Mé poprvé

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 13. 6. 2011 v kategorii Muži v akci, přečteno: 1702×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

S Pavlíčkem mi první pokus nevyšel.Vypakoval se chudáček po jedný ráno. Naši dorazili ve tři a když viděli, že jsem to sama doma zvládla, oznámili mi, že večer valí ke známým, které potkali na plese a že tam přespí.Matička ještě domlouvala: 'tak si pozvi Ivču, ať tu nejsi sama'Jó, kdyby se podívala blíž a viděla ty z líbačky opuchlé rty, asi by změnila názor.

Vyrazili ke Smejkalum už ve tři a tak jsme měli s Pavlíkem krásnou sobotu.Vůbec jsme o tom nezdaru nemluvili. Teda co chvíli jsme se tulili a líbali a tak si nešlo nevšimnout, že mu šel pokaždé nahoru jak svíčka. Nechápala jsem proč to v ten pátek nešlo. Tak jsme s broučkem pomalu mířili k nám a cesta, co běžně trvá 20 minut se protáhla na hodinku. Líbali jsme se a toužili.Tentokrát už jsme neplánovali překvapení.

Šoust visel ve vzduchu. Och jak mi tekla. Jen jsem doufala v lepší výsledek.Hned za dveřma jsme se do sebe pustili. Byla jsem tak nadržená, až jsem ho natlačila na dveře jak nejnadrženější čubka. Jenže si Pavlík dal hlavou o dveře.Moc jsem se mu omlouvala, ale on že nic. Cítila jsem vinu a tak jsem si lascivně lehla na postel, odhrnula proužek látky kryjící mou pičku a nasliněným prostředníčkem si hrála s okolím mé štěrbinky. Když uviděl, že mám punčochy, ještě víc se rozzářil a už byl u mě. Ptáček mu šel z přeplněných kalhot skoro sám. Chvilku jsme otáleli, ale brzy jeho žalud zapadl do mé dírky. Na krajíčku stál a rád by ládoval 

Najednou se zarazil a povídá:' pomalu nebo rychle?''já nevim, tak středně' Pavlík trochu zatlačil a já ucítila něco jako píchnutí.Asi jako od včely.Vyhrkly mi slzy, ale Pavlík byl tam.Bála jsem se krve a tak jsem se rychle nechala otřít Pavlíkem.Brzy ho do mě opatrně šoupal, až to bylo docela příjemný. Byl tak nadržený, že do mě po pár minutách natlačil dávku jak v těch videjích co mi někdy pouští. Vyhrnula se ze mě růžová kašička. Směs mě a jeho. Prstem jsem nabrala a dala mu okusit a on mě. Umyli jsme se a on mi ji ve vaně decentně přelízl. Takový poplatek za to, že jsem svolila.Jenže pak jsme se ještě mazlili a usnuli. Ráno dorazili naši a našli nás spící si v náruči.Pavlík pak musel snést nemálo panáků slivovice s mým otcem, aby se vzájemně poznali.Mám jeden dotaz: která z vás měla napoprvé orgasmus?

http://lucie.quicksnake.cz/

Článek předešlý : http://lucie.quicksnake.cz/Muzi-v-akci/Plny-koule

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a pět