Nepoznávám sám sebe VI

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 29. 5. 2013 v kategorii Muži v akci, přečteno: 1439×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online


Kdo hádal, že mi volala Jitka, nespletl se.

Povídali jsme si skoro hodinu a byl to rozhovor plný citů.

Není ani divu, když jsme oba s chutí přiznali, že si nejsme lhostejní a že se tím víkendem mezi námi rozvinulo něco, co by se dalo přirovnat lásce.

Své city jsem byl schopen definovat přesně – ano, zamiloval jsem se. 
Následovaly dny, kdy jsme si psali spoustu SMS, byli v denním kontaktu díky internetu a když to bylo jen trošku možná, volali jsme si na mobil nebo opět zneužívali nové možnosti a večery trávili u Skypu.

Ten nám umožňoval kontakt nejen hlasový, ale i vizuální. Zvlášť, když mě firma poslala pracovně na pár měsíců do Německa.

Jako by se proti nám spojil celý svět a rozdělil nás na vzdálenost skoro tisíce kilometrů.

Jenže lásce asi nikdo nezabrání.
Čím dál jsme od sebe byli, tím víc jsme toužili po každé možnosti kontaktu. Každé ráno jsme se předbíhali v tom, kdo první napíše SMS tomu druhému, volali jsme si a obou nám bylo jasné, že náš vztah míří do jiných dimenzí, než jsme zpočátku oba chtěli.

Ano, bylo to období zamilovanosti. Věřte nebo ne, dokonce jsme začali mluvit i o dětech.

Jitka miminko moc chtěla a já se tomu taky nebránil. Je mi jasné, že si teď mnozí říkáte, jsou to dva blázni, ale mi je to celkem fuk.

Záleželo mi a dodnes i záleží na Jitce, jako na nikom na tomhle světě.

Chtěl jsem jí zabalit do bavlnky a starat se o ní jako ten nejvzácnější poklad. 
V tomhle rozpoložení se nakonec zrodil nápad.

Víkend je prostě pro nás dva málo. Chtělo by to celý týden. Asi teď kroutíte hlavou, ale nám to připadalo jako ten nejlepší nápad. Oba jsme se toho chytli a plánování začalo.

Spousta z vás asi teď říká, co je třeba plánovat, prostě sehnat hotel a užívat si. Omyl lidičky. Náš vztah byl o něčem jiném.

Ani jeden z nás neměl v úmyslu jen zalézt někam do ústraní. Chtěli jsme svou lásku ukázat světu. Kterému světu? Tomu, co nás dva tak trošku znal díky internetu.

Našim společným přátelům jsme chtěli ukázat, že jsme spolu šťastní. A tak jsme tento náš společný výlet pojali jako malou výpravu po naší zemi.
Stačil nám jen týden, abychom společně vymysleli program, naplánovali trasu a objednali ubytování. Jak říkám, souznění dvou milujících se dušiček. V ten večer, kdy bylo všechno do detailu naplánováno, jsme dlouhé hodiny strávili na Skypu a probírali všechny podrobnosti výletu.

Jako dvě malé děti jsme se těšili na to, že budeme 6 dní spolu a nikomu nedovolíme nám ty společné chvilky ničím pokazit. 
Od toho dne jsem v kalendáři dělal obrovské kříže, abych viděl, jak se blíží den D.

Den kdy opět budu Jitku držet v náručí. Dovolenou jsem měl nahlášenou a byl bych schopen klidně i dát výpověď, kdyby mi jí někdo chtěl zrušit.

Pomaličku jsem si připravoval má soukromá překvapení pro Jitku. Chtěl jsem jí něčím překvapit, něčím, co by vůbec nečekala a abych jí dokázal, jak moc mi na ní záleží.

Dnem i nocí jsem si nad tím láma hlavu, ale nakonec jsem to vymyslel.

Co jsem vymyslel a jak začal náš společný týdenní výlet se dozvíte někdy příště, nemůžu přece všechno prozradit najednou. 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a jedenáct