Santova nadílka

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 19. 12. 2012 v kategorii Muži v akci, přečteno: 2045×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

"Mamí, kdy už tam budem?" "Za chvilku broučku." "A co tam bude? No Santa Claus." "A co s ním?" "Nepamatuješ? Jako loni,sedneš si mu na klín a povíš mu, co by sis přál." "Mamí a proč máš tak krátkou sukni?" "Abych před Santou odhalila své nitro přeci." "To ty odhaluješ pořád! Podolky patří dospod, to ví každý." "Ale ale. Podívej, támhle je." "Taková fronta." "Neboj, to uteče." Stáli ve frontě,když tu Santa vstal a pravil: 'děti v doprovodu maminek mají přednost, nebo ty nemají času čekat ve frontě' a v tom se půlka dětí rozutekla pro maminky. "V tu ránu byli na řadě."

"Tak pojď ty, chlapečku. Posaď se, co by sis přál?" "Chci auto na ovládání, brusle.." "A posloucháš maminku?" "Ano,dál chci vláček.." "A co by si maminka přála? To je ta hezká"
"Nevím,pořád na mě volá,že jí chybí ten její ocásek'"
"A ty jsi už skončil?" "Hm,asi jo."

"Tak buď hodný, poslouchej maminku a ji pošli ještě sem, ať mi poví, co by si přála." "Mamí, máš jít taky."
"Co blázníš?" "Jdi, ať ti taky nadělí."

Sedla si na santovo stehno,něčím vyztužené.
"Ale vy se mi tu klepete mé dítě." "Je mi zima, to víte." "Neboj se děvče, zahřeju tě!" A přehodil přes paní svůj plášť. "Tak povídejte, maminko,vaše přání. Klouček říkal něco o ocásku."
"O ocásku?" "Jen se nestyďte, děvče. Ocásků máme.. I já mám náhodou jeden ocas, posuď."

"Teda pane, ten je, no ale tady nemůžem." "Omdlete mi tu..nebojte se"..pošeptal jí do ucha.
Jak pravil,tak udělala. "Och,mé dítě,omdlíváte zimou! Rychle ke krbu!"
"Anděli, postarej se chvilku o kluka."

Santa vyjel s paní výtahem. Jen co se zaklaply dveře, vytáhla jeho obří tlustý ocas z červených kalhot. Jen vyhrnul krátkou sukýnku a poslal ho do ní. Tloušťka jí dávala co proto a tak nadržená maminka během chvilky octla na nebeské dráze. Santa ji vozil jako na sobích saních. Rozepla si i kabátek a vyhrnula blůzku. I Santa se rozhodl nadílet a tak z ní po čase ocásek vytáhl. Začaly z něj tryskat krůpěje jako hvězdičky přímo na její bříško. Sama si to rozetřela do jedné velké komety. Najednou se ve dveřích objevil malý mužíček.

"Tak co, už je jí líp?" "A jak" 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a osm