Splním ti přání

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 2. 3. 2011 v kategorii Muži v akci, přečteno: 1734×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

...probudíš se ve své posteli, sakra co se to kurva stalo, pomyslíš si. Chceš vstát a dát si pořádnou sprchu. Co je do prdele zase tohle. Obě ruce i nohy máš svázané, na sobě pouze kalhotky. Ležíš tu jako Kristus čekajíc na svůj osud. První co tě napadne, že budeš křičet o pomoc, už se nadechuješ, když se ve dveřích zjeví známá postava, ten parchant, řekneš si v duchu a vražedným pohledem se díváš na chlápka, kterému si husa podržela dveře.

Stojí opřený o futra a jen se na tebe dívá. Svýma hadíma, lehce provokativníma očima, sjíždí pohledem celé tvé skoro nahé tělo, a smyslně se pošklebuje, jako by si představoval, co za prasárny s ním bude provádět. Nezmůžeš se na nic, když už se konečně nadechuješ a chceš začít řvát, a tím upoutat  něčí pozornost, do místnosti vejde rozkošná černovláska. Její přenádherná postava se zastaví u tvé postele  a i ona si tě šibalsky prohlíží.

Samozřejmě ani ty nemůžeš přehlédnout, že její dokonalé tělo zahaluje pouze značkové spodní prádlo a saténoví župánek, je překrásná, řekne chlápkovi, který se mezi tím přesunul blíže k tobě, ano je, suše odpoví. Tobě to samozřejmě zalichotí a trochu se pousměješ, ale tvůj úsměv okamžitě zkamení, když vidíš jak si ten playboy nasazuje černou rukavici. V mysli ti okamžitě prolítnou všechny scénáře kriminálních případů a všech možných thrilleru, které si do dnešního dne viděla  a začneš mít opravdu strach.

Všimneš si, že něco na té rukavici zapíná, to už se opět nadechuješ k prosebnému řevu o pomoc. Najednou na svém těle, přímo na svém krku ucítíš silné vibrace, které tebou projedou jako silný blesk, blesk který je ale nabitý vzrušením a extází. Jeho ruka začíná kroužit v blízkosti tvých pevných trojek. Předstíráš odpor a snažíš se jakoby bojovat s pouty, nechceš svému trýzniteli přiznat, že už máš promočené kalhotky a šťáva s tebe vytéká po stehnech až na postel.

Chlapík si začíná pohrávat s tvými již naběhlými bradavkami, tahá za ně, štípe tě a pak.. to tě překvapí na obě dvě plivne, vše  ti pečlivě roztírá, což ještě navíší tvou posedlost po orgasmu. Už se nedokážeš ovládat. On to vlastně ani netuší, ale plní ti tvůj sen. Chceš, aby pokračoval, aby tě tou rukavicí projel i mokrou kundu, která je už celá nedočkavá a víc a víc si říká o pozornost, což se projevuje i na prostěradle.

,,Kde je sakra ta štetka,, rozhlížíš se po pokoji a spatříš černovlásku sedíc na křesle, nohy položené na opěradle, jednou rukou si přidržuješ okraj kalhotek a druhou rychlými pohyby masíruje svůj klitoris, občas si projede pičku dvěma prsty, které hned nasměruje do své smyslné pusinky, aby si tak vychutnala její silné a vlhké vzrušení. V tom si všimne, že jí pozoruješ, zrychlí pohyby svých prstů, pak si pořádně plivne na ruku, která se všemi pěti prsty zmizí v útrobách své nadržené a tekoucí kundy.. celou tu dobu se ti dívá přímo do očí, jakoby ti říkala, už se těším až ti to udělám, těším se na rozkrok, který mi naservíruješ přímo pod jazyk a já ti jí pořádně vylížu, budeš se ztrácet v orgasmech to ti slibuji.

Tohle se prostě nedá vydržet. Propustíš své emoce, které si až do teď držela ,,pojď udělej mi to ty krasavče. Vyser se už na ty kozy a zajeď mi na mou prcinu, už na tebe mlsně čeká,,

Chlápka si trochu zaskočila, ale nenechá se dvakrát pobízet. Kalhotky uchopí do rukou a trhnutím jsou vejpůl. Do kundy ti zajedou dva jeho silné prsty a bez jakéhokoli  upozornění či předehry tě začnou brutálně mrdat, druhá ruka s vibrujíci rukavicí se postará o tvůj naběhlí poštěvák. Cítíš jak napětí v tobě roste, připadáš si jako sopka před výbuchem. Kroutíš se na posteli  smyslu zbavená, svalové křeče zaplavují cele tvé tělo.. ,,dělej pokračuj ty hajzle, vymrdej mě dělej,, hlasitě křičíš a cítíš, že se blíží vytoužený vrchol, ale chlapec to zjistí také a okamžitě  vytahne prsty, které ti  nacpe do pusy, když si vychutnáváš sladkou a dráždivou příchuť své pičky, všimneš si, že černovláska se přesunuje směrem k rozkroku tvého hošana. Pomalu knoflík po knoflíku rozepíná jeho poklopec. Zatímco ty máš plnou pusu prstů od své šťávy, ona začíná polykat mohutný penis svého přítele..

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a jedna