S bohyní sexu

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 11. 7. 2011 v kategorii Muži v akci, přečteno: 1355×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Je úterý večer, bude sedm hodin. Na tuto chvíli jsem čekal dlouho. Teď vlastně ani nevím, jestli se správně těším, jestli jsem si Luccy moc nevysnil. Začínám mít takovou tu dětinskou obavu, která jen dokazuje, jak je tenhle moment očekávaný.Dorazil jsem na skromnou ale honosnou akci. Předávání cen za přínos tématických webových stránek jejich čtenářům. Luccy tu bude se svým přítelem, oceněna za likvidaci tabu, které rozpoutala dřívější společnost okolo sexu. Já jsem si tím pádem domluvil schůzku, abych s nimi mohl udělat rozhovor, pro naši redakci.

Takže teď sedím v honosném baru( hotelu )kde se tento gala večer bude konat. Obsadil jsem stolek s pěkným koženým gaučem a já okupuju pohodlné kožené křeslo naproti. V baru se to jen hemží lidmi, krásně oblečenými pro příležitost dnešního večera. Pravděpodobně, ale tenhle hotel, vždy hostí takto luxusní akce, pomalu přemítám, když mapuji obsazení baru.

Mojí pozornost přitahují dvě dívky, které se usadili do boxu, který je naproti našemu místu. Jsou tu evidentně spolu, i když jsou naprosto odlišné. Druhá z nich, má havraní vlasy, vyzývavě vybíravý pohled. Po staru, by se o ní nechalo říct, že je to holka krev a mlíko, ale nejsem si jist, jestli bych jí tím neubíral. V baru je momentálně ta, kterou by chtěl mít každý roztaženou pod sebou na posteli. Je pěkná, taková malá koketa, okolo dvaceti dvaadvaceti, všichni si tu představujeme, jaké prasárničky by jsme jí učili. Ale ta první, ta mě přímo hypnotizuje. Je to podobně stará blondýnka. Dnes si oblékla stříbrno bílé dlouhé šaty, které jí teď v sedě, olizují krásně útlé kotníky, které objímá pásek lodiček. Působí až skoro cudně, vedle své koketní kamarádky v zářících šatičkách, zvýrazňující její dekolt a jako by to nestačilo, končí jí sotva pod tou její kulatou prdelkou.

Ale ta víla.. Opravdu mě hypnotizuje, koukám na ní, usrkávám víno, v tom se naše pohledy na zlomek sekundy setkají. Vidím její zraněnost a snad zmatení? Hned zas odvrátí pohled, evidentně se s nikým v baru neokukuje, dnes je tu zřejmě za doprovod. Má krásné rovné vlasy, tak do půl zad, teď si vlastně uvědomuji, že je na slečnu docela vysoká...  s tou by jsme se k sobě hodili, ušklíbnu se sám pro sebe.

V baru se jako uhozením blesku, odvrací veškerá pozornost nenápadných mužů, lovců směrem k průchodu z recepce. Mě pobaví jak se hned koukne i koketa, co jí to přišlo za sokyni, z jejího výrazu se mi zdá, že je sama ohromena. Otočím hlavu a vidím, jsem oslněn. Tahle žena, která právě vplula do baru je opravdu úchvatná, vyzařuje z ní sex-appeal, sebevědomí, je krásná a to ve všech směrech, její zadeček, prsa, vlasy, krásná ústa a ten pohled! Nedokážu to ani všechno vstřebat, úplně mě uchvacuje to, jak si uvědomuje sebe, jak to všem servíruje, to jak si užívá reakce okolí na sebe samou. Jak krásně se vlní ty její boky, najednou se zarazím, stojí už u stolu. K mým uším dolétne jen:

" Ahoj, já jsem Lucie." Následované elegantně odzbrojujícím úsměvem.
Jak mě to mohlo jen nepraštit hned, jasně že je to Luccy, sice se právě vidíme poprvé ale mělo mě to napadnout hned. Proč se to vlastně nestalo, potkat jí tu bez muže, co se stalo? Snad se mu nic nestalo, počkat to by nebyla tak klidná a hlavně vůbec tady. Vstávám a nemůžu si to odpustit, chytám tvojí ruku a letmě políbím tvé prsty v rukavici. Přesně tak, jak to znám z těch gentlemanských černo-bílých filmů. "Je mi ctí tě poznat osobně Luccy, já jsem Lukáš aneb ten co se skrývá za nickem javor,"usměji se a lehce se usadíme. "Nemůžu se nezeptat, kde jsi nechala toho svého ?" "Myslím že jsem mu neřekla o tomhle interviu, stejně by to považoval za ztrátu času, dorazí až na předávání." Lehce jsem okecával, že je to škoda, ty jsi mě utla v půlce věty,"Koukám že už jsi objednal víno."

"Ano, můžu tě s ním pohostit, nebo objednám něco jiného?" "Nalij mi."
Mám připravené letmé schéma, kam bych chtěl rozhovor směrovat. Ale mám pocit, že role se proměnili. Řeč se s lehkostí rozbíhá, ty mě fascinuješ, vidím že ti nesympatický nejsem. "Docela příjemně jsi mě překvapil, na mojí představu redaktora, vypadáš dost dobře." Tak tohle mi sakra lichotí a vyvodí mi to úsměv, "Díky, ale vysvětli mi tvojí představu o mě a mých kolezích." "Čekala jsem buď starého oplzlého dědu, nebo maldédého tlusťocha, tohle je příjemné překvapení." Já se zasměji, ty? trošku taky, hned tě začnu zahrnovat komplimenty a tím, jak úžasné věci pro svojí komunitu děláš. Začneš si mapovat bar a jeho osazenstvo. Všímám si toho jak tě zaujal stejný box, jako jsem pozoroval já. "Teď od tebe chci slyšet, jakou by sis odtáhl na pokoj a vyšukal jí mozek z hlavy."

"Tu čubičku v těch ukřičenejch šatičkách". "Taky bych si jí vybrala, víš co ty šaty křičí?" "No přeci pojď mi vyšukat ten můj mozek z hlavy ""Ale daleko víc mě fascinuje ta blondýnka." "Není špatná, ale vypadá jako že jí to nikdo špatně dělá" "Nebo vůbec, ale to bych tej čubičce nepřál." "Tak to bych nepřála nikomu, bez orgasmů, by to nebyl život ale muka" Na to si připíjíme, bavíme se o všem a o ničem, ale pořád se motáme okolo sexu a těch dvou naproti.  Ty," Musíme jim objednat pití, já tej mrdavej, ty tej ubojenej."
"Platí ale rozhodně není ubojená, spíš plachá nebo zrazená."¨

"Pán je ochránce, můžu se vsadit, že ta černovláska ochutná můj nektar dřív, než ty tvej víle ucumláš bradavku." "Ohoho",musím chránit svoje ego ale vím, že ta blondýnečka by nožky jen tak neroztáhla, nebo se mýlím?  Slečny akorát dostávají sklenky, číšník ukazuje k našemu stolu, každý se culíme na tu svojí. Holky se tváří v prvním okamžiku zmateně. No přece jenom zdánlivě dostali pití od dvojice, která se na pohled do teď bavila a smála, že by chtěli někoho do trojky/čtverky? Víla po okřává a krásně se na mě usměje,opětuju jí nejkrásnější úsměv, ale to už mi pohledem vyloženě svléká Luccy a pak hned svůj pohled uklidí a bez kontaktu, klidně popíjí drink. "Tak ty tu balíš lesbičku" směješ se mi.

Koketa se culí na mě. Opětuji to ale ukazuji jí, že pití je od tebe a né ode mě. Začne si tě prohlížet.Rozhodneš se, že zavoláš příteli jestli bude chtít připravit koketu do vašeho pokoje na večer, nebo jestli si chce užít jenom tebe.Rozhovor nejdřív probíhá standardně, pak měníš lehce tón a evidentně i náladu, vystřelíš k baru. Nechápu co se děje, objednáváš lahve sektu na váš pokoj. Už klidně ale rázně přicházíš ke stolu, myslím že chceš ukončit náš rozhovor a odejít. Chytáš mě za ruku,"Pojď se mnou". Jdeme přes recepci a jdeme do výtahu.

Výtah se zavře s námi dvěma. "Co se stalo?"ptám se. "Nic, těšila jsem se, že Michal přijede a po dvou dnech nadrženosti mě večer zničí." "Stalo se něco? Nepřijede?" nechápu.¨ "Přijede, jo už se na mě těší, bude tu v devět." "Jen jak došuká novou asistentku."¨ Jsem si nejistej tím jak to bereš, asi je to na mě vidět.
"Neboj, o nic nejde, máme volnej vztah." "Jop" Usměješ se "Víš mi své životy žijeme a užíváme si každou vteřinu". "Jo když to dokážete, tak je to krásný, jakej je teda plán? Chceš doprovodit k pokoji a pak se potkáme dole?"

"Plán je, že udělám radost tvojí kačence." Pleskneš mě po zadku, druhou rukou si pohladíš podbřišek, až k pipince. Přiblížíš se a už cítím tvůj dech ve tváři, koukneš mi do očí zavřeš je, já podvědomě opakuji a poprvé cítím tvé úžasně vlhké rty. Krátce po nich ten mrštný jazýček. Bojuji s ním, a poprvé se tě dotknu. Lehce si tě přitáhnu a cítíš jak moje dlaň pokračuje, až na ten tvůj krásnej zadeček. Tisknu tu tvojí úžasně tvarovanou půlku a druhou rukou ti cuchám ve vlasech. "Cink,cink" zastavuje výtah, vysmekáváš se mi "Tak si mě vem" s chichotem mizíš chodbou.

http://lucie.quicksnake.cz/Muzi-v-akci/S-bohyni-sexu-II

 

Ahoj, začátkem týdne jsem oběvil Tvůj blog. Doslova mě fascinoval. Mám povídky rád a tady, takové tvorby, tolik nápadů a většina od jedné autorky, smekám.Pročetl jsem toho za ten týden, víc. Většina se mi moc líbila. Nejvíc mě dostalo, když jsem našel nadpis : Objekt Touhy, sám jsem kdysi sesmolil pár řádek pod stejným nadpisem. To mě včerejší noci vyprovokovalo k tomu, abych ti napsal povídku, která vycházela z mého snu.


Předem se omlouvám za chyby, které budou asi všude, nedokážu si po sobě zkontrolovat text, tak abych je odhalil.Pokud se odhodláš k přečtení, tak doufám, že se tě to nijak nedotkne, možná se ti to bude i líbit. Jestli se tím prokoušeš, tak mi prosím napiš, jak se ti to líbilo, mám v hlavě i konec ale není čas a už tak je to relativně sloh

Ahoj Lukáš 

 

 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a jedenáct