Luciíno lízátko II.

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 22. 4. 2011 v kategorii Muži v akci, přečteno: 1835×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Lucía se vrátila do hotelu, kde si dala příjemnou vlažnou koupel a pečlivě se připravila na večer, hlavně své kouzelné tělo.Přesně v sedm se pro ni zastavilo bílé luxusní auto, které ji vezlo do jiného hotelu, většího, ale ne luxusnějšího. V něm se konal galavečer a pozdější afterparty.

Tam ji vřele přivítali a usadili k velkému stolu s řadou dalších příjemně vypadajících lidí.
Neustále se rozhlížela a hledala ty dva.
Galavečer proběhl velkolepě, na pódiu se při vyhlašování objevili krátce i kluci a George obdržel zvláštní cenu fair play. Brzy začínala party, kde se potkávala široká řada známých osobností ze sportovní ale i kulturní branže.
Nutno podotknout, že po Lucíi celý večer pokukovala řada mužů.

Lucía však byla odhodlána počkat si na své frantíky. Dlouhou chvíli si krátila s jednou příjemnou mladou dámou, která oplývala krásou skoro takovou, jako Lucía.

Byla jen trochu menší a s většími prsy. Tmavší vlasy se jí kroutily a z nich vykukoval užší obličej s tmavýma očkama.
Bylo skoro deset a frantíci pořád nikde. Najednou se setmělo a na pódiu začal kdosi zpívat jeden starý hit. Když se rozsvítilo, viděla zpívat ty dva.

Málem jí to vyrazilo dech. Nebyla jediná, celým sálem projela vlna nadšení. Dozpívali první píseň a hned poté rozvlnili sál v rychlejších latinských rytmech.

Lidé vstali a začali pod pódiem hopsat. Přidala se i Lucía se svou dnešní společnicí. Po této písni předal George s Jamalem mikrofon profíkům a vmísili se do davu.

Přijali několik vřelých pozdravů a přivítali se s Lucíou. Byli oba elegantně oděni a zpod košil se jim rýsovaly elegantní ale nikoliv přehnané svaly. George briskně pochválil Lucíiny překrásné šaty a louboutinku.
Chvíli tancovali a popili a pak George navrhl, aby se vytratili.

Jamal se věnoval té druhé slečně. Už ve výtahu se do sebe zakousli a Lucía trošku pohonila Georgovo výstavní kopí. On si jí trochu vykasal elegantní šaty a rukama opracoval prsa a letmo i kundičku.

Zaklesnuti v sobě stěží nahmatali kliku pokoje a Lucía posadila Georga na postel. Konečně vytáhla svou hračku, odhodlána si ho vychutnat do syta.

Dala si opravdu záležet a George, aby se nenudil, si Lucíu přitáhl za její prdelku k sobě. Usmála se a vyšpulila nad jeho pusu svou jeskyňku. Když už jí skoro olízl, schválně uhnula, zatímco si dál užívala jeho klacka.

Silou jí na sebe stáhl a to se jí líbilo. Vždy měla ráda, když chlap přiměřeně ukázal svou sílu. Jazykem jí lízal hezky na placato a občas zajel dovnitř. Ve vrcholném okamžiku vcucl její klitoris jako olivu a to jí přimělo zakřičet. Pak na oplátku strčila Georgovo náčiní dovnitř jak  jen to šlo.

Když se pak přiblížil jeho výstřik, začala sát, takže ani kapka neměla šanci jít zmarem. Navzájem se pak  obšťastňovali a užili si spolu téměř hodinku.

Najednou se rozrazily dveře a v nich stál vysmátý Jamal a za ním ta druhá slečna. Jmenovala se Ginger a byla Američanka. Jamal vzal do ruky skrytou kameru, kterou zabudoval do pokoje.

To George trochu namíchlo, protože o celé věci nic nevěděl. Lucía ale zachovala klid, vstala a umístila kameru na své místo. 
"Tak a teď pojedeme naostro!"

Díl předešlý zde

http://lucie.quicksnake.cz/Muzi-v-akci/Luciino-lizatko

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a nula