Hotýlek

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 11. 7. 2014 v kategorii Muži v akci, přečteno: 1483×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Z neznámého rozmaru mě asi před rokem sestřenka poprosila o půjčku. Docela slibně rozjela malý hotýlek v turisticky vyhledávaném městě.Párkrát jsme se tam zastavili. Inu pěkné prostředí, mohu Vám jen doporučit. Navíc některé zaměstnankyně ještě přikrášlovaly celou tu krásu.Jednou jsme se s přítelkyní ubytovali bez vědomí sestřenky. Milá recepční nás ubytovala a že až budeme mít chuť, máme zazvonit a přinese nám láhev, co je v ceně pobytu. Hned jak se zaklaply dveře pokoje, nádherně jsme si s Káťou užili jeden druhého. V pauze jsme odpočívali a vzpomněli si na to víno. Během tří minut byla slečna za dveřmi.Otevřel jsem a ona bez váhání vplula do apartmá.

Otevřela víno a připila si s námi na náš příjemný pobyt. Myslel jsem že odejde, ale víno evidentně nebylo jedíným dárkem pro naše smysly.Gábina,jak se ta černovlasá prsatka s vlasy na mikádo jmenovala, ze sebe nechala sjet jarní šaty a objevila se před námi ve vyzývavém prádle. Káťa se chtěla ozvat, ale to už měla Gabči jazyk mezi rty. Jí se to moc líbilo. Však to také dávala najevo. Dívky si docela dlouho vystačily samy. Se dvěma dívkami je vždy času dost..

Já je chvíli sledoval,brzy se zájmem mému přirození vlastním.Kupodivu se ozvala Káťa, která o trojce nikdy nechtěla slyšet.'tak co ty? Přeci se postaráš i o naši hostitelku!' A tak jsem k ní přistoupil zezadu stiskl jí rukama stehna.Trochu jsem Gabču natlačil na Káťu, až ucítila mou chloubu.. Hmátla rukou za sebe a chytla mě za něj. Ještě v její ruce povyrostl do maximální velikosti. Pochvalně mrkla na Káťu. Obě si klekly a šovinista by se zaradoval nad pohledem shora na dvě klečící robky, starající se o vás s péčí, která nemohla být lepší.

Chtěl jsem být víc u nich, tak jsem si lehl pod ně. Chvíli mi ho olizovaly a ta péče mi dělala moc dobře. Ale střídat se o jednoho kačera se jim po chvíli omrzelo. Dál se o mě starala má milovaná Káťa a Gabča si celá nenasytná vylezla nad můj obličej. Otírala se o mě a tekla jako vodopád. Kmital jsem jazykem a brzy vzdychala jako by to měla tak po měsíci. Pohybovala se čím dál ryhleji a brzy mi skoro rajtovala na obličeji. Nečekaně k ní přistoupila Káťa, která si mezitím nasedla na mě, takže jsem měl co dělat, abych se soustředil na dílo pro Gabču a současně si užíval s Katkou. Ta moje chlípná mrška našla nějaký banán a dráždila s ním Gabčinu prdelku. Ta sjela po mém těle, vystrnadila Katku a napíchla se na mě místo ní. Gabča vyšpulila prdelku a nechala si do ní zasunout banán. Dva mackové dělaly Gabče slast ze které brzy zakřičela na celý hotel.

"ještě chvilku mě takhle píchejte a máte pobyt zadarmo.."
Přání jsme splnili moc rádi. Všichni jsme si přišli na své a nakonec nejvíc ze všech asi Káťa, která mě měla v sobě po většinu času, na několik způsobů a navíc jí dokonale dodělával jazýček Gabči.Sama Gabča se s námi ráda přátelila celý pobyt, ze kterého se stal týden, namísto prodlouženého víkendu. Neustále za námi chodila a žadonila o chvilku naší péče. Sama se taky moc snažila a dost možná byla její péče dokonce více příjemná Katce než mě. Poté, co s námi vyzkoušela vše, co se dalo, chtěla dokonce všeho nechat a jet s námi, ale přestat se má v nejlepším. V pátek dorazila sestřenka a celá překvapená sledovala jak zakrýváme úsměvy za kterými se skrývaly hodiny rozkoše.. Chtěli byste vědět, kde se takový hotýlek nachází???

 

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a nula