Nadržená prodavačka

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 29. 10. 2011 v kategorii Muži v akci, přečteno: 2321×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

A je to tu zase. S příchodem jara a se změnou počasí přichází i moment, který mě každoročně ničí a vždy se ho snažím co nejvíce posunout. Avšak nic netrvá věčně a tak i já, zapřisáhlý odpůrce nákupních center, tam musím vyrazit a obnovit svůj šatník v nejnutnější míře. Jedno sobotní dopoledne jsem se tedy rozhodl zabít tímto pro mne vrcholně nepříjemným způsobem. Utěšoval jsem se tím, že si při té příležitosti budu v obchoďáku moci prohlédnout výlohy s dámským sexy spodním prádlem nebo v rychlosti nakouknout do sexshopu pro trochu lechtivé inspirace.

Chvíli jsem tedy bezcílně bloumal několika obchody, abych si mohl udělat představu o cenách a modelech, abych nakonec skončil se třemi kusy nutného oblečení před zkušební kabinkou. Velkoplošná prodejna zela prázdnotou a snad proto se mě hned u vstupu ujala mladá prodavačka, které ve mně svitla naděje, že jí trochu zpestřím vleklou nudu. Tu jsem však k jejímu smutku rychle odbyl a chtěl jsem svou návštěvu maximálně urychlit. Bohužel to nebylo tak snadné…

Vzhledem k tomu, že jsem oblečení nenakupoval skoro rok, byl jsem jemně zmaten různými písmeny, slovy a čísly, které udávají velikosti. Z toho důvodu jsem musel cestu od regálu do kabinky několikrát opakovat, čímž jsem opět přilákal neodbytnou asistentu prodeje.

„To nemusíte…, já vám ráda pomohu. Stačí říct, jestli chcete větší nebo menší a já už to zařídím,“ přerušila můj další zoufalý výlet směrem ke stojanu.Věděl jsem, že už se jí nezbavím. Nezbývalo tedy, nechat se doprovodit zpět ke zkušebně, svléknout si své staré kalhoty a začít se soukat do nových. Pochopitelně mi to na klidu nepřidalo, protože jsem tušil vyčkávající služebnici zákazníků s upřeným pohledem na dveře kabinky. Ve vzniklém stresu jsem si jednu nohavici přišlápl a během vteřiny jsem byl na zemi s dutým žuchnutím. V tu chvíli se dveře prudce otevřely a dovnitř vrhla prodavačka s polekaným výrazem ve tváři: „Není vám něco?“

Ani jsem si neuvědomil, že na zemi sedím-ležím jen ve svých volných trenkách. To mi došlo, ve chvíli, kdy se prodavaččin pohled změnil ze starostlivého na překvapený. Dokonce se jemně začervenala a v očích se jí zajiskřilo. Hned se ke mně sklonila. Myslel jsem, že mi chce pomoci zpět na nohy, ale místo toho mi rukou sjela po noze do nohavičky u trenek, až mě její ruka zastudila na péru. „Prosím, nechte mě, abych vám pomohla…“ promluvila zastřeným hlasem a jemně mne stiskla.Vyvalil jsem na ni oči a všimnul si, že vlastně vypadala nádherně. Krásná postava. Pod tričkem byly pevné dvojky. Neměla podprsenku. Viděl jsem, jak ji stojí bradavky. Jen jsem přikývl. Byl jsem v šoku a nezmohl jsem se na nic víc. Řekla mi, abych si ony kalhoty úplně vysvlékl, protože mi stejně nesluší. Nezmohl jsem se na odpor, protože se mi můj penis napřímil a jen jsem čekal, co se bude dít.

Vzala si mého ptáka celého do ruky, přetáhla mi předkožku a olízla můj žalud, kde už byla kapička touhy. Potom si ho pomalu dala do pusy. Cítil jsem to teplo a vlhko v její krásné pusince. Začala si ho dávat hlouběji a hlouběji a přitom mi ho sála. Byla to nádhera. Začala mi ho honit a olizovat. Potom si ho dala do pusy až po kořen, až jsem se podivil, jak to zvládla. Ale takový pocit rozkoše jsem ještě nezažil.Byla to kombinace překvapení a bezmoci, protože se na mě vrhla neuvěřitelně samozřejmě a na nic se mě neptala. „Uuuhhh…“ slastně jsem zasténal, ale nedokončil, protože mi její ruka okamžitě ucpala pusu. Totálně jsem zapomněl, kde jsme a že tu kolem mohou být další lidé.

Raději jsem jí ho vytáhl z pusy a posadil ji na židli v kabince. Rozepnul jsem jí zip a rovnou přes kalhotky, začal lízat její mokrou kundičku. Roztáhla nohy, abych k ní měl lepší přístup. Odměnil jsem jí odsunutím proužku látky a napil se jejího nektárku. Chutnala nádherně.Lízal jsem její dolní rtíky a kousal do stehen. Potom jsem zajel k jejímu klitorisu a začal si s ním pohrávat. Rychle jsem kmital a dráždil její poštěváček a slyšel jsem, jak je vzrušená.Tentokrát asi ona zapomněla, kde je. Vzdychala potichu a kousala se při tom do ruky.

„Buď zticha, ty malá couro, nebo nás tady někdo načapá!“ sykl jsem. Ale vůbec jsem jí to nehodlal usnadnit. Ovlhčil jsem si dva prsty její šťávičkou a vrazil jsem je do již pootevřené a nadržené prcinky. Cítil jsem teplo jejího těla. Vykřikla slastí. Po chvíli lízání a prstování její kundičky jsem cítil, jak ji škubou stehna. Zajíkala se v orgasmu. Stehny mi sevřela hlavu v jejím klínu. Vnímal jsem, jak mi uvnitř drtila prsty.Její bezvládnosti jsem ale okamžitě využil, aby si to snad ještě nerozmyslela, když už si vlastně přišla na své. Po chvíli jsem se postavil, otočil jsem jí, zvedl její nohu a vrazil jí tam svého ptáka. Okamžitě jsem ale musel dlaní udusit její vykřiknutí, abychom nebudili nežádoucí pozornost. Jako by nestačilo, že se kabinka začala lehce otřásat vinou mých mocných přírazů. Pro jistotu, jsem jí stále držel pusu a všiml si, že se možná i trochu zalekla, soudě podle výrazu zbytku tváře.

Chtěl jsem jí ujistit, že s ní mám jen ty nejlepší úmysly a tak mi ruka vklouzla pod její tričko a prsty zažmoulaly její ztvrdlé bradavky. Cítil jsem, jak můj penis naráží na konec její kundičky. Určitě byla spokojená, protože mi zaryla nehty do zadku a pomáhala mi, abych přirážel ještě více. Na nějaké střídání poloh nebo něžnosti nebyl čas ani prostor. Cíl byl jasný, rychle se udělat, zaplatit a vypadnout. Když jsem zaznamenal známé cukání v koulích, vytáhl jsem z ní svého ptáka, který byl celý lesklý od její kundí šťávy a znovu ji prudce posadil na místní židličku. Byl jsem už téměř na vrcholu blaha. Opět si ho vrazila až po kořen do pusy. Chvíli si ho tak nechala a pak už mi ho lízala a honila si ho do pusy.

„To bychom tu ale byli věčnost,“ pomyslel jsem si. Chytil jsem ji za vlasy a začal ji mrdat do pusy, až to čvachtalo. Z pusy jí tekly sliny a do očí se jí vrátil zase ten lehce vyděšený výraz. Dal jsem jí chvilku na nadechnutí a znovu…a hluboko…a rychle…a tvrdě. Začal jsem se potit a klepat. Už to na mě šlo. Zaslechl jsem protestné vzdechy a ucítil jak se snaží vymanit. Hmm…takže ty asi nepolykáš, že? No nic…jak chceš. Vysvobodil jsem tedy její pusinku od nájezdu mého bojovníka. Vyhrnula si tričko a hrdě vystavila svoje kozy. „Stříkááááám“ zasyčel jsem a už se to valilo ven. Dávky bílé mrdky jí kopírovaly křivky a ona si je roztírala do kůže.Po krátkém vydýchání jsem vyšel z kabinky a periferně zaregistroval čísi nohy ve vedlejší kabince. Šmírák – šmíračka, škodolibě mi bliklo hlavou. Já jsem si ale určitě užil více.  A tak se nakupování stalo mou nejoblíbenější činností…

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a šest