Fuck V.I.P.

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 18. 6. 2012 v kategorii Muži v akci, přečteno: 2007×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Byl jsem osobním strážcem jedné americké herečky přes dva roky. Vybral si mě sám její manžel poté, co mě viděl jako profíka, když jsem ubránil kůži jednoho diplomata.

Jejich manželství bylo nešťastné jak tomu u slavných lidí bývá. Občas jezdili i spolu, ale často bývala sama doma a starala se o jejich dvě děti, zatímco mužíček se otáčel před kamerou.

Byla to škoda. Ono bránit takovou nádhernou bytost také nebylo samo sebou. Všichni ji znali, řada lidí ji zbožňovala jako sexsymbol, vyskytlo se i mnoho úchylů.
Mívala kolem sebe stále mnoho lidí. Jednou se situace seběhla tak, že jsme vyjeli autem já, ona, její osobní asistentka a řidič. Její asistentka si poměrně zle pochroumala nohu a v nemocnici ji doprovodil řidič, neboť já jsem nemohl opustit dámu.

Seděli jsme v zamčeném autě s černými skly a ona se mi přiznala, že když je manžel pryč, jejím jediným mužem poblíž jsem já. Seděl jsem na předním sedadle a ona se po mě začala doslova plazit. Přelezla si ke mě a roztrhla košili, líbala mě jak smyslů zbavená, načež mi rozepla kalhoty a vytáhla mojí chloubu.

Usmála se, olízla ho a vrazila si ho tam jako nejnadrženější čubka.

Ona, taková slušně se prezentující a která mohla mít miliony chlapů po celém světě teď rajtovala svého bodyguarda na předním sedadle obrněného mercedesu...
 Hrozně si to užívala trhala mě za vlasy a nehty zarážela hluboko do kůže že jsem vřeštěl slastí . Ta kouzelná bytost mě šuká , byla úplně jiná než jak jsem jí doposud znal působila jak nadržená děvka a já držel a nevěřil vlastním očím ..
 " Šukej mě bídáku " pověděla tím svým něžným hláskem a z očí jí čouhala obrovská mrduchtivost .

Popadl jsem jí a líbal ale ona mě chytla za hlavu a když jsme byli k sobě v tváři v tvář několikrát mě prudce pleskla rukou po obličeji až jsem zrudl .
 Sesedla ze mě a ukájela si pičku na sedadle sama a já s nabubřelým ptákem hleděl na tu krásku jak na boží zjevení, pak nasedla na řadící páku a dělala se o ní.
 Slintal jsem jak pes a mnul si ocas v ruce a ona u toho vydávala tak krásné hlásky že jsem přilnul k jejím prsům a sál jí z boku bradavky ..

Zírala na mě a pohled mě rozpaloval sledoval jsem ty její hbité prstíky a měl chuť okusit tu její skulinku v které to krásně čvachtalo ...

S ulepenými prsty mi přejela po rtech a já jí cumlal prstíčky. Tmavé vlásky si upravila za ucho a ona nasedla a skákala ještě divočeji než předtím...

 Pak se otočila, prsa na volantu a ocas celý ve skulince a já jí líbal na zádech a zezadu tiskl k sobě..
 Vrcholila bouřlivým orgasmem a já to do ní chtěl nastříkat. Ona jen vykřikla, že tady ne a já v poslední vteřině otevřel dveře auta a vypadl ven, tam jsem si ulevil, když vidím, jak řidič vychází z nemocnice.

Vytáhl jsem pistoli a dovnitř špitl ať se upraví. Dělal jsem, jakože tu byli nějací chuligáni a bráním v roztrhaném oblečení auto. Řidič jen zakřičel:

"Fajn, tak radši mizíme!"
S ní (nebudu jmenovat) proběhla ještě celá řada podobných avantýr, než se to díky jednomu paparazi provalilo.

Celá aféra mi tu práci vzala. I tak jsem měl vyděláno tolik, že nastavovat kůži pro mě přestalo být výnosné. Vrátil jsem se domů do Česka a usadil jsem se.  

Ta dáma je dnes rozvedená a často si se mnou píše. Částečně jako s důvěrníkem, částečně jako s potenciálním milencem. Párkrát opět i reálným.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devět a tři