Nahá na zahradě

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 6. 7. 2014 v kategorii Muži v akci, přečteno: 3109×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Ty čubko, zase ležíš na zahradě nahá?
Nemysli si, pozoruju tě už hezkých pár minut, jak ses otočila na bříško a lehce roztáhla nohy. Chytáš letní sluníčko a určitě jsi myšlenkama někde jinde, než v časopise, který čteš.

Vím, jak jsi mě před chvilkou pozorovala, když jsem umýval tvé tétéčko.
Přicházím k tobě a jak mé chladné ruce přistanou na tvém nádherném rozpáleném těle, nakrátko ti vyskočí husí kůže, ale hned víš, že to co přijde, ti bude nanejvýš příjemné.
Pokapu tě olejem na opalování a začnu tě s ním mazat, postupuji od ladných nohou, hezky ti promazávám záda, ramena, občas neposlušně zklouznu k prsům, nebo přes zadeček směrem k rozkroku.

Malinko zavrníš a vzkážeš mi něco o kanci.
Pomalu ti rukama zpracovávám hebkou, nádherně vonící kůži. Mírně vzdychneš a tím vím, jak moc se ti to líbí. Bradavky ti krásně tuhnou a když ti lehce políbím krk a ouško, nádherně se prohneš.

Mé ruce jsou silné, ale přitom jemné. Najednou ti do ucha pošeptám, zda bys nechtěla máznout i zevnitř. To už je na tebe i tak moc. Vzhlédneš ke mě, usměješ se a jen přivřeš oči na souhlas. 
Přitisknu se na tebe a ty cítíš můj dech na tvých zádech.

Klacka mám v maximálním pozoru, takže tě zezadu fest tlačí. Hladim tě mým tělem po zádech, sem tam přejedu pusou a ty přivíráš oči a tvou ruku si strkáš mezi nohy. Druhou jen tiskneš kousek ručníku, na kterém ležíš.

Malinko se posunu výš a můj pták se poprvé potká s tvojí kundičkou. Ty mi ho vezmeš do ruky a začneš si špičkou jezdit přes klitoris. Je to pro oba jako spuštění laviny.

Pomalu přidáváš a začínáš vzdychat. Mě se to také moc líbí. Najednou mi ho stiskneš víc ve tvém prvním malém orgasmu. Podíváš se, jestli jsi to nepřehnala, ale neboj se..

Pomalinku ti s ním začnu zajíždět do kundičky a dlouho nijak nezrychluju. Je to moc příjemné a trvá to hodně dlouho. Po chvilce trochu změním směr a začnu malinko zrychlovat a hlavně zajíždět hlouběji. Cítíš mě hodně hluboko a sama mi pohyby začneš kontrovat.Po chvilce už se 
 z toho stává zajímavý dupec.

Chceš víc a tak se snažíš zvednou na čtyři. Malinko ti to nejde a jak zapojíš větší sílu, náhle tebou projede orgasmus. Ale tak nečekaný a rychlý, že vyjekneš. Dostalo tě to tak, že jsi na čtyřech, ale hlavou ses málem bouchla o zem.
Pozvedneš se a začneš proti mě přirážet jako by tě předešlá hra jen nažhavila. Nádherně to do tebe bušim, aniž bych se musel příliš snažit. Cítíš, jak se moje gule o tebe pleskaj. Změním rytmus a teď už do tebe jezdim jako pořádná zbíječka.

Ani ty nepřestáváš a je z toho jízda. Znovu to na tebe přichází a i já začínám mít takový tlak, že to dlouho nevydržím. Přichází to na tebe tak, že se ti rozklepou stehna a malinko se svineš.

Tím pádem z tebe vyklouznu a jak jdeš k zemi, pokropí tě moje hodně vydatná dávka. Máš mě snad všude, na zádech i zadečku, trochu i na břiše, jak jsi se pootočila.

Padnu vedle tebe a chvíli na mě ležíš. Jdeme do bazénu smýt vše ze sebe

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a nula