Skandální odhalení

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 27. 11. 2014 v kategorii Muži v akci, přečteno: 1809×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Správný chlap chodí na fotbal, správný chlap chodí do hospody, správný chlap jde na rynek když se něco děje.Ale ten nejlepší využije situace a jde sklízet ovoce.

Rád se starám o osiřelé paničky. A ony mě za to milují. Nechápu, jak někdo může nechat doma svou partnerku, navíc tak pohlednou. To je jako nechat přes noc odemčené auto. 
Třeba Darina. Ta už volá, když je ten její obutý. Jednou jsem u ní musel zahrát, že někoho hledám, protože jsem se s panem manželem potkal ve vchodě.
A přitom taková krásná a noblesní, o málo zkušenější, ale husákovo dítě, rozumíte.
Vždyť ten její ani neví,co doma má. Krátké blond mikádo jí lemuje roztomilý, ale upracovaný obličej. Hned jak přijdu, rozkvete jako třešeň z jara a vítá mě s otevřenou náručí a zvětšující se loužičkou v kalhotkách. Luxusních kalhotkách. Kdy už si ten její všimne, jak hezky se obléká, když on vyráží někam pryč. Což je mimochodem skoro každý den.
Je tak ráda a nadržená, že není skoro na nic čas. Zatáhne mě do bytu a já se mám jako maharádža. Dárek, co se rozbalí sám, chová se k vám jako ke spasiteli. Však taky jsem, její kundička zahálela dva dny a teď teče jen pro mě. Obdivuje mé tělo, opečovávané a ne vypité z piva s břichem, co se hodí leda jako měch.
Darina se přede mnou svíjí a když vám tu překrásnou mušli strčí až pod nos, nedá se nic dělat. Jako rudá barva na býka. V tu chvíli se k jejímu potěšení pouštím do smělého výpadu. Doslova mi trhá ptáka z kalhot a jako trojitá nymfomanka mě tam chce. Kroutí se a svíjí, ani se nemusím příliš snažit a já bych přitom tak rád. Táhne mě k sobě a chce to přímo na stole v obývacím pokoji, před fotkou jejího starého. "Ať to vidí, kokot starej" vykřikne najedou a ještě víc se mi oddává, jakoby jemu navzdory.
A přitom je vděčná za každý dotyk. Není na to moc času, ale to, co se s ní za pár hodin stihne její manžel nedal za celý rok. Chvíli mě nechá do ní bušit, ale nakonec se neovládne a jde na mě. No proč ne, rád tě povozím. Doslova mě šoustá. Je jako divá. Jakoby si to chtěla uložit někam do zásoby. Ještěže jsem z těch, co drží.
Ta touha a síla, s jakou na mě skáče jí brzy zmůže, vjede do ní první vrchol, který ji ještě pobídne a vrazí si mou ruku na klitoris. Křičí u toho, že sousedi nemají problém o nás vědět. Ale nikdo nic starýmu nepoví. Nemají ho rádi a aspoň že ta chudinka si taky jednou užije.
Pak se chlípně otočí a chce to pořádně zezadu.....

Odpoledne se vydaří a pak se ještě chvilku věnuji jí samotné. Přeci nejde jen o sex. Ten tak z 99%. Dáma mě nechce pustit, ale nakonec pochopí, že by už nemuselo být žádné příště, kdyby něco zjistily nežádoucí osoby.
Není nad to, podívat se v noci na záznam, jak tam ten její křepčí, zatímco vy jste vykřepčení úplně jinak .
Takových žen je u nás celá řada. Některé pochopily, u těch pár šťastnějších došlo ke změnám. Řada žen se však bojí na jakoukoliv změnu. Zejména ze strachu.
Znám jich několik a všechny jsou vděčné. Zato otázka pro jejich muže by zněla:
"Víte vy vůbec, co máte doma...?"

http://lucie.quicksnake.cz/Muzi-v-akci

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
erekčič z IP 37.48.12.*** | 2.5.2016 11:28
Každá ženská je potvora smile


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a dvanáct