Luciíno lízátko

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 20. 4. 2011 v kategorii Muži v akci, přečteno: 1739×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Na hlavní pláži v Algarve probíhal tradiční beachvolejbalový turnaj. Lucía se také šla podívat. Je to nádherný sport. Opálená těla, vzduch provoněný nejlepšími opalovacími přípravky. Jak mužské tak ženské týmy s naprosto dokonalými těly, to vše dělá tuto hru jednou z nejvíce vzrušujících na světě.


Lucíu nejvíce zaujal pár pohledných Francouzů, kteří asi nejvíce svou hrou lidi ale i sebe bavili. Ani za vyrovnaného stavu v semifinále si neodpustili fintu pro diváky, která je zřejmě stála boje o zlato.

Byli to George, trochu menší, ale velice příjemný muž, který často vypouštěl šibalské pohledy do ženské části hlediště a Jamal, trochu větší a robustní pořízek, soustředící se více na hru.
Nakonec v boji o bronz zabrali a placku si vybojovali. V radosti pak vyhodili pár svých propriet mezi diváky. George však spolu se svým náramkem nevědomky vyhodil i sportovní hodinky. Chytila je Lucía.
Usoudila, že takto to asi nemělo být a po odchodu hráčů se vydala vrátit hodinky mládencům směrem k šatně.
Poctivě zaklepala a když otevřel George oděný jen v ručníku kolem pasu, málem začala koktat. "Vracím vám, to jste asi hodit nechtěl"
"Asi ne, ale pojďte dál, za dobrý skutek zasloužíte odměnu" a začal něco hledat v tašce.
Vešla a chvíli se rozhlížela, načež se ze sprchy vynořil Jamal, který neslyšel a na sobě neměl nic.

Lucíin pohled sklouzl dolů, visel tam pěkný macek. Ihned se začervenala a otočila. Všichni tři se začali omlouvat, že je to jejich vina, načež to rozsekl George, který aby nezahanbil bratra, ručník stáhl také. Taková věc se Lucíi ještě nestala, aby stála před dvěma pohlednými borci a navíc nahými.
Chvíli pozorovala i Georga.

Byl trochu menší, ale rozhodně by se rozměrem do Lucíina týmu vešel. Na druhou stranu vypadal velice chutně. Lucía se jen olízla a jala se převzít iniciativu. Jenže to už ji Jamal zezadu přejel rukou po zádech a zavadil o ramínka šatů, které se svezly po Lucíině hladké kůži na zem. Usmáli se při pohledu na to nádherné tělo. Jamal se k ní zezadu přitiskl a zpracovával jí záda a hladil přes zadeček a stehna.
George přistoupil zepředu a pohladil po tváři.

Zastrčil jí pramínek vlasů za ucho a přitáhl si její hlavu. Pak ji políbil a pokračoval na krk a níž k prsům. Ruce mu bloudily přes prsa a bříško směrem ke klínu. Jakoby nic jeho ruka zakončila pohyb přesně na Lucíině klitorisu, kam o chvíli později dorazila i Georgova ústa.

Jam se mazitím věnoval Lucíině krku zezadu a cítila, jak ji zezadu tlačí jeho macek. Skoro se ani neodvážila na něj polhedět. Ruka však byla rychlejší a začala mu ho zpracovávat.
Druhá se zaryla Georgovi do vlasů a tlačila jeho hlavu směrem do jejího nitra. Najednou se i Jamal snížil a začal dámu oblažovat ústy vzadu. Jak se Lucía mírně rozkročila, vytáhla si Georga nahoru, pohlédla do jeho jiskřících očí a políbila ho, Jam zatím dráždil i její kundičku.

To se jí líbilo čím dál víc a ještě víc se rozkročila. Na to zřejmě galští kohouti čekali a George ji zvedl jakoby nic na sebe. Jedním pohybem si Lucía navedla prvního klacka dovnitř. Nečakala však, že Jamal promázne její prdelku dlaní plnou šťáv, jež již hojně proudily z její číči a narazí svůj kůl do její zádi. Trochu si pak pomáhali, i když Lucíina váha by nedělala problém ani jednomu z nich. Pomalinku si ji nadzvedávali a zpracovávali zespoda ve stoje.

Takovou hru Lucía nečekala. A jelikož byla docela vzrušená už ze samotných zápasů, netrvalo dlouho a její tělo projel první nádherný okamžik. Ještě chvilku
  tak byli, ale brzy Lucía vytáhla Georga a vzala si ho do úst. Položila se na masérský stůl a stále kouřila Georga. Jamal jí zajel svým lachtanem do kundičky a bušil do ní. Rukou si zpracovávala klitoris a George jí hezky hladil prsa. Když viděl, že to na ni opět jde a ani Jam už nebude tak dlouho trvat, obkročil ji. Pochopila a sevřela ho mezi prsa a nechala ho tam jezdit a sem tam olízla.

Znovu zakřičela, když na ni přišel další orgasmus.

Najednou Jamal vyjel a pokropil její pahorek hustou dávkou spermatu. To Georgovo lízátko, jak si ho překřtila, končilo v Lucíiných ústech, která byla brzy také plná. Tak sladké to nikdy nezažila a slízala vše, co našla.
Najednou zjistili, že uběhla minimálně půlhodina a mládenci mají za chvíli tiskovku.
Rychle se umyli a oblékli, George na ni jen stačil zavolat, ať čeká v sedm před hotelem, že ji zvou na galavečer a následnou párty.
Pokračování 

http://lucie.quicksnake.cz/Muzi-v-akci/Luciino-lizatko-II

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a třináct