Poprvé v Ostravě

Napsal (») 27. 2. 2012 v kategorii Muži v akci, přečteno: 1834×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Tak si to představte, poprvé jedu do Ostravy. ...

Ještě jsem nikdy ve městě nebyl, jen projížděl okolo po periferii nebo po dálnici. Dneska ale stojím na nádraží a rozhlížím se a hledám. Kohopak hledám? No Lucku přeci, domluvili jsme si na nádraží sraz ve 4 a nikdo nikde, telefon mi nebere, takže nevím co teď. Sedám si na lavičku v hlavní hale a přemýšlím, mám dvě možnosti, buď pojedu domů a nebo vyrazím do té obrovské Ostravy ji hledat. Kdybych měl aspoň adresu, ale ani tu mi neposkytla, to budou trampoty s tím hledáním, tak se de na to.

Vzpomínám z které části Luca psala, že v Ostravě je, ale vzpomínám marně, ani kdyby mi v tu chvíli šlo o život tak si nevzpomenu. Bloudím teda s batohem po městě celý dopoledne, kolem 7 už toho začínám mít plný zuby a koukám kde bych se najedl a odpočal si. Na rožku vidím otevřenou restauraci a na ceduli, že ještě mají meníčko – guláš. Vůbec neváhám a vstupuji dovnitř, objednávám guláš, k němu tři krajíce chleba a na pití jenom Kofolu, potřebuji zůstat při smyslech. Po vydatné večeři zalepím účet a plahočím se dál ulicemi a zkoumám místní bary, diskotéky a casina a přemýšlím kam na večer zapadnu.

Nakonec zapadnu do baru jménem „Ráj“, který mi byl asi nějak sympatický kvůli svému názvu, sedám na bar a objednávám u vysoké brunetky Vodku s džusem, mám na něco chuť a nevím na co, takže to načínám takhle. Po asi hodince vysedávání na baru a koukání, jak se mladí kroutí na parketu začínám mít tu správnou náladu na to abych byl ochotnej si jí taky zatancovat. Sotva však vlezu na parket tak koho nevidím, pár metrů ode mě se na parketu vytáčí Lucka a baví se s nějakou kamarádkou. Naštěstí si mě nevšimla, takže mám ještě pořád moment překvapení. Čekám až se večer holky rozhodnou jít domů, pak zaplatím útratu a spěchám nenápadně za nimi.

Přijdeme asi po 15 minutkách k pěknému novému domečku, kde se holky loučí a Lucka míří ke dveřím a odemyká si. V tu chvíli vybíhám zpoza rohu, letím k jejím dveřím, milou Lucku strhávám do předsíně, zabouchávám dveře a stojíme tam oba v úplné tmě. Ona neví co si má myslet, já čekám kdy mě pozná a konečně prokoukne, ale ona pořád ve zmatku na mně hledí jako na zjevení. Šahám tedy po vypínači a rozsvěcím, Lucce se najednou rozzáří obličej a poznává mě. „Ondro, kde se tu bereš?“ , ptá se a objímá mě. „No byli jsme domluveni dneska na sraz na nádraží..“ , povídám tak trochu uraženě. Lucka se omlouvá, že na to zapomněla, že si myslela že je to až zítra. Pak odchází po schodech nahoru se upravit, za chvíli slyším sprchu a kradu se za ní nahoru. Otvírám dveře do koupelny, shazuji ze sebe oblečení a vtrhám do sprchy za ní. Okamžitě se na mně vrhá a líbá mě jako šílená, já její polibky oplácím a zvedám si ji, ona se mi omotává nohama kolem pasu. Po chvilce si sleze dolů a bere si do pusy mého klacka, krásně si s ním v pusince hraje, jazýčkem ho objíždí a dráždí tak jak to mám přesně rád.

Když mi stojí jako svíčka tak si klekám před Lucku já, jednu její nohu si přehodím přes rameno a hlavou se jí dostávám do klína, okamžitě útočím jazykem na její dírku a rychlostí blesku ji mrštně dráždím, za chvíli přidávám i prsty dovnitř a ona si jenom vzdychá a užívá si to. Když už mi tam pod rukama teče, tak si ji opírám o zeď, roztahuje nohy a špulí na mně svoji dírku, neváhám a prudce do ní pronikám až po kořen. Oba zavzdycháme rozkoší a užíváme si ten okamžik, pak se rozjíždím a píchám ji plnou rychlostí a plnou silou. Lucka vzdychá snad na celej blok, ale voda to asi tlumí, dělám jí to jak nejlíp umím, rukou jí u toho ještě dráždím jak prsa tak dírku. Pak měníme polohu, beru si ji do náruče a dělám jí to zepředu, ona si zaklání hlavu a šuká jako o život. V téhle pozici docházíme ke společnýmu orgasmu, opláchneme se a utíráme. Hned potom se přesouváme do ložnice na Lucčinu obrovskou postel a vášeň pokračuje celou noc. A co bylo ráno zas někdy jindy.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a nula