Nová kolegyně

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 2. 2. 2011 v kategorii Muži v akci, přečteno: 1703×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online


"Servus chlapci, vedu vám posilu, jmenuje se Regína a budete spolu teď pracovat."

Tak těmito slovy nás ředitel uvítal do nového týdne. Nebyli jsme zrovna nadšení z vyhlídky na týdenní proškolování někoho nového. Jenže za ním stálo tak krásné zrzavé stvoření.

Boky, že by je člověk vzal a posadil na sebe a prsa skoro čtyřky, které se dost okatě hlásily o sluneční svit.Mladá tvářička jakoby žadonila o sex a ty oči..ta jiskra..jak od pekelníka.
Poslal jí pro pár věcí na personální.."Tak pánové, mezi námi, tu slečnu vám vybral sám prezident společnosti, co vím, tak byla na nějakém psychiatrickém léčení, takže ji zaučte, ale s citem"
"Jasně Ráďo, spolehni, se"
"Jsem rád, že je na vás spoleh, zajistím aby vás nikdo nerušil, tak mnoho zdarů"
Chvíli jsme s Davidem koukali na sebe a přikyvovali, jak zajímavá práce ten obchod teď bude.
Vzápětí vrzly dveře a Regína stála nad námi, seznámení jsme čekali vlažné, ale místo toho mlaskla pusa jak cumel a pohled do dekoltu rovněž nebyl k zahození.
Sedla si a seznamovala se s dokumenty, což ji přestalo bavit asi po čtvrthodince.
"Zamlklí, pánové?"
"Ale ne,jen tě necháváme rozkoukat"
"Kouříte?"
"Ne" odpověděli jsme jednohlasně
"Tak začněte, protože si jdu zapálit"
Dovedli jsme jí do malého koutku parkoviště, kde bylo ideální soukromí.
Vytáhl jsem zapalovač, ale Regína mi ruku vzala a bez ostychu strčila pod sukni. Vzala mě i Davida a vyndala nám klacky. Začala honit. Mě posadila, abych dosáhl do jejího klína a dávala si mě pusou, zatimco David vyčkával za péče šikovné ručky.

Když už to vypadalo nadějně, nechala mě být a jen udržovala, zatímco David si konečně mohl užít tu péči. Holka to byla šikovná a taková pauzička přišla vhod. I u Davida přestala a řekla, že kuř pauza skončila. "Co?"

"Počkám na vás v kanclu"
My se s boulícíma kalhotama dobelhali zpět do kanceláře, kde už na nás čekala odměna za výdrž. Ve spodním prádle svlečená třiadvacetiletá kočka. Na sobě měla jen punčochy, boty a spodní prádlo. Och, jak se dnes mladé ženy oblékají do práce.

Neváhali jsme a David přistoupil k Regíně zepředu, já zezadu. Naše hučící klády v ní začaly mizet a tentokrát byla Regína tou, co se začala ozývat. Museli jsme ji tišit, ale nebylo to jednoduché. Bortil jsem ji stěny kundičky, zatímco David byl odbavován jak od profesionální dojičky. Brzy ho vysála a mě ještě trohu času zbývalo.
David sledoval naše počínání, ani mu nevadilo že napoprvé nezasunul. Povzbuzovala to sledvání od kolegy mě ještě víc utvrdilo v co nejlepším výkonu. Šukal jsem naši novou kolegyni naplno a tak netrvalo dlouho a výskla jak ptáče, načež se svalila do křesílka.

Seděla přes opěrku ruky a já ji za honění ještě pošimral žaludem na klitorisu. To ji prodloužilo vzrušení a nakonec i ze mě vytryskly sněhobílé krůpěje.
Na první hodinu v práci to nebylo špatný. Když bylo po všem, bavili jsme se a já nemohl vynechat dotaz:
"Ty, Regíno, poslyš, prý jsi se léčila..na co?" zeptal jsem se
"Psychická závislost na sexu"

http://lucie.quicksnake.cz/Muzi-v-akci

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a devět