Selský sex

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 15. 7. 2014 v kategorii Muži v akci, přečteno: 2141×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Dneska se budou klepat sklenky. Večer se vracim z pole, traktor se mi přehřival a to je vždycky znamení, že se večír bude štípat bambus.
I starý sedlák si chce vyklepat pytlík. Poznám to i podle toho, že se Matylda vykoupala a voní. Ona někdy trochu nevoní. No, skoro smrdí. Zvlášť když je takhle teplo. Na sobě má šaty. I proto aby jí větrala.
Matylda, teda řikám jí někdy Rumilda, hahaha hádajte proč, připravila flákotu. To jde rovnou na klas. Ještě s česnekem a nějakym tim dobrym kořením. K tomu škopek píva a už se ke mně lísá u televíze. Že je šukání pro děcka? Tak to je mi devět.
Nemůžete ho tam hned strkat. Nejdřív se musí trouba rozehřát a tak jí nejdřív zapínám vnitřním rozehřívačem. Tuzemák má stará nejradši.
Pak už nějaký ty pusinky a tak, ale to většinou skrz ten česnek brzy vzdá a nechá na sebe sahat.
No, ona na sebe nechává sahat pořád a kýmkoliv. Je hold pěkně náruživá. Ale Lojza z JZD už to přeháněl, tak jsem mu upravil nos a vykop vejce z pytle.
To víte, neni to jako sázet hrách. Takže musíte nejdřív třeba prstíčky, pak přidáte jazýček, lížete třeba jako baset a ona to brzy nevydrží. Podívá se do mých trenek a tam nahmatá větev jak z bambusu.
No a pak už jen čekám na její obvyklé
"Tak už nečekej, vraž ho do mě, áááách, ááách."
Většinou mi ho zkontroluje, polije nějakým olejem, no takový blbosti se naučila na těch internetech.
Jak jí ho tam šoupnu, řve jak pavián, ale to mi nevadí, aspoň to vypadá, že se jí to líbí. 
Moje mrkev v ní jezdí a já jí prohmatávám ty její melouny. Hněte mi cibule a povídá: "Ještě, ještě"
Hraju si s tou třešní, co tam má. To je stejně nejlepší věc po svíčkový.
Dupu jako králík, jenže stokrát dýl. Řikáme si u toho takové prasárničky, jako třeba "chci aby ve mně ta stará kláda jezdila jako za mlada"
Stará si libuje, až to na ní přijde a já už v ní předvádim tělocvik jak tenkrát v měšťance. Klepe se celý dům. Až o sebe cinkaj sklenky. Přijde to i na mě a smetana jí zaplní tak, až to teče ven. Padnem jako odrovnaní, ležíme jak pytel brambor. 
No a pak mi začne zpívat.. zamrdej, zamrdej si víc a je to. Bušim jako pominutý, až ze mě za chvíli to mlíko stříká zas a jdem se omejt a spát. Matylda si dá jednoho ruma na spaní, ale já můžu spát úplně hned, protože ve čtyři zas vstávám a do chlíva a na pole a jede se znova do kola. Někdy by mě zajímalo, co Matylda dělá, když jsem pryč, protože má práce tak na 5 hodin za den. Pes vypadá jako když ho má fialového pořád, kozel věčně umytý a ani nesmrdí..
Ráno se sice nemužu ani vymočit, ale za pár dnů to na nás zas přijde a bude se mlátit obilí.
Blbý to je,když jí občas ta její dírka neslouží. To mě pak někdy pustí i do té zadní. To si dáme rum oba, ale stojí to za to. No už tu píšu celou noc, protože nejsem na tyhle věci zvyklej, tak snad to stačí jako výpověď, jak se to dělá u nás na venkově.

http://lucie.quicksnake.cz/Muzi-v-akci

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a pět