S bohyní sexu II.

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 7. 8. 2013 v kategorii Muži v akci, přečteno: 1297×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Pospíchám za tebou, doháním tě ve chvíli, kdy se mi snažíš zabouchnout dveře, strkám botu mezi futra a dveře, přetlačuji tě a přirážím tě na dveře a zabouchávám je tím. Mačkám tě na dveře zevnitř pokoje, naše rty se sotva setkávají a ty mě odstrkuješ, párkrát klopýtám a padám na postel. Než se naději, jsi nade mnou na čtyřech, jsi jak lvice co si prohlíží svojí kořist. Jsi neskutečně sexy, cítím jak se mi nalívá těšitel pod kalhotami. "Teď se ti plní ty nejtajnější sny" ušklíbáš se,"dnes když jsem vešla, přemýšlel si, jaké bys měl štěstí, kdybys mohl ochutnat tuhle kundičku." Chci tě znova políbit, okamžitě mě srazíš zpět. Párkrát přejedeš po mém údu přes kalhoty a koukáš jak roste. "Nemáš úplně chudáčka, co?


Využívám tvé zaujetí a otáčím tě na lopatky, chvíli se navzájem muchláme a já sem asi v sedmým nebi. Ani nevím jak dostávám facku, ležím na zádech a ty sedíš na mém klíně. "Abys byl v obraze, jsme tady proto, abych já řvala blahem v 3tím orgasmu a né pro to, že jsme hodná víla co plní sny." Rozepínáš si šaty a svým výrazem si vynucuješ mé "Ano". Stojíš už zády ke mně, a čekáš na moji.. Samozřejmě, že už ti z těch šatů pomáhám. "sundej si sako s tou košilí". Když se k tobě otočím, vidím konečně to úžasné tělíčko alespoň v tom nádherném krajkovém prádle jak sedí na rohu postele s roztaženýma nohama.

Poklekám, beru do ruky ten nádherně plnej košíček tvé podprsenky, druhá ruka to hned opakuje, líbám tě na krku a postupuji.Utneš to "Vyliž mi mojí kočičku" a tlačíš mi hlavu ke tvému klínu. Vdechnu tu tvojí rajcovní vůni, zatím nejintenzivněji, a párkrát ti olíznu mušličku přes kalhotky. Hluboce se nadechneš položíš se a začneš si hýčkat kozičky.Odhrnu lem kalhotek a spatřím ten květ, zatím se třpytí jen malinká čárka mezi pysky. Jak jsem popotáhl kalhotky, spatřil jsem vrchol malé pěstované houštiny a nasál jsem zase tu lahodnou vůni.

Jazykem ochutnám ten květ rozkoše, který se po prvním prolíznutím rozkvete. Ta chuť, už bych nemusel mít nic jiného, provokuješ všechny moje vjemy na plno. Zavrníš "Jsem dobrá viď". Úplně mě odzbrojuješ, co nejrychleji ti strhávám kalhotky a lehkým pomazlením pičky jazýčkem, spouštím příval nektaru. Nemůžu se ho nabažit, úplně tě hltám. Vsuneš mi ruku do vlasů a cucháš mě. Druhou si pohráváš s prsama, tvůj přerývavej dech mluví za vše. Taháš mě za vlasy,už i druhou rukou a vytahuješ mě k sobě, tvůj jazyk zarejdí v mojí puse a vysaje všechnu šťávičku. "Já vím že chutnám skvěle" a tlačíš mi hlavu k lůnu. Vylizuji tě, až skoro necítím jazyk, namažu rychle prstík a opatrně ho vsunu do zadečku. Zasténáš, zavrníš se a lehoulince začneš přirážet. UŽ se to nedá, druhou volnou rukou si rozepínám přesku a rozepínám kalhoty, ukončuji tím silně nepříjemně utlačovanou erekci. Stáhnu si kalhoty aniž bych ti přestal dělat dobře. Můj penis je nalitý jak snad nikdy, zatím ho pořád vězní boxerky ale je už skoro připraven na uhašení té rozohněné pičky.

Už se krásně vrtíš pod souhru mého jazýčku a prstíkům v kundičce. Jednou rukou ti mačkám tu užasnou kozičku, ty si drtíš tu druhou. Už mi necucháš ale vší silou co dovedeš, mi mačkáš obličej do klína. Prostředníček s ukazováčkem máš v kundičce a malíček je v prdelce. Vší silou tě takhle mrdam obě dírky. Jsi v extázi. Začínáš se chvět, cítím ty stahy pipinky, přidávám a snažím se ti prodloužit vrchol, dokud se neuvolní to nádherné tělo z křeče. Vychutnám si většinu tvojí šťávičky. Imponuje mi tvé oddychování.

Jsem nad tebou. Koukám ti do těch tvých hlubokých kukadel, vidím ten pohasínající žár ty jiskřičky. "Teď"začneš s úsměvem a už cítím ty tvoje žhavé rty a jazyk, odstrčím tě. Nechápeš, začneš se dožadovat slova, přikreju ti ústa dlaní, snažíš se vymanit. Nemůžeš, koukáme si do očí, přiblížím se nejblíž a pořád se koukáme do očí, ty protestuješ. Slyšíš jen chladné a klidné. "Teď tě romrdám". Už se nevzpouzíš.Kleknu ti nad obličej, párkrát mi ho pohladíš přes boxerky. "Kuř ty děvko." Stahuješ boxerky pod moje koule, chvilku se zastavíš nad nalitýma koulema. "Máš pravdu, pár dní jsem teď neklátil žádný čubky." Olizuješ mi ho a už konečně máš v tej tlamičce žalud, párkrát ho nasaješ. Vrážím ti ho, co nejhlouběji to jde. Začínáš se lehce zalykat, vytahuji ho. Vyrojí se ti malá slzička, chytáš dech. Stírám jí palcem a chci ti dát francouzíka, hrdě ze sebe začneš soukat"Nemáš ho stejně velkýho ?" umlčuji tě, jazyky tančí.

"Vidíš si první která si stěžuje," ušklíbnu se stoupám si a zbavuji se boxerek. "Nastav ty kurvo."
Otáčíš se na čtyři a pěkně uprostřed postele, se mi nabízíš zezadu. Koukáš po mě, jsme z tebe nadšený, tvářím se naštvaně. Za to ty nemůžeš, to ke mně patří, když sem takhle nadopovanej a odhodlanej. "Si úžasná ty kurvo" a už jsem v tobě zajíždím až na dno, chytnu tě za ty úžasný boky a pomalu tě začínám šukat. Krásně mi hekáš, zvyšuji tempo. Sám sem překvapenej, tím jak držím. Chytám tě jednou rukou za tvojí hřívu.Namotám si vlasy na ruku, zakláníš hlavu, o to tvrději přirážím. Hlavou mi letí, že žádnou sem takhle nešukal, že si ta nejlepší štětka.

Blížíš se k vrcholu, přirážíš taky jak smyslů zbavená.Najednou cítím, že budu stříkat, to néé.
Vytahuji ho a snažím se oddálit výstřik. Nechápeš, proč sem ti zkazil vrchol. Lapáš po něm a chceš si ho nacpat zpátky. Já nechci cuknu. "Achrr" doplní tvoje překvapené"Och" právě jsme ti ho zasunuli do prdelky, mám už na krajíčku a ty už zase vlníš zadečkem. To nechci.Podrážím ti nohy, celou váhou tě srážím na matraci a znehybňuju tě. Buď jsi pochopila, nebo tě prostě udržím, chladneš mi, tak ti dávám dva prstíky do lasturky. Druhou paží tě držím za krk k volnej kravatě.Ok, zažehnal jsem, chytám tě za bříško a přetáčím tě na bok, šukám ti análek a dva mí prsty máš v druhým otvůrku. Místo kravaty ti mačkam kozičky. Teď už uplně vřískáš, dlouho to nevydržíš a odměnuješ mě krásným orgasmem. Trošku z toho vystříkneš. Mám jasno šukám Bohyni .. ještě se ani nedoprobereš z transu, chceš mi ho dokouřit...

Já chci ještě do tý zmáčený lasturky. Přetočím tě na záda, nožky ti roztáhnu do praku. Už tě zase mrdam, koukám ti do očí, svaluji se na tebe, zrychluji tempo, líbám ti krk až k rameni, přirážím jak smyslů zbavenej. Nejsem v tobě ani minutu. Cítím jak to na mě jde. Z dálky slyším "Chci to do pusy", promiň Lucinko tuhle slast si nedokážu odepřít. Svírám tě vší silou. Cítíš jak tě plní první výstřik, tý hustý lepkavý mrdky. Naoko zabojuješ a už jen cítím, jak mě obejmeš, obejme mě i ta vycákaná lasturka. Já do tebe napustím všeho, co šlo. Povoluji svoje sevření, abych tě mohl políbit. Uvědomuji si, že jsem se skoro zakousl do kůže na tvém rameni. Oběvují se tam malé kapičky krve. Tvé vlhké rty. Dokonalost.

"Plesk" "Řekla sem do pusy kreténe,"dostanu další facku.Já jsem.. se jen zmúžu na to, že dvouma prstama naberu ten šlem v tvé kundičce a dám ti to slíznout. Pomalu elegantně tu směs mrdky a šťaviček slízneš."Mmmm" zapředeš a stáváš z postele. Promnouváš si lasturku a koukáš, jestli z tebe to horké semeno poteče. Prstama stíráš šlem okolo lasturky a olizuješ si je.

"Stávej,mám nápad" culíš se a oznamuješ mi.
"Bude to super," ujišťuješ mě.
"O co jde".
"To ti říct nemůžu"?
"a budeš muset bejt vedle lehce přivázanej"

Otevírám dveře do vedlejšího pokoje a sedám si na letiště. Ujišťuji sám sebe, když to vymyslela Luccy?
Přivazuješ mi ruce, bereš si župan, navlékáš mi škrabošku. Slyším jak kráčíš ke dveřím. Zarážíš se, vracíš se a něco hledáš.Slyším že jdeš ke mně. "aby sis zas nehrál na dirigenta" a ucpeš mi pusu roubíkem."Pro někoho skočím" s klapotem za sebou zabouchneš dveře...

Pokračování příště http://lucie.quicksnake.cz/

Díl předešlý : http://lucie.quicksnake.cz/Muzi-v-akci/S-bohyni-sexu

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a pět