Luciíno lízátko III.

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 23. 4. 2011 v kategorii Muži v akci, přečteno: 1712×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Na to Jamal čekal a kalhoty z něj okamžitě spadly. Aby si pořádně konečně užila tu kládu, otočila se Lucía na včechny čtyři a kroutila prdelkou jako čubka, co to měsíc neměla.

To se Jamalovi zamlouvalo a chňapnul Lucíu za boky. Bez okolků do ní vrazil svůj bič. Cítila ho snad až na čípku. Ještěže už byla hezky rozdělaná od George.

Ten si zatím povídal s Ginger. I když konverzace již dávno sklouzla k prohlídce prsů, kterou Ginger opětovala rukou na jeho nástroji. Lucíu bavilo sledovat, jak si ti dva počínají, zatímco ji Jamal vyplácel další odměnu za vrácené hodinky. 
Usmála se, když Ginger vzala do ruky Georgův nástroj a prohlížela si ho, načež olízla a dala do kundičky se zajímavým zástřihem chloupků.

George se schválně natočil tak, aby Lucía viděla jak její oblíbené lízátko zajíždí do jiné nadržené kundičky. Šoustal ji hezky na boku zezadu a ještě jí provokativně zvedl nohu, ať z toho mají všichni něco. Za chvíli se ale už Lucía věnovala Jamalovi,který začal vzdychat jako tur.

Lucía ho dodělala rukou a ústy a konečně ochutnala. Naplnil jí pusu jako nějaký plemenný býk. Bylo to tak husté, že se málem chvilku dusila. Lucía raději odběhla k baru, aby tu porci spořádala. Slyšela jak Ginger křičí.
Když se vrátila, Jamal trochu polehával a sledoval jak George šukal zezadu Ginger. Lucía se zezadu přitiskla na Georga, což ho dost povzbudilo.

Zezadu mu začala čechrat koule, načež mu strčila prst do zadku. Druhou rukou se sama ukájela. Jamal vstal a nabídl Ginger svůj ocas, který se do její pusy vešel tak špičkou.Postupně se všichni kromě Jamala udělali a očekávali, co bude dál.
Lucía ale chtěla nějak všechny tři. Lehla si Jamalovi na záda a ten jí ho zasunul do zádi. George začal i přes již dlouhé šoustání krásně vyšukávat Lucíinu pičku. Uměl to opravdu dobře a rajcovalo jí to znova na maximum.

Nakonec vzala Ginger a posadila si ji na obličej.
Lucíi se splnil sen, když měla v sobě dva nejúžasnější ptáky a klitoris ji oblažovala další nádherná kočka, která se nad ní navíc svíjela pod Lucíinými výpady.

Brzy na ni přišel orgasmus, jaký zažila jen párkrát v životě. Svíjela se a cukala sebou tak, že ti tři měli co dělat, aby ji udrželi na místě.
Povídala, že už stačí, ale ti tři dál bez přestání pokračovali. Jamal dole, George ve stoje šoustal její kundičku a Ginger krom toho, že už celá vytekla na Lucíu si dál hrála s její kundičkou a navíc si pohrávala s kulkama těch dvou.

Kluci navíc ještě zrychlili a hustili to do Lucíi jak dva písty. Ginger byla taky rozdělaná tak, že jí nevadilo skoro šoustat Lucíin obličej. Aby jí to nebylo líto, vsunula jí Lucía do kundičky tři prsty. Šlo to tak dobře, že jí tam za chvilku vjela celá Lucíina pěstička.
Lucía si sama nabíhala a vlnila se proti šoustání kluků. Najednou oba brzy po sobě zakřičeli a naplnili Lucíu. Vypadalo to, že skončí, ale Lucía zavelela:

"Tak to ne pánové, když jste nenechali mě, tak nebudete končit ani vy. Chvilku to trvalo, než se zmátořili, ale byli to opravdoví chlapi a brzy zase šoustali jako poslušní pejskové. Sperma z ní vytékalo na Jamala. To Ginger už asi potřetí byla a přesunula se ke klukům, takže teď se Lucía koukala Georgovi do očí.

Ještě si vrznem hodně, povídala Lucía a George souhlasně přivřel oči. Prošoustali se takto až do kuropění, kdy se Lucía zazmítala v dalším orgasmu, dnes již asi desátém, když ji pánové svými již poněkud povadlými a vyprázdněnými nástroji dnes již počtrté pokropili.

To už měli jen sílu ležet na boku a mít Lucíu mezi sebou. Ginger byla již dávno v limbu, zvlášť poté, co se jí pánové oba najednou vrhli do jeskyňky ve chvilce pauzy,
  kdy Ginger Lucíi oplácela její jazykovou průpravu.

Brzy po posledním záchvěvu usnuli a probrala je až vůně kávy a croisantů, které George objednal na ráno.

DÍL PŘEDEŠLÝ ZDE

http://lucie.quicksnake.cz/Muzi-v-akci/Luciino-lizatko-II

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a jedenáct