Místo činu

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 20. 4. 2014 v kategorii Muži v akci, přečteno: 2025×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Vracím se jako vždy po týdnu na místo činu. Do Ostravy ...

lítám zpravidla jednou týdně a mám tam mít nocleh. Služba je služba, ale už se těším na tvůj úsměv, pohled, který mě bude už od výstupu z letadla pozorovat, strhávat ze mě uniformu. 
Čekáš na mě u brány a jsi jako vždy elegantní v kabátku a na podpatkách. Přivítáš mě střídmou pusou a skočením kolem krku.

Během služby nebylo kdy ani kde a tak teď stačí, abych ucítil tvou vůni, abys o mě zavadila kouskem těla a jde mi nahoru jako na povel.
Už cestou k tobě domů v autě mám co dělat, abych udržel oči na silnici. A když mi položíš ruku na stehno, trochu mi těžkne noha na plynu, až málem trefíme dodávku.
To už ale za chvilku vjíždíme bránou a hned za ní zastavíme a konečně se na sebe vrhneme.
Venku z tebe sleze kabát a vidím, že jsi jen v krátké sukni a pod ní nic nemáš. Skočíš mi kolem krku a vášnivě mě líbáš a já ti to mile rád oplácím. Jsme tak nadržení, že to jde skoro hned.
Z okna kouká tvá služebná, ale na to jsme zvyklí.

Odnáším si tě dovnitř. Držím tě a jsem celou dobu v tobě. Položím tě rovnou v kuchyni na stůl a teď tě konečně můžu pořádně začít šoustat. Ležíš na stole a ukazuješ jak moc to chceš. Šoustám tě, jako by to mělo být naposledy. Zvedneš jednu nohu na mé rameno a druhou máš pořád kolem mě. Ve stoje to do tebe bušim, až se otřásaj i skleničky.

Nestačíš skoro ani křičet a mačkáš mi silně ruku. Najednou zakřičíš v silném vrcholu a já ho do tebe zarazím jak jen to jde a začnu stříkat. Jak jsem to dlouho neměl, proudí do tebe snad litry. Na chvilku na tebe padnu a cítíme, jak nám rychle bijí srdce.
Vůbec mi neochabl a šoustám tě pomalu dál. Nohou mě odstrčíš a míříš do salonku. Já tě však chytím a opřu o zeď.

Roztáhnu prdelku a promáznu mořem šťávy, co z tebe proudí. Vjedu ti do ní a tobě se to hned moc zalíbí. Začneš si prstit kundičku a vrtíš zajímavě zadečkem.

Zatáhnu tě trochu za vlásky a ty mi trochu stiskneš kule. To mě povzbudí a tvrdě přiřážím, až se najednou odpíchneš ode zdi a skončíme v křesle.

Sedíš mi na klíně a soukáš si mě znova do kundičky. Nasedneš na mě a hezky na mě nadskakuješ. Chceš to hodně a drsně a tak se na mě narážíš.

Po chvilce to změníš a kroužíš na mě. Je to s tebou opět skvěle. Znovu to na tebe přichází a pak chceš dokončit i mě, slezeš na kolena a rukou si mě doděláváš. 

Docela to trvá a tak si rukou hrábneš taky mezi nohy. Řekneš mi, ať pokračuju sám a rajcuješ mě, jak si to děláš proti mě. Vidíš, jak se mi začínají přivír
 at oči.

To je pro tebe pobídka a za chvilku již máš kapky na tvých nádherných troječkách.
"Kotě, necheš se přidat k aerolinkám?"

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a jedenáct