Splněný sen znuděné ženy I.Díl

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 10. 4. 2014 v kategorii Muži v akci, přečteno: 1534×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online


Jsem vdaná a mám jedno sedmi leté a jedno osmi leté dítě. Ale víme všichni jak to tak v těch manželských stereotypech bývá. Je mi 36 let, manžel buď v práci nebo v hospodě a já minimálně „nudila“ doma. Samozřejmě kolem baráku bylo pořád co dělat a kolem dětí ještě víc.

Stereotyp mě přestal bavit a jednoho dne jsem si založila profil na jednom chatovacím portálu na internetu. Ze začátku mi to přišlo blbé se takhle s někým seznamovat, ale pak to ze mě spadlo.

Když jsem viděla co tam ti kluci píšou za kraviny, tak jsem se musela smát. Ale jeden z nich mě tam docela zaujal. Podívala jsem se mu na fotky a dost se mi líbil. Jenže ta jeho věta co v tom chatu napsal obsahovala jednu chybu a já mu nedokázala napsat nic jiného než že tam má chybu a docela jsem ho zato pokárala jak učitelka ve škole.

Jak sem si to po sobě přečetla, tak jsem se zastyděla a řekla si že sem ale kráva, ale on to vzal s humorem a tak jsme si začali psát. Asi po týdnu jsme se poprvé sešli. Na první schůzku mi donesl růži- ty miluju, a šli jsme se projít do parku. Celou cestu jsme si povídali o všem možným. Já mu vykládala o mém manželství a o dětech, on zase o práci a tak nějak jsme si rozuměli.

Sešli jsme se podruhé, potřetí a až na té třetí schůzce mi dal poprvé polibek na rozloučenou. Jak jsme se sešli po čtvrté, tak mě nabral autem a jeli jsme ani nevím kde, protože jsem byla zaneprázdněna pohledama na něj.

Tolik mě přitahoval že když jsem byla s ním, tak jsem vždy zapomněla na všechny problémy a starosti a taky nato, že jsem vdaná a mám dvě děti. Ikdyž tomu mladíkovi bylo teprve 22 let cítila jsem se s ním jako by mi bylo 18. Asi po půl hodině jsme dojeli na místo. Když jsme vylezli z auta, nemohla jsem ani popadnout dech úžasem. Jako by to měl naplánované, zrovna začalo v dály zapadat slunce za obzor, na louce u které jsme zastavili cvrkali cvrčci a z nedalekého lesíka houkaly sovy.

Připadala jsem si jak v romantickém filmu. Přistoupil ke mě zezadu, obejmul mě kolem pasu a jemně vložil prstíky mezi ty mé. Takhle jsme se pevně drželi, koukali na ten nádherný západ slunce a já tajně prosila aby tento okamžik nikdy nezkončil.

Ale jsem už přeci velká holka a věděla jsem o co tomu rošťákovi jde. Jakmile slunce zapadlo, tak jsme se ještě chvíli procházeli a sedli si do vysoké trávy na louce. Pořád jsme si povídali a upřeně si přitom dívali do očí až jsem z něho dostala velkou chuť na sex. Jenže on se k ničemu neměl. Skoro mi to připadalo že ho snad ani nepřitahuju až jsme se dostali k tématu sexu a on trošku ztuhl a nevěděl co říct. Romantik to on byl celým srdcem, ale hrozně stydlivý.

To mě ovšem nabudilo ještě víc a pomaloučku jsem se k němu naklonila a on naštěstí pochopil a začali jsme se líbat. Bylo to tak vzrušující že jsem v momentě zaregistrovala jak mi kundička zvlhla a chtěla toho stydlína.

Sundala jsem mu tričko a on mi to oplatil i s přídavkem- sundal mi i podprsenku což jsem se až divila. Tak jsme se tak mazlili on si stydlivě pohrával s mými ňadry a já mu pomaloučku rozepla kalhoty. Šibalsky se na mě pousmál a já jen přikývla. Ochotně si nechal sundat kalhoty i s trenírkama.

V tom jsem převzala iniciativu do svých rukou respektivě rtů a začala ho líbat po těle a sem tam jsem ho jemně kousla. Sjela jsem pomaloučku dolů a tam na mě čekalo překvapení. Penys mu stál pevně jak stožár, tak sem ho jemně chytla do ruky a hrála jsem si s ním jako by byl můj první. Olizovala jsem ho jazýčkem a on potichoučku sténal jak štěně. Pak jsem si ho strčila do pusy a pěkně jsem ho kouřila jak ještě nikdy nikoho. Prosil, ať toho nechám, že to je k nevydržení. Já na něho koukla a s klidným tichým hláskem a s mrknutím oka mu řekla: „chci tě ochutnat“.

Tak jsem ho kouřila dál ale vůbec to netrvalo dlouho a cítila jsem ten teplý gejzír jeho teplého semene jak mi stříká do pusinky. Úplně jsem ho vysála a ptáčka pěkně jazýčkem umyla. Stydlivě si oblíkl kalhoty a já mu řekla: „přece mě tu nenecháš takhle rozdělanou“ ? A zase jsem na něj jedním očkem mrkla. Sundal mi kalhoty a mezitím co si hrál s mými ňadry jazýčkem, prstami projížděl poštěvák přes kalhotky.

To mě vzrušilo do maxima a já mu řekla že ho moc chci. Nato mi odpověděl že máme ještě celou noc a přitom mi strčil ty svoje šibalské prstíky pod kalhotky přímo do mé mokré kundy. Projížděl ji jedním prstem, pak dvěma a ja sténala a prosila ho, že ho chci v sobě.

Sundal mi kalhotky, strčil hlavu do mého klína, rukama mě chytil pevně pod zadeček, a jak se dotkl jazýčkem mého poštěváčku, tak jsem si připadala jak v nebi. Nato jak se styděl tak mě vyloženě překvapil, jak krásně umí lízat kundičku. Ještě nikdy mě žádný chlap neudělal tak krásně jazýčkem jako on až se mi z toho rozklepaly nohy .....

Druhý díl zde : http://lucie.quicksnake.cz/Muzi-v-akci/Splneny-sen-znudene-zeny-II-Dil

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a osm