Letošní čarodějnice

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 15. 11. 2011 v kategorii Muži v akci, přečteno: 1191×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Jindra a další tři kluci z blízké vsi mezi sebou uzavřeli klasickou dohodu, že konečně letos o pálení čarodějnic ošukají nějakou holku, znáte to.

Každý už nějakou tu vyhlídlou kůstku měl a snažil se nadbíhat, jak se dalo a po svém si vyšlapat cestu k zásunu. Jenže, nedařilo se. Proto naplánovali za obecní hospodou opravdu velkou akci s pálením asi dvoumetrové čarodejnice.

Doslechlo se to široko daleko a tak se sešlo skoro sto lidí.

Nejen spolužáci, ale i místní a také pár výletníků.Cíl byl jasný: přiopít holky a pak je svést.Ještě v podvečer se naposledy sami sešli a připili si na úspěch dnešní akce. Netušili však, že Vlaďka přišla o něco dřív a leccos vyslechla.

 Všechno vypadalo ideálně až do zapálení čarodějnice. 

Jenže jak vzplála, začala se jí roztékat hlava, protože ji vyrobili z nějakého umělého materiálu. Co bylo však horší, začaly jí z hlavy prskat kousky tavící se látky.Lidé nelenili a většinou se dali na ústup, někteří se snažili dostat kluky a dát jim co proto. Ti už samozřejmě dávno utíkali a ukryli se, každý po svém.I holky se je vydaly hledat.

Prvního našly a odchytily Jindru. To už samozřejmě dobře věděly od Vlaďky, co bylo v plánu mládenců. Okamžitě Jindru chytily, svlékly a přivázaly ke stromu.

"Tak vy jste si s námi chteli zahrávat? No ale my nevidíme žádné tvé kumpány. No  nic, budeš nám muset posloužit ty sám!" 
Jedna po druhé se o něj začaly třít a dráždit ho. Svlékaly se před ním. Docela zajímavé představení mu ty čtyři přichystaly.Během chvilky mu stál jako svíčka a holky se začaly lehce posmívat. Ale najednou Jitka mu začala opravdu tvrdě honit a sem tam lílza, až se začal zmítat.

Ostatní holky se tvářily trochu překvapeně, ale brzy se přidaly a Jindru vydráždily ještě víc.

To už si ho Jitka vsunula zezadu do kundičky a hlasitě si užívala docela nadějnou kládu. Jak byl Jindra nadržený, brzy to na něj začalo přicházet.Jitka a Vlaďka si ho vzaly do parády rukou, olizovaly mu gule, ale v poslednm okamžiku uskočily, obrátily jeho kopí na něj a nechaly všechno vystříkat na Jindru. 

"To ještě není všechno, kamaráde." řekla Jana. Zbylé dvě holky se o něj začaly znovu třít a dráždit ho, Vlaďka s Jitkou se navíc začaly mazlit.Vlaďka okusila Jitčinu šťávu a Jitka ji za to do číči vrazila dva prsty a silně šoustala.To Jindru opět probralo a Jana se věnovala jeho nabíhajícímu péru. Katka vzala jeho hlavu a vrazila ji pod svou sukni, pod níž samozřejmě už nic neměla.

Jak byl Jindra rozdrážděný a ještě se na něm postupně střídala jedna úzká jeskyňka za druhou, do pěti minut byl znovu.Vzápětí se mu podlomily nohy a on sjel na zem, stále přivázaný ke stromu.

 "Tak to ne, takhle bys čarodějnice neuspokojil!" vykřikla Jitka.

A rozvázala ho, načež ho postavily na všechny čtyři. Jindra už neměl sil, aby se bránil.
Vlaďka vytáhla z kabelky lak na vlasy a za chvíli už ho Jindra měl ve své řiti. Katka mu hnětla koule a stavěla znovu ptáka.
"Ono se mu to snad líbí!!!" vykřikla Jana a začala Jindru plácat před zadek.

Vlaďka ho šoustala jako o závod a Katka si klekla před něj a nechala si ji opět lízat. Vlaďka ho dál šukala lakem a Jitka honila opět jeho ocas.Tak to šlo ještě asi hodinu, až nakonec Jindru totálně oddělaly a nechaly ho u stromu.Když se ráno probral, byl přikrytý jen bundou, na sobě nahmatal zbytky semene a zjistil, že je celý popálený od té čarodejnice.

Nějak se dobelhal domů a ve vaně strávil pod úpěním asi hodinu, než byl čistý a schopný něco dělat.
Zazvonil mobil a v něm se ozvala Vlaďka.

"Všechno jsme dobře věděly, chlapečkové! Tak vy jste si chtěli zahrávat s velmistryněmi o čarodejnicích? Vyřiď těm třem, že trestu taky neuniknou!"

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a devět