Fantazií se meze nekladou

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 10. 2. 2014 v kategorii Muži v akci, přečteno: 2561×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Povedený večer. Seděl jsem na posteli a vzal si trenky, slyším jak teče voda a uvědomil jsem si, že v koupelně není žádný ručník, vezmu osušky a jdu.. Zaklepu a nečekám na odpověď, vlezu do koupelny a pokládám je vedle umyvadla a jen řeknu.. „Tady jsou osušky Lůco“.

Viděl jsem jak se lekla, ale neváhala, vytáhla ruku ze sprchového koutu a vtáhla si mě dovnitř. Vášnivě se líbáme pod proudem vody, pořádně jsem ji k sobě tiskl, ona mě škrábala a bylo nám příjemně.

Stáhla mi trenky aniž bych to nějak postřehl a vyhodila ze sprchy, vzala do ruky šampon a namydlila mi ho a začala mi ho mydlit, mírně mi ho pohonila, nezůstal jsem pozadu a namydlil jsem ruku, celou jsem ji umyl a mezi tím mi ho pokouřila. Toho mého pulzujícího, hezky hluboko a když vstala,  vymyl jsem  jí  ještě její lasturku, přitáhli jsme se tak nějak vzájemně a už jsem byl uvnitř..

Chytl jí a rozjížděl ve stoje..  Jedna noha ve vzduchu a byl tam až po kořen, a byla to slast. Kroutila se a řvala blahem, nejdřív zepředu, pak  zezadu, zase zepředu a jeli jsme ani nevím už jak, voda tekla a bylo to příjemné splanutí a ukončení minulé noci. Vím jen, že jsem  se vystříkal do ní, pak jsme jen vstali a projížděli si těla rukama, sem tam polibky, vypnuli  vodu. Stáli, pak vylezli ze sprchy, jen tak beze slov jsme se vzájemně utřeli, přitom takový zajímavý pohled na nás nahé v zrcadle.. Oblékli a odešli, cestou jsem se zastavili na snídani..

Seděli jsme,  jedli,  na sebe usmívali  a pak doprovodil jsem jí na tramvaj , dlouze jsme se loučili polibky. Upřímný pohled a poslední zamávání. Odcházím a už teď se mi stýská, odjedu domu a večer to nevydržím,  píšu, během toho mi přichází zpráva..  "Už se mi stýská, chci tě, kdy se příště uvidíme?" ale o tom zase příště..

První část http://lucie.quicksnake.cz/Muzi-v-akci/Povedeny-vecer

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a sedm