Neoceněná práce

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 28. 2. 2011 v kategorii Muži v akci, přečteno: 1534×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Po škole se objevila Hanka na výběrovém řízení s holým zadkem a touhou mít konečně práci. Hanka byla krásná mladá dívčina, která svou nadrženost musela prezentovat svými výtvory.

Otvory leda sama se sebou. To víte, chlapů na umělecké škole bylo po málu a když už ano, drtili si koule výhradně navzájem.
Ve firmě zabývající se reklamními předměty si jí všiml manažer se jménem Alan. Postarší to muž, odpudivého vzhledu, věčně sledován, jak si sjíždí porno, pod stolem žmoulajíc svého polotuhého lachtana.
Hanka byla přešťastná z nové práce a že bude moct využít talent a elán do práce. Jenže veškerá její iniciativa byla pokaždé pohřbena Alanem. Po měsíci už jí to nedalo a požádala o slyšení.

To, že ve firmě nebyli opět téměř žádní chlapi nebyl najednou takový problém, jako to, že si připadala k ničemu. Ach ta moje kundička, věčně neorána a přitom takový lán.
Když vešla, Alan seděl za svým stolem a když se Hanka odvážila otevřít mluvidla, v půlce věty ji zarazil slovy:

"Otoč se!"
Myslela si, že se otočí a odejde úplně, jenže Alan udělal tři rychlé kroky a vzal Hanku jako kdyby jí nabral na vidle.

"Och, co to děláte?"
"Co bys dala za to,být šéfkou designu?"
"Cokoliv"

Alan totiž netušil, že má tu čest s nadrženou nymfomankou.
Jak cítila, že se jeho polotuhý stává kudpodivu tuhým, chtěla toho využít. Z kalhot ho vytáhla a ochotně se napíchla. Alan byl ale chlap, co se hodil spíše do lesa. Vzal Hanku jako suchou větev a rozjel se naplno. Odkojen dabinkem německého porna Hanku častoval odzbrojujícími výrazy typu obruš můj rožeň. 
Brousil jí hodně zostra, až Hance vytryskly slzy. Byla ale náramně spokojená, že jí po čase konečně někdo ukojil.

Její pička ale byla hodně pevná. Však si jí den co den projížděla sušeným býčím penisem a to byl nějaký macek. Tak to šlo nějaký čas. Zvedala se doceněnost Hančiny práce, mimo jiné i veřejně. Přišlo jí také daleko více peněz.

Z Hanky se stala mladá sebevědomá žena, která jednoho dne přišla v nejnovějším kostýmku od jedné slavné návrhářky. Nutno podotknout, že pro ně Hanka designovala některé drobnosti. Když tedy přišla naposledy, vystříkala na Alana asi pět litrů toxického odpadu se slovy, že svinstvo patří k sobě a dala mu sbohem. 

Nakonec se Hanka osamostatnila. Založila si malou firmu a díky dokonalému počínání brzy dotáhla na jejího bývalého šéfa. Přišla podpora ze zahraničí a skončilo to fůzí s majoritou Hanky.

Bývalý šéf byl propuštěn a nikde ho nechtějí zaměstnat..

Hanka často pracuje po celém světě a nemá starosti s tím zajet k moři a vystrčit na svět p..u.

http://lucie.quicksnake.cz/Muzi-v-akci

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a čtyři