Sex s bratrancem II.

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 15. 3. 2011 v kategorii Muži v akci, přečteno: 1586×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Pořád jsem trnula, kdy někdo objeví, jak zas po bratránkovi koukám. Vypadal, že ho nezajímám, ale dělal to chytře. Mě přiváděl k šílenství a ostatním nedal znát, že mu o něco jde. I přes plné léto byla pěkná kosa a zatopilo se v krbu. Popili jsme vínko a teplo prakticky všechny uspalo, že se rychle odebrali na kutě. Zůstal jen on a já se brzy probudila na zemi u krbu. Rozhlédla jsem se a viděla jen nad sebou v křesle mého tajného miláčka.

Pozoroval mě jako ostříž. V ruce sklenku, která při mém hladovém pohledu vyklouzla a zrodila louži na podlaze. Zvedla jsem se, přistoupila k panáčkovi v křesle a bez ptaní rozepla kalhoty.
Vyndala jsem toho nádherného utahováka. Ach bože, co bych za něj dala. Proč já mám doma vždycky sbírku miniatur.

Nevešel se mi do pusy ani náhodou a tak jsem jen tak laskala špičku a na hluboko dala maximálně půlku a to už mi to málem šlo ze žaludku nahoru.

Pochopil to a otočil mě, abych si mu sedla na klín. V této poloze to bylo sakra nebezpečné, ale s ním máme, jak dobře víte, podobné emočně vypjaté situace často.
Klečela jsem na něm a plameny v krbu a ten nádherný chlap pode mnou mě vydráždily jako tenkrát. Kundička se mi roztáhla a ten macek mi pomalu bortil stěny mojí jeskyňky.

Bylo to neskutečné a moje dobře utěsněná kundička mu taky dávala co proto. Líbal mě na zádech, jak to mám moc ráda a jeho kopí mi vyráželo veškeré starosti z těla. Opět.
Opět to netrvalo dlouho a já se neudržela. Musel mi zacpat pusu rukou a já mu do ní kousala, ať nekřicím blahem. Tiskla jsemse zády k jeho široké hrudi. V tom jsme zaslechli nějaké šustnutí a během vteřiny jsem byla na nohou. On rychle dekou zakryl své nahé tělo. Všude na zemi víno a kapky, co se uronily z nás obou.
Přišla jedna z jeho malých princezen a že má žízeň, natočila si vodu a jen okomentovala, že jsme čuňata a ať to tu hezky uklidíme, že víno patří do pusy a ne na zem, když už ten hnus pijem.

Dala mu jen pusu, on pořád nahý jen pod dekou popřál dcerušce sladké spaní a ona brzy zmizela v pokoji.
Zůstali jsme zas sami. Vášeň dávno pryč a tak jsme se opravdu dali do utírání fleků na podlaze. Přemáchl přehoz a já zatím utírala podlahu.

Když přišel a viděl mě, jak klečím na podlaze, přistoupil ke mně a tentokrát z vlastní iniciativy mi zezadu sám pohladil mou prcinku. Otočila jsem se a zase nám v očích vykřesly jiskry.

Jen jsem se zvedla, on mě opřel o zeď a vzal si mě zezadu. Já se prohýbala v úžasné slasti a on mě zezadu útočil na bod G. Pleskal mi o prdelku a když jsem si ještě jednou musela utlumit výkřiky, nečekaně mi ho vrazil i do prdelky.

Tu mám sakra těsnou a netrvalo dlouho a naplnil mi ji. Ale uměl to a já si také přišla na své. Ještě jsme chvíli stáli přitisknuti k sobě, ale v zápětí se rychle vydali do svých postelí, ať nikdo nic netuší.

Hned první den se vydařil. Uvidíme, co se mi podaří za kousek zítra.

Díl předešlý zde 

http://lucie.quicksnake.cz/Muzi-v-akci/Sex-s-bratrancem

http://lucie.quicksnake.cz/Muzi-v-akci

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a dvanáct