Exkluzivní sex

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 28. 3. 2014 v kategorii Muži v akci, přečteno: 2370×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

V krásných šatech od jedné slavné návrhářky procházela přes sál a její oči říkaly, chci šoustat!Do Česka se po čase vrátila jedna celebrita. Jde o modelku, jejíž popularita přesahuje hranice Česka.

Objevila se na stejné akci jako já, kde se otevíral nový hotel. Z mnoha chlapů si vybrala mě- Na druhou stranu většina lidí tam byli po sexuální stránce looseři.

Jediné, co by jí mohli ukázat, jsou peníze a polotuhé péro. Nad těmi se ale tato slečna dávno nerozklepe, protože její roční výdělky převyšují majetek nějakého radního.

Po pár sklenicích ve VIP salonku se vybarvila a prohlásila, že jestli jí to pořádně neudělám, už si ve veřejném světě neškrtnu, o to se prý postará.

http://www.navratdoreality.cz/?p=view&id=9587

Jediná možnost byla ukázat se. Její tělo bylo dokonalé a hlavně byla inteligentní.
Po pár sklenkách jsme se přes závistivé pohledy ostatních vytratili a našli prázdný hotelový pokoj.
"Ty se nebojíš?"
"Proč? Jen mě překvapilo, že tak vydíráš, máš to při svém postavení zapotřebí?"
"Dělám to vždycky. Ti, co na to nemají, to vzdají hned a zůstanou jen ti opravdoví nabíječi. Chlapi mě chtějí dostat, ale většinou nestojí za nic, proto tenhle trik."
"Ty jsi mazaná"
"To ještě poznáš, jak mazaná"
Já věděl, že to bude dobré. Její postavení jí doslava velí být chlapovi exkluzivní milenkou a ne jen prknem, které pak pomluví v bulváru.
Stoupla si přede mě a vyhrnula šaty. Já pohlédl na exkluzivní kundičku a poklekl před ní jak před princeznou. Udělala krok blíž, přesně k mým ústům. Já jí prakticky líbal pičku a jí se to evidentně líbilo. Když se blížil vrchol, dodala: "Tak to ne" a odstrčila mě nohou. Já skončil na posteli.
"Ještě jsi mi ho neukázal a já tu budu dělat krávu?"
Když stáhla mé kalhoty a vybafnul na ni, jen se zarazila. "ty jo, tak to sorry" a začala se smát.
"Copak, čekala jsi pěticentimetrové hovado a ono je o trochu delší?"
Plácla mě do stehna, až to štíplo a já ji přitáh za ruku.
"Jak to se mnou jednáš?"
"Jako s courou"
"Ty blázne, víš kolik já takových měla?"
"Takových jako já málo"
A ona mi po něm skočila a začala mi ho kouřit. Dělala to báječně, já jí máchal prsty v kundičce. Bylo to skvělé, až jsem ji musel taky zarazit.
"Tady se nebude šukat?"
"Tak mi ho tam dej"
A oba rozdělaní jsme se do sebe pustili a šukali jak dvě veverky tak, až mě během chvilky drtila stehny v prvním vrcholu. Já ji šukal dál a ona se po chvilce znovu chytla.
"Krásně mi to udělej, schopní chlapi už skoro nejsou"
I když to bylo na klasickou polohu, s takovou nádhernou bytostí to bylo něco jiného.
"Pojď, já už zas budu, chci tě taky"
"Už to též nedám"
"Joo, svlaž mojí horkou hrmu"
A já jí postříkal bříško a venušin pahorek. Setřela to a trochu jako by do ní vjela jiná osoba. I taková osoba, že by měla splín?
Otočila se, ke chvíli odpočinku. Chvíli jsme si povídali. Nemá to lehké. Klidná rodina pro ni může být jen snem. "Já tu jsem ale pro tebe, teď jsi moje dáma"

Otočila se na mě a usmála se. Její silueta mě znova dodala sil. Přitiskl jsem ji k sobě a hladil, rukou sjel do klína a rty jí oblažil záda. Prohýbala se a znovu tiskla ke mně. Celá se rozklepala, jak moc mě chtěla. Sama nasměrovala mého kocoura do dírky a já jí tam dlouze zajel, až se opět objevil úsměv.

Trošku jsem jí pokrčil nohy a složil se víc pod ní, čímž jsem mohl projít hlouběji. Má chlouba jí rejdila v kundičce, hlavně po její přední stěně. Dupali jsme tak docela dlouho. Chvílema kulila oči a pak zas vyjekla, byla jako smyslů zbavená. Daleko víc, než předtim. Ruku mi položila na zadek a tiskla ho, druhou si hladila klitoris. Já jí líbal na krk a cítil, že i mě je tato poloha víc než příjemná. Přicházelo to na nás pozvolna a jak nikd
 o nechtěl vyvrcholit dřív. než ten druhý, tím víc se vzrušení stupňovalo. Můj stříkající pták v ní rozohnil ještě víc. Myslela, že už to odeznívá, ale já začal schválně cukat do ptáka, což jí přivolalo ještě druhou vlnu orgasmu, při které už se zajíkala a padla na polštář. Ještě jsme chvíli leželi propojení. Pak schválně vypustila vše, co v ní bylo na postel, ať má pokojová služba o čem přemýšlet.
"Nikdy jsem to neřešila, ale jestli existuje bod G, tak tys ho teď našel a byl to podlý útok"
"Takže mě nepomluvíš?"
"Podepíšem si navzájem mlčenlivost, nechci být za čubku a tebe by ostatní rozcupovali!"
"A já bych tak chtěl rozcupovat!"
"Zasloužil bys" a plácla mě přes ptáka, až to zaštípalo...

http://lucie.quicksnake.cz/Muzi-v-akci

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devět a nula