Sex za oponou

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 22. 6. 2011 v kategorii Muži v akci, přečteno: 1815×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Náš ochotnický soubor dlouhodobě slábne. Lidé toho mají moc a na hraní nezbývá čas.Naštěstí se k nám připojila nadějná mladá herečka, která ztratila angažmá ve velkém divadle.Líbila se mi od první chvíle. Stejně jako ostatním. Soubor měl teď osm členů. Tak akorát k nazkoušení oblíbeného Bocacia.

Lenka s nadšením souhlasila. Srdce mi jen zaplesalo.Hra nebyla vůbec jednoduchá.Zvlášť zkoušení choulostivých scén nás nádherně vyčerpávalo. Ale nesmírně bavilo.Lenka byla sice dost hubená,ale jinak na ní nebylo co vytknout.Stále více jsme se sbližovali,ale až na premiéře, na kterou se dostavilo 100 platících diváků, přeskočila jiskra definitivně.

I na premiéru bylo sto lidí úspěch. Nutno podotknout, že z půlky šlo o rodinné příslušníky a kamarády.
První půlka končí nádhernou scénou v ložnici. Užívali jsme si ji najednou,jakoby to bylo doopravdy. A čím dál víc.Na konci scény si všimla, že se mi postavil. Aby ne, mladé kotě, to vzpruží i lidi mnohem starší. Já jsem sotva v kristových letech.

Zachovala klid. Hrála ještě radostněji a užívala si, že se mi líbí. Ošívala se o mě ještě víc.Dokončili jsme poslední dialog,který probíhal pod dekou a pošeptala mi, ať ležím, že mě chce a jedno čísílko o přestávce stihnem.Zatáhla se opona a my se do sebe pustili. Líbali jsme se jak diví a během pár vteřin jsem vnikal do jejího sladkého těla.Diváci hodně tleskali.Jenže někdo, buď ze závisti, nebo v domnění že se jedná o konec tu oponu opět vytáhl.Lidé, pomalu se trousící na wc a cigaretu se ohlédli a uviděli Lenčinu siluetu s rýsujícími se dvojkami a vlasy do půli zad.

Ozval se aplaus a ještě větší, když studem červená Lenka vyběhla na jeviště po přestávce.Hned druhý den vyšla v deníku i na internetu nebývale dobrá kritika o proměně zdejšího souboru v opravdu profesionální těleso a tak dále. Oceňoval výkon Lenky i můj.Následující večer neváhalo zabít večer v divadle tolik lidí, že bylo vyprodáno. 550 lístků se prodalo během hodiny. Naši scénu i s vyhrnutou oponou jsme opět zopakovali.

Výkonů si brzy všimlo jiné divadlo a Lenku angažovalo. Ztratili jsme ji tak lehce jak jsme ji získali.
Ale zřejmě jsem ji zaujal, protože jsme spolu.už tři měsíce od té slavné premiéry.

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a nula