Kdy se uvidíme?

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 14. 12. 2011 v kategorii Muži v akci, přečteno: 1872×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Hm..

Nejprve jsem si myslel, trochu ji budu napínat neodpovím jí hned, ale já jí  během toho, co psala ona mě poslal zprávu „Nečekal jsem, že mě to tak vezme, ale chci tě vidět co nejdříve“.

Tak jsme se začali domlouvat na další schůzce, ve zprávách nebyl ani náznak toho, že by jsme v našem milování měli pokračovat.

Dohadovali jsme se, ale na čase se nemohli dohodnout, a když už byl čas tak naše vzdálenost byla tak velká,  že čas nebyl..

Milé zprávičky na dobré ráno a zprávičky na dobrou noc, předháněli jsme se, kdo napíše něco milejšího a nebyl den, kdy by jsme si nenapsali, ale čas byl proti nám.

Až najednou jí  potkám před budovou, už vidím jak mě také zahlédla, myslím, že ti co nás zahlédli,  tak těm to bylo jasné, ale dělali jsme jako že nic..

Jak malí puberťáci. Bylo to těžké se na Lucku nevrhnout, vydrželi jsme to ale, ne na dlouho, za pár minut zpráva..

„Jdu ke kopírce za 15 minut v zasedačce“ odpovědět jsem však musel..

„Nemohu mám domluvené jednání a nevím na jak dlouho“

Začnu se na něj připravovat patnáct minut v tahu, a jen vzdychnu dalších pět minut a telefon, zvednu a Lůca „Čekám tu na tebe, nemohu se dočkat, rozpal mě trochu“ odpovím „Dobře broskvičko, zajed si rukou pod halenku a přejížděj přes prsíčka,  druhou si rozepínej sukni a přejížděj přes kalhotky“

V tom slyším PíP „Promiň mám druhý hovor, vydrž, hned jsem u tebe“ zvednu to a poslouchám „Dobrý den omlouvám se, budu mít zpoždění, hodinku až hodinku a půl“ odpovím.. „ Vůbec ne, jsem  moc rád“ řeknu to tak radostně a nahlas, že je to slyšet po patře. Beru nějaké desky co jsou na stole a odcházím z kanceláře s  telefonem vymáčknu Lůcu..

„Tak co, jsi tam ještě, copak děláš beze mě“ odpovídá něco jako „Vlhnu a nemohu se dočkat, kdy tě  uvidím“ tou už prásknu dveřmi a vidím jí jak tam sedí na stole z roztaženýma nohama, pod kliku strčím židli, aby nás nikdo nerušil,  je to mžik než se otočí .. Už jí chytím ruku a líbám na krk, vrhám se po ní, líbám vášnivě a svlékám kalhotky, už jsou dost zvlhlé.. Lůca nezůstala pozadu, už ho mam venku, mačkám jí prsíčka a ona mi ho honí.. v tom už ho má v puse, ahhh je to paráda, jak jsem to bez ní mohl vydržet přes týden. Hučí mi v něm jak v úlu, postavím si ji a projedu ji prstíčky, přimáčknu k sobě a líbáme se, chytnu a posadím na stůl (na chodbě jsou slyšet kroky a jak si kolegové vyprávějí) nic nás nevyruší a položím ji a jazýčkem ji projedu a vysaji šťávičku..

Hm, už se svíjí vzrušením, pomačkám prsíčka, vezmu ten svůj ohon a poplácám ji po mušličce, strčím dovnitř hluboko a přirážíme, krátké pohyby střídají dlouhé a obráceně kroutí se, sténá vzrušením, projedu ji občas a prstíky chytnu za půlky a přitáhnu co nejblíže, to jde a pokračujeme, nohy už mám na ramenech a zajíždím hluboko, sténá vzrušením. Otočí se na bok, ale nepřestáváme, prstík mi sklouzne do její dírky a já zjišťuji, že jí to dost vzalo, tak si tam s ním pohraji,  otočí se zády a zezadu.. jen mi řekne, dneska ne do mě, jen kývnu a jedem, ruce ji tisknu za zády.

Je už hotová, polechtám ji na poštěváčku a cítím, jak ji šťávička teče po stehnech, sténá a udělá se.. Vyndám ho a projedu ji rukou mušličku a ona olízneme mou  ruku.

...z jedné strany, to už mi ho drží a honí poklekne, pokouří ho už chce jen chvilku a všechno to do ní pustím, něco i na prsíčka, má toho plnou pusu.. Trochu vyprskne a polkne. Otřu ji kapesníkem oblékneme se a odcházíme,  jen se na sebe podíváme a oba současně „Kdy se uvidíme?“ jen odpovim doufám, že brzy a trochu ji upravím vlásky a odcházím.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a šest