Pohledná holka

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 20. 3. 2014 v kategorii Muži v akci, přečteno: 2121×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Personální šéf v naší firmě je třikrát rozvedený třicátník. Nevím, proč si ho ředitel drží pod křídly, zřejmě pro jeho ulislou a vypočítavou povahu, která se hodí na zametání s lidmi opotřebovanými a na vybírání pohledných kandidátek na pozice uvolněné.Pan Kubík, nyní již Uhoř, jak jsme ho s kolegy přejmenovali, přijal tentokráte pro změnu opět mladou holku. Ta byla čerstvě po škole a holka bez praxe. Taková, co dá za práci i duši. V popisu zevnějšku se nespletete, prostě katalogový typ. Holka jako obrázek, co má v hlavě není tak podstatné, i když jsme tajně doufali, že dočista prázdná nebude.

Hned první den ji uhoř přivezl svou služební audinou. Pořád ji vodil po podniku, představoval a chodil pyšný jako páv, jakou kost to zas ulovil.Hned po deváté mě dvě kolegyně odtáhly do kuchyňky a tam jsem byl svědkem kázání o uhořovi a jeho minulosti. 

Třetí ještě s kolegou vběhli do její nové kanceláře a pokusili se učinit pár kroků proti znesvěcení další naivní mladé slečny.Tak na dveře pověsili křížek, obrázek panenky Marie na zeď a na stůl jen tak knihu o záletných mužích.

V kuchyňce už dávno probíhalo zasvěcování.
"Podívej holka, já sem přišla před rokem zrovna jako ty. Odhalené dlouhé nohy, kozačky na podpatcích a top, co zvýrazňuje ty mé trojky. Hned první den mě pozval na firemní večírek na uvítanou. Jak jsem byla překvapená, že tam není nikdo, jen on s ulízanými vlasy dozadu jako mafián ze sedmdesátých let. Navoněnej byl snad celou lahví parfému.

Já nechtěla být hned první večer za špatnou, tak jsem zůstala. po pár skleničkách a prazvláštní konverzaci to na mě začal pomalu zkoušet. Chvíli jsem odolávala, ale pak začal přitvrzovat. Začala jsem se bát a nakonec se uchýlil k výhružkám, že když neudělám, co chce, půjdu z firmy dřív než se rozkoukám.

Ze strachu, že budu zas měsíce shánět práci jsem se podvolila a nakonec jsem s ním skončila v posteli. Nebyl špatný, i když jsem teda zažila mnohem lepší muže." potutelně se usmála na mě a pokračovala..

"No a tak jsem s ním nějakou dobu vydržela šoustat. Mrdal mě jako zvíře, byl sprostý. No ani zvíře není taková bestie. Nebyl vyloženě zlý, ale zkuste si být s takovým hnusákem. Nic na něm není čisté a svědomí nemá vůbec. Nakonec mě z toho vytáhli tihle dva, když viděli, že s ním nejsem zcela dobrovolně a Michal ze své pozice jemu nepodřízené zařídil lest, že dosvědčí pokus o znásilnění, když mě začal šoustat i ve firmě, naštěstí až po pracovní době"

Veroniku přerušila druhá kolegyně: "To já na první v uvozovkách schůzce sice odolala, ale protože vozím děti do školy, musela jsem zůstávat v práci dlouho po odchodu ostatních. Ten sviňák to vyčíhl a začal za mnou chodit. Nabídl, že můžu chodit jako ostatní za jeden den v týdnu s ním. Já mám tak ráda mé děti, že jsem chtěla být s nimi. Přeci jen čtyřikrát týdně být doma po třetí hodině a ne v šest je rozdíl.

No a tak jsem mu jak trubka každý týden držela to jeho hnusný péro. Kéž by mu uhnilo "
To už ta křehká duše nevydržela a rozbrečela se před námi.Jako by byla moje dcera, i když jen o deset let mladší, padla mi na rameno a její slzy se mi vpíjely do košile.
"Když, já už s ním několikrát spala."
Ve mně se vařila krev a ještě jsem musel chytat Veroniku, která chtěla jít za úhořem.
"On mi řekl, že místo pro takovou jako já nikde není, ale že by ho měl výměnou za to"
"Jak na tebe narazil, prosim tě?" optala se Jitka, ta druhá kolegyně

"Jednou na Stodolní, byly jsme tam s holkama a lovil tam baby. Bavili jsme se a já mu řekla, že sháním práci, navíc jsem nikoho neměla, takže nadržená jak.."
"A vy jste jakože spolu?"
"Já ani nevím, chvíli to s ním bylo fajn, ale jinak je věčně pryč, tady dělá, že jsem cizí, přitom se známe přes měsíc. Bez tak se zas někde akorát kurví nebo loví jinou, co ještě nedostal"
"A co s tebou dělal?"
"Málokdy mě chce zepředu. Většinou mi ho cpe do zadku. Mě to teda nevadí, protože s pičkou si užiju i sama, zvlášť když do ní něco vrazím, ale nemusím to každý den"

"To je jasný, po tom našem plánovaném nařčení ze znásilnění se jistí, aby něco neskončilo v pochvě"
"A takových tu bylo víc, některé neměly odvahu tak držely poslušně a jen je to udolávalo víc a víc."
 
Najednou se objevil Uhoř. "Co tu děláte, vy nemáte práci?"
"Spíš co tu děláš ty? Když jí máš tolik?"
"Co tu řveš?" vykřikl na Lenku
"Nic, už jdu"
"Co ti tady nakecali? Tahle hydra třeba.."
"Hele, od kdy si tykáte, když je tu slečna první den?" zeptal jsem se provokativně.
"Ty si jdi po svých buď rád, že tu ještě jsi"
"Ty buď rád, že tu ještě jsem"

Chvíli si cosi v té kuchyňce vysvětlovali až najednou pleskla facka. Na oplátku proti němu vylétl hrnek rozbil se na chodbě. Museli jsme tam vběhnout a odtrhnout je od sebe.Uhoř šel po svých, ale stejně si neodpustil slova počkej doma..
Po těchto slovech byl Lence, které notně natékala tvář, nabídnut nocleh jinde.

Uhoř se nevzdal a rozeslal záhy po firmě fotky nahé Veroniky i Lenky. Kromě toho o mě prohlásil, že jsem gay. Věřte, že tomu tak není. Po tomto incidentu se ředitel konečně rozhoupal. Uhoř se stejně před časem vrhl do politiky a firma pro něj byla jen přítěží.
 
 Podle jednoho výzkumu končí údajně až 90% mezilidských intimních kontaktů do dvou týdnů. Nejedná se o vztah klasického založení, ale o kontakt či vztah čistě sexuální. Těch 90% zajišťuje pouze 10% mužů. Zbytek, tedy 90% mužů většinou setrvá ve vztahu déle. Tím je však dáno, že pouze 10% intimních kontaktů je zakládáno s delším časovým výhledem. Které procento budete vy, je jen na Vás a Vaší naivitě.

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a devět