Nepoznávám sám sebe VII

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 30. 5. 2013 v kategorii Muži v akci, přečteno: 1439×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlineDen D byl za dveřmi a já nemohl usnout.

Už jen pár hodin mě dělilo od chvíle, kdy jsem měl možnost znovu obejmout svojí Jitku.

Plán byl jasný, v pondělí v 9 jsem si jí měl vyzvednout u jejího domu. Raději s předstihem jsem sednul do auta a vyrazil. V kufru jen tašku s oblečením, malý dáreček a ještě připravené překvapení, které jsem měl objednané v jednom obchůdku. Nechtěl jsem to prostě propásnout.
Dorazil jsem dřív, takže jsem přešlapoval po parkovišti a čekal, než otevřou krámek, abych mohl vyzvednout to překvapení.

Jste zvědaví co to bylo?

Nemusíte, velká kytka z 25 růží. Sám jsem byl zvědavý, jak ta kytka bude vypadat. Paní květinářka mě nezklamala. A co víc, nezklamala ani Jitku. O necelou hodinku později zůstala skoro jako opařená když jsem jí ji předával. Dostal jsem za ní takovou pusu, jakou jsem ještě nikdy nezažil.

Její tašku jsem dal do kufru a konečně jsme se mohli obejmout. Jen ta kytka nám trošku překážela. Ale nám to nevadilo. Bylo to překrásné uvítání po víc jak dvou měsících.

Polibky nebraly konce.
Přesto jsme nakonec sedli do auta a vyrazili k našemu prvnímu cíli. Drželi jsme se za ruku, tou druhou jsem musel řídit. Povídali jsme si a cesta ubíhala v dobré náladě.

Náš první cíl se blížil a my byli napjatí, jaké ubytování nás tam čeká. Ani jsme se nenadáli a navigace nás neomylně dovedla na zadanou adresu. Apartmán nás překvapil. Malý penzion na kraji města byl opravdu hezké místečko. Rychle jsme se ubytovali a vyrazili do města.

Měli jsme hlad a hlavně jsme chtěli pořídit dárek pro naší společnou kamarádku, za kterou jsme sem vlastně přijeli. Jako dva novomanželé jsme brouzdali městem a procházeli různé krámky, než jsme sehnali to, co jsme chtěli a teď jsem měli konečně čas na sebe. 
Bylo skoro poledne a tak jsme si zašli na oběd. Seděli jsme v malé restauraci, dali si něco k pití a čekali na jídlo.

Povídali jsme si o všem možném i těch našich plánech co by mohlo být, kdyby se nám náš vztah rozvinul dál, něž jsme původně plánovali. Zamilovaně jsem se na Jitku díval a stále mi to připadalo, že jsem v nějakém krásném snu. V poklidu jsme snědli oběd, dopili a vyrazili zase do ulic.

Měli jsme ještě hodně času do schůzky s naší kamarádkou a tak jsme se rozhodli, že si zajdeme do kina. Našli jsme si multikino, vybrali film, koupili lístky, pití a hurá do sálu. Jaké překvapení pro nás oba když jsme se pohodlně usadili na dvojsedadle.

Měli jsme k sobě hodně blízko a tak jsme toho i plně využili. Ještě dřív než začal film, jsme využili přítmí sálu a víc než plátnu se věnovali jeden druhému. Naše pohledy se střetly a zároveň s tím, se střetly i naše rty. Neptejte se, co vlastně hrálo, nevím to. Byl jsem zakoukaný a zakousnutý do Jitky.

Moje ruce jí držely co nejpevněji, aby mi nezmizela a moje rty se skoro celý film díky polibkům dotýkaly těch jejich. Nemohl jsem si pomoct. Kdyby tam nebylo narváno, těžko říct jak by to všechno dopadlo. 
Vylezli jsme z kina a byl čas vyrazit na schůzku s naší kamarádkou a jejím přítelem.

Sedli jsme si všichni do baru, objednali si pití a kecali o všem možném. Večerní posezení nám hodně rychle uběhlo, a protože kamarádka byla v 6 měsíci těhotenství, byl čas se přemístit k domovům. Odvezli jsme naše přátele domů, předali jim dárek pro jejich nastávající přírůstek do rodiny a vydali na cestu k našemu penzionu.
Dorazili jsme do svého přechodného bydliště a vrhli se na sebe. Polibky nebraly konce a naše šatstvo z nás padalo k zemi. Pozorný stopař by vysledoval stopu od dveří až do koupelny. Stáli jsme pod sprchou v objetí a zakousnutí jeden do druhého. Nastalo to, co asi muselo.

Vzal jsem Jitku do náručí, odnesl jí do postele a tam jsme pokračovali v našem mazlení. A pak se to stalo. Přitáhla si mě k sobě a pobídla mě k tomu, abych navštívil její mušličku. Nezaváhal jsem ani na chviličku. Byla krásně vlhká a tak jsem do ní zajel celý.

Pomáhali jsme si navzájem a přitom jsem líbal její rty, krk i kozičky. Měnili jsme polohy a bylo nám nádherně. Cítil jsem každé její vyvrcholení, a když se se blížilo to moje, chtěl jsem udělat to nejmoudřejší, ale nemohl jsem. Jitka si mě přidržela a nechala mě nastříkat jí moje sperma do její škebličky.

Leželi jsme pak v objetí vedle sebe, spojení svými rty a na spaní nebylo ani pomyšlení. Chtěli jsme si tuhle noc oba naplno užít. A taky jsme si jí užili. 
Zajímá Vás, jak pokračoval náš týdenní výlet?

Dozvíte se. Zase někdy sepíšu pokračování a snad se dostane na sklo tohoto blogu.

Zatím ahojky všem a těšte se na příště. 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a dvě