Splněný sen znuděné ženy II.Díl

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 12. 4. 2014 v kategorii Muži v akci, přečteno: 1856×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Pak začalo být už docela chladno, tak jsme se oblékli a šli si sednout do auta. Nastartoval a nechal puštěný motor, aby se to vevnitř vyhřálo.

Chvíli jsme si povídali, ale jo chtěla zase a tentokrát v sobě. Ještě že měl tak velké auto. Začali jsme se líbat a hladit a já navrhla jestli bychom si šli sednout dozadu.

Souhlasil, tak jsme si přesedli na zadní sedadla. Tam jsem ho svlíkla on zase mě a líbali se a hladily a já mu řekla „chci tě“. Položil mě na sedala, já roztáhla nožky a on domě jemně zasunul ten svůj stožár.

Myslela jsem že slastí budu křičet. Přirážel jemně a pak zase tvrději a hlouběji. Pak si on sedl a já se na něho nabodla a pomaloučku jsem na něm skákala a přidávala na tempu. Na závěr jsem se mu otočila zády a vyšpulila na něj zadeček.

Krásně a hluboko do mě pronikal. Prcal mě zezadu nádherně. Pak spomalil a já zase cítila tentokrát v mojí kundičce ten jeho gejzír spermatu. S překvapením začal znova přirážet a mi se to hrozně líbilo, až se mi z toho začaly podlamovat nohy.

Po chvilce pak přestal a říkal mi že už nemůže. Tak jsme chvíli jen tak seděli, já byla opřená o jeho hruď a pak jsme se začali oblíkat. Sedli jsme si dopředu, on vypnul motor, poslouchali jsme rádio a dívali se střešním oknem na hvězdy.

Přední sedačky jsme měli sklopené dolů abychom jsme se mohli pohodlně dívat na hvězdy. Po chvilce mi položil ruku na stehno a začal mě hladit po noze. Sjížděl blíž směrem k mé kundičce. Pak se nade mě naklonil a začal mě líbat a rozepínal mi přitom znova kalhoty. Byla jsem z toho překvapená ale chtěla jsem to, tak jsem se nechala.

Následovala další erotická smršť. Mrdal mě na tom předním sedadle a to bylo za ten den podruhé co jsem si řekla že nechci aby to skončilo. Byl jak uragán, přirážel pomalu a lehce, pak zase rychleji a hlouběji.. Užívala jsem si to do posledního vzdechu.

Po asi několika minutách to na mě přišlo a já ho chytila za záda, pevně jsem ho nechtama stiskla, kundička se mi slastí stahovala a já ukájeně vzdychala. Bylo to tak impulzivní že jsem se zapomněla a přes záda jsem mu udělala pár šrámů nechtama.

On pak vytáhl svůj penys a pěkně si ho pohonil nade mnou a po malé chviličce mi už jen po trošce postříkal kundičku. Pak jsem se zase oblékli a jeli jsme pomalu domů. Ani jsem si nevšimla, ale cesta to byla dlouhá a mě napadlo že bych chtěla vyzkoušet jaké to je kouřit chlapovi penys za jízdy v autě. Tak jsem ho po nějaké době začala hladit v rozkroku.

On se podíval na mě a já se ho zeptala: „ můžu?“ On se jen šibalsky pousmál a já mu rozepla kalhoty a vytáhla jeho penys z kalhot. Hned jsem si ho postavila, on si posunul sedačku trochu dozadu a já ho začala pěkně kouřit. Líbilo se mi to protože to bylo docela vzrušující a mu evidentně taky. Ikdyž se soustředil na cestu, soustředil se i nato abych ho mohla zase ochutnat a tentokrát za jízdy.

Netrvalo dlouho a už jsem zase cítila jeho teplé sperma jak stříká do mé pusinky, ikdyž už né tak intenzivně jak poprvé. Ale byla jsem v ten večer spokojená na dvě stě procent. Vysadil mě kousek od baráku kde jsem bydlela, pohladil mě ve vlasech a s polibkem na dobrou noc jsme se rozloučili.

Od té doby jsme se sešli ještě párkrát a vždy to bylo jiné, originální a plné zábavy a vzrušení. Jenže všechno má svůj konec, i tento příběh……..

Proč a jak to skončilo si každý domyslí podle sebe.

Writed Rooni

První díl zde: http://lucie.quicksnake.cz/Muzi-v-akci/Splneny-sen-znudene-zeny-I-Dil

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a dvanáct