Na kole

Napsal (») 2. 11. 2012 v kategorii Muži v akci, přečteno: 2050×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Venku je zas zima jako v psinci. ...

 

Zkoušky se blíží a člověk nemůže zahálet, sedl jsem na kolo jako už poslední dva týdny a vyrazil jsem na oblíbenou 50 km trať, protáhnout nohy a pořádně dát zabrat svalům.

 

Když holt chcete vydělávat tím, že budete schopní udělat 70 sedlehů za minutu a uběhnout 1500m za 5 minut tak nezbývá než trénovat. Venku už bylo zase šero když jsem sedal, zapnul světlo a sjížděl dolů pod kopec na start. Jako obvykle tam nikdo nebyl, jezdím sám, mám pak pocit větší volnosti a soustředění. Ale ten den mi asi nebylo souzeno se hnát a potit na silnici samotnej.

 

Když jsem totiž vyjel z naší vesničky a dorazil na první křižovatku, tak mě minul blikající cyklista, teda spíš cyklistka. Holku jsem takhle navečer na kole nepotkal už ani nepamatuju, málem jsem se kvůli ní zasekl na místě. Rozhlídl jsme se ještě jednou a vyrazil za ní, jelikož jela po mojí trase. Když jsem urazil asi 20 km a byl zrovna v lese, tak už mi bylo divné, že se přede mnou pořád drží to blikající světýlko. Ne a ne zmizet, pořád tam ta holka byla, šlápl jsme tedy do pedálů, abych jí dohnal a aspoň pozdravil.

 

K mému štěstí si zrovna hodlala zastavit a napít se, takže jsem k ní v klidu dojel, hezky se usmál a pozdravil ji. Můj pozdrav mi zadýchaně oplatila a zeptala se proč ji pořád sleduji. Vysvětlil jsem jí, že tuhle trasu jezdím 3x týdně už skoro měsíc a že ji rozhodně nesleduji, že naopak ona mě překvapila. Mile se usmála a zeptala se, jestli si nechci chvilku odpočinout, že je docela unavená a že pak můžeme pokračovat spolu dál.

 

Ani jsem neprotestoval a posadil se k ní na pařez a dal se do řeči, mezi větami jsme doplňovali energii z našich lahví a sedělo se nám tam spolu pořád příjemněji. Nakonec si sundala helmu, otočila se ke mně a dala mi pusu. Pak se odtrhla, začervenala a otočila se. „Promiň“ , zašeptala jen tak do prázdna, že jsem ji sotva slyšel.

„Nemáš se za co omlouvat Katko“ , řekl jsem jí na to a přitáhl si její ústa zpět. Ale u líbání to neskončilo, naopak začalo, pokračovalo to svižným svlíkáním cyklistických dresů a spodního prádla.

 

Nakonec jsem tam seděl v trenkách s vytaženým ptákem a koukal na její vypracované tělo, pevná prsa a zadeček, sklonila se ke mně a začala mi ho kouřit. Ale jak ta to uměla, jako ještě žádná jiná. Pak se na mně koukla a povídá „Máš kondom?“ a co já jí na to měl říct, na kole ho sebou nevozím, už jsem čekal katastrofu „Nemám holka“ , povídám a ona na to za chvíli „Nevadí, beru antimimino“ , usmála se, obkročila si mě a nasedla si. Chviličku si na mě jen jemně jezdila, ale pak začalo pravé peklo s pravou dračicí. Lítala na mně nahoru a dolů jako smyslů zbavená, já jsem jí u toho mnul ty nádherný kozičky, který na mně pomrkávali. Pak jsem si ji postavil zády k vedlejšímu stromu a vrazil jí ho tam zezadu. Rychlými a tvrdými tahy jsem ji pomalu přiváděl k šílenství, až za chvíli křičela slastí snad na celej les.

Chvilku jsme si odpočinuli, pak se oblíkli a společně vyrazili dojet zbytek trasy s příjemnou přestávkou.

 

Na té stejné křižovatce kde jsem ji poprvé viděl jsme se taky rozloučili, dali si čísla a domluvili se, že příště zase vyrazíme spolu na kolo.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a tři