EVELÍNA

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 23. 12. 2013 v kategorii Muži v akci, přečteno: 2099×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Stesk po jejím vysněném princi dohnal Evelínu až k zoufalému činu. Milované cabrio vyměnila za jeep a teď s ním stoupala po alpínské silničce, která kvalitou překonávala většinu českých. Netušila, kde je, ale navigace ji hnala stále kupředu a hlavně už cítila jeho žalud, jak vklouzává mezi její jemné pysky.

Azurové slunce se opíralo do luk, na kterých se odhalovaly desítky vzácných kvítků.
Mezi zasněženými štíty hor se náhle vynořil.
Úchvatný zámeček. Uhrane vás svou krásou a tajemnem, které ukrývá. Hned za kovanou bránou se sloupy ve tvaru falických symbolů stály dva čtyřkolí kracavci, mezi kterými by se Evelínina audina vyjímala líp, než takhle obludka.
Hned jak vystoupila, vyběhl mladík a zaparkoval do garáží ukrytých rafinovaně pod zemí za domem.
Na schodech již stál přešťastný hostitel. Horské slunce neskrývalo sílu a tak donutilo Gina smočit rozpálené tělo v bazénu. Věděl, že Evelína si zvlášť po takové době na obleky nepotrpí a kusy té vzácné látky by stejně brzy létaly na všechny strany.

Moc dobře viděla, co se pod županem rýsuje a proto nedbala a podle hesla vždy připraven rozvinula kabát, pod kterým kromě jejího bronzového těla a dvou kusů hedvábného prádla nebylo již nic. Rozeběhli se proti sobě a potkali se přímu uprostřed malého nádvoří.

Ještě nedávno ji klátil jeden týpek za druhým a teď by tu minulost klidně měnila za každý okamžik s ním. Tak dlouho se hledali, až se stal prvním mužem, za kterým přijela ona sama a ne on za ní.

Noha mířila za jeho a Gino ji automaticky vzal do rukou. Nesl si ji, jenže škobrtl a už seděl na trávě a ona na něm.
"Všichni otočit!"
A už se líbali a objímali. Jenže neposlušné služebnictvo bylo na tomto zámku právem. Nutit je, aby se nekoukali bylo jako chtít po psovi, aby nežral šunku. Však také kromě vousaté kuchařky nebylo ženské, kteru by Gino neohnul a nedaljí pocítit svého macka. A nebylo muže, se kterým by nezkřížil svůj výstavní meč proti některé ze ženštin.

Všichni přítomní přihlíželi a fandili nové paní. Fandili jí, neboť byla zřejmě první, která tohoto člověka z jiného světa zkrotila. Však už v sedmi letech otíral své kopí o služčinu spodničku a v jedenácti ji za slastného křiku poprvé ohnul.
Teď mu přáli tu laň, která jeho mohutnou říji konečně porobí.

http://lucie.quicksnake.cz/VANOCNI-SIESTA

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a tři