MILOSTNÝ TROJÚHELNÍK

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 19. 5. 2014 v kategorii Muži v akci, přečteno: 1649×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Živím sama tři děcka. Manžel se na nás před čtyřmi lety doslova vysral a když přišla krize, prohnal si hlavou kulku kvůli bankrotu jeho pochybné firmy.

Díky tomu žijeme z mých jedenácti tisíc. Štěstí, že nejstarší Kačka, které je už patnáct sehnala brigádu při prodeji zmrzliny, jinak bychom se nevešli.

Dokonce jsem před časem skončila na psychiatrii, jak mě to všechno semlelo. Určitou dobu jsem si totiž musela přivydělávat sexem za prachy a obšťastňovat po večerech chtivé pány.

Jediné, co mi dává sílu bojovat dál jsou mé milované děti a poslední dobou i jedna úžasná lidská bytost. Snad díky mé nezlomnosti mi bůh poslal do cesty anděla.

Je pro mě ten nejúžasnější člověk pod sluncem. Sám má milovanou ženu, se kterou bohužel nemůže mít děti, přibral si další závazek, totiž naši neúplnou rodinu a dává nám první poslední, rozdal by se pro nás a pak to v sobě najde znova a jde za svou ženou.

Nikdy jsem ho neslyšela, že by si na něco stěžoval.

Jeho andělské oči pohladí a děti jsou z něj naprosto unešené.

S jeho ženou o sobě víme. Neznáme se, ale neděláme si překážky.

V každé z nás má určitou roli.
Živí se tím, že pomáhá lidem, na čemž nikdy nezbohatne a přeci rozdá první poslední, aby se pokusil udělat šťastného i posledního člověka na světě kterého uvidí.

V mých pětatřiceti nejsem zrovna partie a proto jsem vděčná za každou chvilku s ním.
Když děti usnou, přijde, podívá se na mě a já v tu chvíli zapomínám na všechny starosti. Vezme do dlaní moji hlavu, políbí rty, sjíždí níž a mě se podlamují kolena z těch nejhebčích mužských rtů, co jsem kdy cítila.

Když je pootevře,představuji si, jak se věnují mojí kundičce. Za chvíli už ležím bezbranná na posteli a on si bere další a další kousek mého těla.

Moje snaha oplácet mu to je odměněna dalšími a dalšími výpady z jeho strany, po kterých ho nemohu nechat zahálet.

Chci ho. V sobě. Naplň mě s ním a ukaž mi, jak jedná muž....celý den zapřažená, tak teď zapřáhnu já tebe. Vraž mi ho tam, dělej, je mi jak bych nešoustala snad rok..

A ten borec mě zjezdí jako starou škodovku, buší to do mě ze všech stran, které jdou.

Kapičky potu mu stékají po čele, ale já se cítím jako v ráji.

Podívám se pod sebe a vidím tu jeho kmitající prdelku, do které by se kterákoliv z vás zakousla jako do kusu mladého byčka.

Oddaně se na mě dívá a vybízí pohledem k tomu, abych mu zakřičela.

To je jeho odměna a brzy přijde ta moje.

Mě nepokropíš, chci každou kapičku z tebe, aby skončila ve mě. Budu si to tam držet, dokud to nevyteče a pak to všechno spolykám..

Cítím se naprosto použitá, ale šťastná a veškeré starosti házím za hlavu.

Oddanějšího chlapa v posteli jsem nezažila. Snad za tím stojí jeho čistá duše a čestná povaha, vtipnost, mužná postava, vůně nebo jeho hladivý pohled.

Možná je to vším dohromady. 

Jsem tu proto, abych z jedné mé krásné minuty udělal co nejvíce krásných chvilek pro kohokoliv, kdo je zrovna se mnou.

Dětem vrátit smích do tváří, mužům sebedůvěru a ženám?

Vlastně obojí. Ty nádherné bytosti si nezaslouží, aby s nimi kdokoliv jednal špatně.

Jak může někdo jinému ubližovat?

Raději bych ublížil sobě samému..na druhou stranu o každý krásný prožitek..i kdyby jen z polibku, z pohlazení..se nemohu nepodělit.

A vrcholem toho je, pokud mi žena dovolí, aby s jejím i mým přičiněním pocítila to, když se jeden člověk dá k dispozici druhému..


Loučívám se sním nikoliv s pomyšlením na stesk, ale s krásně protaženou jeskyňkou vzpomínám, co se to tentokrát přihodilo a těším na brzké setkání..

http://lucie.quicksnake.cz/Muzi-v-akci

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devět a osm