Jsem kurva

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 8. 7. 2011 v kategorii Muži v akci, přečteno: 1472×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Vydělávat peníze uspokojováním mužů není nic lehkého. Každý řekne, že si lehnu a je to.. Říkejte mi kurva, mě to nevadí. Jsem na svou odvedenou práci hrdá. Naštěstí jsem se dost vypracovala a tak už mám jen nějakých pět stálých zákazníků. Občas sice udělám výjimku, když se mi on nebo ona líbí, ale to málokdy.

Dva ze zákazníků jsou typy jak můj muž, pak je tam jeden bohatý studentík, jehož rodiče nechtějí aby si kurvením z každou kanálnicí uhnal kapavku nebo něco. No a dva jsou takoví postarší, co občas stereotyp doma vymění za krásu a profesionalitu.

I těch pět se u mě docela střídá. Za den mě to čeká tak se třema. Pracuji tak od šesti večer, podle toho jak jsou objednáni. Spim tak od tří do 11, nasnídám se a jdu do fitka. Tam už na mě čeká můj stroj.
Posiluji na něm vnitřní stranu stehen, svaly kolem prsou a hlavně poševní.

To je má doména. Umím vám ho podrtit, že cákáte jak diví. Utáhla bych na ní auto.No nedivte se. Být utěšitelkou je dřina a ne roztažení nohou do praku a chlape šukej si. Se zapojením svalů si užiju mnohem víc já i zákazník. Připadá mu to rajcovní a tak zaplatí víc. Řadu zákazníků, co to nevydrželi jsem musela předat méně udatným kolegyním. Ale v tom fitku mě to baví. Je to docela vzrušující a cvičení končí zpravidla orgasmem. A já schválně chodím do fitka pro obě pohlaví, ať se podívají, když se jim to líbí.

Kolikrát se mnou kochá dost lidí. Cvičím totiž dosti odhalená. Teplo tam je a já napodobím prostředí mého pracovního pelechu. Po obědě se vrátím domů a už na mě čeká manžel. Má IT firmu. Hodinku se pomilujeme, to mu stačí na tři výstřiky bez toho abych stahovala mou dírku.

Aspoň se neunavím a jsem relativně citově ukojená abych mohla do práce. Manžel je na druhou stranu jediný, s kým se opravdu miluji. Pak mám čas na svou zábavu, ale to už mě většinou nahání Venca, to je ten školák, abych ho nenechala ve štychu. Kupuje mi dárky a já mu na oplátku za kousíček kapesných, má tak desítku na den, udělám dobře jako žádná jiná..

O Vašíkovi Vám povím v dalším díle.

Myslím, že je to chlap jak se sluší. Ví, co se ženou a tak...chcete?
http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a osm