Neskutečná rozkoš

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 14. 7. 2014 v kategorii Muži v akci, přečteno: 2435×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Zahrnu tě sexem. To je tajné heslo mého masážního salonu. Ačkoliv sám bych si nedovolil nic navrhnout. Specializuji se na masáže, regeneraci těla i duše, relax a hlavně proměnu lidí.Vrátím vám důstojnost. Z trosky člověkem za deset týdnů. Má práce je poslání. Například má poslední klientka.Více než páteř měla zablokovanou mysl, o vagíně ani nemluvím.

S nedůvěrou si lehla na břicho. Během minuty a tří dobře mířených otázek mi bylo jasno. Prohřál jsem ji od zad namazáním emulzí,snažil jsem se jemně. Ať se probudí cit. Brzy se jí to zdálo příjemné a tak jsem mohl přidat na intentzitě. Zaměřil jsem se na body, které zintenzivní její cítění. To jí navodilo záplavu endorfinů. Bylo cítit, jak se uvolnila, kůže už nebyla tak napjatá.

Masíroval jsem ji skoro normální silou, ale s citem. Projížděl oblasti kolem lopatek, nechal jsem ze zásobníku uvolnit vůni a pokračoval dál. Začal jsem povídat starou povídku, která podle mých zkušeností nejlépe motivuje lidi. Zaposlouchala se a užívala si mých prstů. Občas jsem byl hrubší, občas jemný jako k dítěti. Bylo slyšet jak zlehka oddychuje a vzdechy se stupňovaly. Na podložce se objevila loužička. To je pro mě známka správné práce.

Nyní jsem přistoupil k zvyšování citlivosti. Nejprve jsem jemně potřel její záda kostkou ledu, jezdil jsem s ní od šíje přes páteř a pak kolem dokola, střídal osmičky s kratšími tahy a tak dále. Jen zasténala ať pokračuji. Ať udělám něco, co jí ještě nikdo neudělal, natož masér. Nejsem z těch, co by zklátili každou co přijde na masáž, ale takové přání se neodmítá. Sám bych nikomu sex nenavrhoval. Jediná možnost je, že se odváží ony.

Sama se otočila a já si konečně prohlédl její tělo. Sice to je značně neprofesionální, ale pokud pomáhám i se sebevědomím a tak dále, nedá se to obcházet. Vyndal jsem šlehačku a další věci, načež jsem ji nazdobil celou od prsou až po klín. Vypadala skoro jako nějaká koláž. Když to na sobě uviděla, usmívala se od ucha k uchu.

"Tak už mě netrap" pod ní promočená podložka byla důkazem jak moc byla vydrážděná. Zvedla se, až to z ní všechno spadalo, banány, třešně, jen ta šlehačka na ní zůstala a pár dalších věcí. Setřel jsem co se dalo Ona mi přitiskla hlavu na prso a tak jsem pomalu slízával šlehačku. Bylo jí to moc příjemné a zakláněla hlavu v nekonečné rozkoši. Nohy mi dala na za záda a přitáhla si mě.

Klouzali jsme se po sobě kvůli té šlehačce, ale ona už věděla co chce, stáhla trenky a když o lehátko plácla má kláda, chvíli jen zírala. Jenže byla celá rozjetá a jen to do ní mlasklo. stačilo párkrát a v dobře promazaném pokladu jsem jí jezdil hladce jak dlouho v nikom.

Takové to je nejlepší. Dává vám to prostor si pohrát. Do suché jen tlačíte, proto doporučuji předehru. Jakoukoliv. Předehra má cíl připravit tělo k prožitku. Pokud Vaši partnerku vzruší poločas ve fotbale, proč ne..

Bylo vidět, jak jí během té půlhodinky předtím narostlo sebevědomí a sama se najednou činila. Z té zamračené a chvílemi vystrašené holčičky byla najednou dáma, co ví, co chce a jak to chce. A jelikož nejsem dřevo, začali jsme si báječně užívat. Rozpoutal se neskutečně divoký sex, já při něm sahal kam se dalo, abych ji ještě více vzrušil. Nejraději mám šíji a záda, krk pod bradou, bradavky a oblast boků, hladil jsem ji přes vnitřky stehen a projížděl kolem klína, kterému se naplno věnoval můj kolík. 

Držela se mě, tiskla mě jako klíště a já ji masíroval tím nejhebčím, co mám.
Zářila štěstím, jak jsem do ní zajížděl. Užívala si svou životní masáž. Nakonec předvedla jeden z nejrajcovnějších orgasmů, co jsem kdy viděl.Když se pak vratila do svého těla, usmála se na mě a sedla si. 

"Teď proběhne platba" a rukou mi ho lehce domasírovala. Jenže dál nic..
"dám dluh a doplatím příště"
Oblékla se a rychle zmizela. Další rozkvetlá kytka vyšla z mého salonu. Uvidíme, za jak dlouho se vrátí.

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Silvie z IP 193.164.219.*** | 15.7.2019 15:37
To je krásnej příběh smile A tím, jak je to napsané z pohledu muže (maséra) to je prostě úplně nejvíc. Já už se fakt dlouho odhodlávám do podobného salónu zajít. A chtěla bych to vyzkoušet, jít tam sama a odejít úplně jiná a plná sebevědomí. Zatím, co jsem tak projížděla salóny, tak mě zaujal tenhle erotic-massage-praha.com/pro-zeny/ Náhodou někdo zkušenosti? smile


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a deset