Práce snů

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 4. 1. 2013 v kategorii Muži v akci, přečteno: 2119×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Byl jsem bez práce už skoro měsíc a jelikož jsem nikdy nebyl zvyklý sedět doma bez práce, tak jsem z toho šílel.Hledal jsem na internetu nějaké volné pracovní místo, když v tom mě napadlo -co takhle dělat společníka. Ihned jsem si do vyhledávače napsal „práce jako společník“ a vyjeli mi tak akorát inzeráty kde se chlapi nabízejí dámám akorát tak vyfocení v plavkách.

Sem si řekl: “která ženská by chtěla společníka na bazén „

No smál jsem se jak pominutý. V tom mi do oka padl jeden inzerát, co nabízí práci v erotice. Napsal jsem tam mail že bych chtěl vědět víc popřípadě bych se chtěl sejít osobně.

Na mail jsem dostal odpověď hned na druhý den že se mám dostavit kterýkoliv den mezi 10 a 17 hodinou na určené místo.

Neváhal jsem a ještě ten den jsem tam zajel a docela mě to hodně překvapilo. Čekal jsem spíš něco jak rodinný dům a ono to bylo v 7mi patrovém paneláku.

Zavolal jsem té ženské že už jsem tu a ona si pro mě přišla ke vchodu. Přišli jsme do bytu kde jsem usoudil že se to všechno odehrává. Mluvili jsme asi hodinu. Říkala že profi společníky chce rozjet až příští rok a že zatím by potřebovala muže do takzvané LIVESHOU.

Vysvětlila mi že jde o 2 chlapy a jednu ženu. Kde jeden chlap- klient se dívá na ženskou a chlapa jak to dělají a popřípadě se přidá. Já ji říkal že do toho teda jdu.

Proč taky ne, peníze jsem potřeboval a zato že si zašukám s pěknou ženskou dostanu ještě zaplaceno. Po dvou dnech mi napsala správu že má objednávku na liveshou a já ji napsal že můžu přijet. Když jsem přijel, tak v jedné místnosti seděli 4 ženské.

Jedna se snad učila anglinu, druhá si cosik četla a dvě se dívali na televizi. Ta paní co to tam vedla mě s nima představila a řekla jim že jsem nový aktér ať se semnou seznámí. Taky mi řekla že si mám vybrat se kterou z nich si půjdu zašukat.

Výběr to byl složitý, tak jsem se jich zeptal která z nich chce jít. Dvě řekli že nemůžou protože v ten čas kdy má přijít klient musí být někde jinde a ty další dvě řekli že jim to je jedno ať si vyberu. Tak jsme si hodily mincí.

Padlo to na starší z nich což jsem si řekl že to je lepší protože mám slabost pro starší ženy než sem já. Ona pak odešla do kuchyně si zakouřit a já šel s ní. Ptal jsem se jí co si můžu dovolit, jestli ji můžu udělat orálek a jestli ji můžu líbat. Jak jsme si řekli pravidla, tak jsme si už jen tak povídali a čekali až ten klient přijde. 
Konečně zvonek a chlápek už je tu. Byl pěkně oblečený, upravený a měřil skoro dva metry. Šli jsme do vedlejšího bytu, který jim také patří, což mě udivilo a tam jsme se seznámili.

Postupně jsme se umyly a já s Andrejkou jsme šli na věc. Chlápek si sedl ke stolu a koukal na nás jak jsme se mazlily, hladily a laskaly jako by jsme se znali už hodně dlouho.

Asi po deseti minutách jsem ji do mokré kundičky strčil svůj ztvrdlý penis a ona krásně začala sténat. Já přirážel víc a Andrejka víc sténala. Pak si klekla a já to do ní šil zezadu a nevím co udělala nebo řekla, ale ten chlapík to už asi nevydržel a přidal se k nám.

Já ji to rval do kundičky zezadu zatímco chlápek ji ho strčil zepředu do pusy a ona mu ho krásně kouřila. Pak jsme se s chlápkem vystřídali a pěkně ho prozměnu kouřila mě. Chlapík si to evidentně užíval.

Lehl si na záda a ona po něm jela jak na koníčkovi zatím co mi ho pěně kouřila. Andrejka si pak zase lehla a on ji to dělal pěkně tvrdě jak si oto sama řekla.

Já ji mezitím laskal její krásné kozičky. Jakmile jsem přestal, tak chlapík z ní vytáhl péro a vyhonil si ho na její bříško. Pak si klekla a potichu mi řekla „dokonči mě zlato“ .

Začal jsem ji pěkně pomaloučku šukat zezadu, pak rychle a jemně a pak tvrdě. V tom chlápkovi jemně olizovala péro.

Andrejka pak samou slastí sténala a křičela až se jí rozklepaly nožky. Vytáhl jsem svůj penis a krásně ji postříkal celý zadeček.
Pak jsme se osprchovali, chlápek zaplatil a spokojeně odešel.

Writed Rooni

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a třináct