Hříšná přítelkyně

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 1. 5. 2011 v kategorii Muži v akci, přečteno: 1948×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Setkání s Lucií „Šéfová, říkám Vám už potřetí, že prostě z Chicaga nic nepoletí. Tak to tu někdy bývá. Já vím, že to jednání je pro společnost existenční, ale pěšky půlku Států nepřejdu.

Poslední pokus je vlak, ale jsou beznadějně plné. Ano, díky, sbohem.“
Po další půlhodině přesvědčování hysterické slečny v nádražní pokladně, že nutně potřebuji na jih jsem byl v koncích. Zítra v 11 mám podepsat smlouvu o zakázce, která naši firmu postaví zpět na nohy a takhle se to pos….

Usedl jsem na lavičku a přemítal, co s beznadějnou situací.

„Promiňte prosím, náhodou jsem vyslechla Váš hovor a mohla bych Vám pomoci“, vyrušila mě andělsky krásná bytost se světlými vlasy. Sjel jsem ji pohledem. Byla neskutečně elegantní a noblesní. Žena, ve které se snoubila dívčí nevinnost se zkušeností. Měl jsem pocit, jako bych ji odněkud znal, ale odkud? Přes její z ní vyzařovala odzbrojující smyslnost. Jsem Lucie, můj přítel nestíhá přiletět a mám kupé pro dvě osoby v první třídě. Tak jedete?

Jedu. Po cestě jsme se dobře bavili, probrali řadu i neobvyklých témat, vypili pár skleniček. Byla moc fajn. Najednou mi Lucie začala vzrušivě hladit nožkou. Pohledy se setkaly a oba jsme věděli své, když najednou začali nosit večeři. Po večeři v salonním voze, kde mě elegantně okouzlovala a pohledy a letmými ale dobře mířenými dotyky posouvala, blíž a blíž k sobě, jsme se odebrali do kupé. Tam stačil vteřinový pohled a vášnivě jsme se na sebe vrhli. Skočila na mě a já jen tlumil dopad na lůžko. V tu ránu jsem byl nahý a ona jen v elegantních punčochách. Za chvíli už ležela zády na mém břiše a doslova se o mě ukájela. Rukama jsem dokonával hru s jejím tělem.

Pak si lehla si na bok zády ke mně a dalo se očekávat, že usne. Ona však mírně pokrčila své nádherně rovné, dlouhé nohy a začala se znovu opíjet svou smyslností, jakoby se předtím nic nedělo. Vybudilo mě to k tomu, abych k ní přilehl a pusou jí pomohl v horní části těla, sem tam jsem i jemně škrábl zuby. Vystřídal jsem, co se dalo..

Nehty jsem jí jemně ale dlouze škrabkal od stehen až k žebrům. Dole jsem do ní krásně zezadu zajel a jak měla nohy u sebe, bylo to skoro jako zajíždět do panenské škvírky. Věděla přesně, čeho chce dosáhnout a také to po chvíli přišlo. Zakřičela a vysmekla se mi, takže jsem ji pokropil. Z ní se zároveň vyhrnula nemalá krůpěj. Bylo to poprvé a to jsem zažil mnohé, kdy byl se mnou někdo v tak těsném kontaktu a přitom jakoby sám určoval pravidla hry. Věděl jsem pořád, co dělat a přitom to ze mě šlo bez jakýchkoliv pobídek. Souznění s Luciiným tělem bylo nepřekonatelné a těžko ho kdy napodobí.
Leželi jsme pak dlouho v propletení, pak tvářemi proti sobě a její pohled mě hladil po tváři. Vydrželi jsme tak snad hodinu, než řekla: „Jsi první muž, který by mě dokázal zkrotit a já bych se tak ráda nechala.“

Dlouho jsem mlčel a pak řekl: „Tím, co děláš, pomáháš mnoha lidem vrátit jejich sny. Nemůžeš se přikovat trvale k jednomu muži a zmařit tvé vyšší poslání, přesto budu rád jedním z těch, kterým ty sny vracíš. Vlastně už jsem.“

Sexy Hřebec 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a pět