Nestyďte se!

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 4. 1. 2011 v kategorii Muži v akci, přečteno: 1080×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Vážené dámy vážení pánové... 
Někdo to rád s ženou jiný s mužem a na prosbu Davida, který mi psal před pár dny otevírám novou sekci pro muže. Pevně doufám, že si v ní pánové přijdou na své a sdělí nám své sny, touhy a představy o milování.

Sexuální orientace je daná, někdo je hold na ženský, jiný na kluky. Jsou mezi námi bisexuálové a různé skupiny lidi, kteří prostě mají blíž k jinému pohlaví než k tomu opačnému.

Řekněme si to jak to je jsou prostě teplí, když hovoříme o chlapech, ale copak jsou o to horší než my? 
Každý se na to dívá jinak, ale když obrátíme kartu, a je řeč o lesbičkách..

Nikoho to na mém blogu nepobouří, naopak je to vzrušuje a přijde jim to sexy. Když si to žena s ženou udělá a tak si říkám, proč pánové nejsou tolerantnější, třeba mají také skryté touhy, sny a představy o tom jak se pomilují s mužem.

Chtěla bych touto sekcí uvítat zejména ty "přihřáté" pokud je to oslovení neurazí, ale myslím, že ne, jelikož v reálném životě se určitě setkali s jiným slovem, označujícím jejich náklonnost ke stejnému pohlaví, ale jsou to lidé stejní jako my, vzdělaní a krásní, úspěšní a bohatí. Mnoho celebrit se za svou sexuální orientaci nestydí, tak zkusme společně tuto bariéru rozbít a bavit se s nimi, jak se sobě rovnými, bez ohledu na to, co je přitahuje.

Proč, by jsme měli tyto lidi diskriminovat a odsuzovat je?

Vadí snad někomu, že je jeho kamarád teplý? Proč?

Štítíte se jich?

Znáte ve svém okolí nějakého teplého? Jak na Vás působí? 

Já si myslím, že jsou to úplně normální lidé, jen je vzrušuje osoba stejného pohlaví. Stále žijeme v době, kdy lidi odmítají přijmout fakt ("Můj syn je teplý" kupř.) může jít i o kolegu, příbuzného apod.

Odmítáme tyto jedince přijmout mezi sebe a díváme se na ně jako na černé ovce (postižené, nemocné) ale oni vůbec nejsou nemocní, jen mají vztah a blízko k lidem jim podobným.  U lesbiček mi přijde, že je společnost tolerantnější. Určitě to znáte, doma se dva dívají na porno, žena zírá na obrazovku a její muž slintá, když zhlédne dvě ženy jak se spolu mazlí, ale teď si představte, kdyby ta manželka pustila dva teplé, jak by její muž zareagoval? Typická česká domácnost, okřikne jí a vypne televizi, a tu vidíme přesný příklad toho, ženy mohou a muži ne?

Láska je láska ...jak zpívá Lucie Bílá a pokud ho miluješ, není co řešit. Pánové, nestyďte se za svou orientaci, piště a reagujte pod článkem formou komentáře, dodejte odvahu i ostatním mužům svým projevem a napište nám, co Vás vzrušuje a láká. Jaký je sex s mužem? ...můžete mi napsat i článek o tom, jak se rádi milujete s partnerem a já vaše dílo zveřejním na mém blogu, kde sex nezná hranic.

http://lucie.quicksnake.cz/

Vše ve vší anonymitě, tak pište pánové, na vaše reakce se už velmi těším a přeji hezký zbytek dne.


Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a osm