásil, že první číslo bude u konce. Péťa ho vytáhla a honila až do konce, kdy jsem to na obě vystříkal jako z té brokovnice, co má Evžen na zdi.

Fakt jsem si na ni v tu chvíli vzpomněl. Sandra ale neměla dost. "Víš, co chci"
"Ségra, ty vole, to neni pravidlo, když na to tak tlačíš, budeš mít hovno"
"Tak jak?" povídám, v pohodě si lehni, užijem si, jde o pocity po celou dobu a ne o těch pár vteřin. To kotě roztáhlo nohy a já do ní z boku zajel. Petra mi zamávala svou mušlí před nosem a tak jsem se činil u obou koček najednou. Sandra začala být spontánní tak, jak to uměla a brzy mlátila rukou do zdi, jak překvapivě silně to na ní přišlo.

Užívali jsme si tam ještě dobrou hodinku. Staraly se o mě báječně a já se jako nějaký puberťák udělal ještě dvakrát a každá z holek si také přišla na své.
..."Evžene, kdyby sis všímal ženy v posteli, nemusel bys tu tak vyvádět..
...a pozdravuj holky..čus"
 

http://lucie.quicksnake.cz/Muzi-v-akci

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a nula