Svatomartinské víno

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 11. 11. 2014 v kategorii Muži v akci, přečteno: 1574×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

V našem reformním klubu kde se pravidelně scházejí lidé, co je život baví.Dělají ho sobě i ostatním zajímavějším a naplňují ho dny plnými radosti a pozitiv, opravdu naplňují, nepronudí a nepromrhají. Měli jsme ochutnávku svatomartinských vín spojených s otevřením síně slávy. Do ní byl zároveň uveden zakladatel klubu a člověk, který nám nový smysl života připomněl a vtiskl.

Kombinovalo se ochutnávání lahodného vína, pojídání lahodných pokrmů položených na točícím se stole. Kolem stolu sedělo asi deset lidí a na stole uprostřed byl posazen Radim, zakladatel klubu. Ve vyhřáté místnosti na sebe dostal jako řečtí bohové a po obou bocích mu seděla dívka. Společnost se vesele bavila a poměrně ostře sledovala jak se ti tři uprostřed činí. Pojídali a popíjeli. Dívky, plné nedočkavosti a chtíče, brzy hlazením a polibky toho mužného těla vybudily svého dnešního utěšitele..byla to scéna jak z antického výjevu.

Na každém uchu měly zavěšený hrozen révy. Opěvovaly jeho tělo,které je mělo záhy uspokojit.Blondýna se dala ústy do mužovy chlouby a druhá se rozkročila, aby v její kundičce rozproudil potoky mízy. Ona ho hladila ve vlasech a se zavřenýma očima se zaklonila a lehla si. Nohou mu jezdila po boku těla. Druhá mezitím připravila muže a přiměla ty dva do milostného spojení. Sama si vlezla rozměklým klínem nad muže, aby využila všech jeho možností.

Dívali jsme se na tu krásu a já si musela hrábnout mezi nohy. Žádné víno, žádné jídlo, chci sex, chci toho týpka, co mě vzal do tohoto božského klubu. Sedí vedle mě a on je tím co by měl být v kruhu. Však je mnohem lepší než tenhle jejich machýrek. Byla jsem odhodlaná jít s Lubošem doprostřed a ukázat jim jak
vypadá žhavý sex. Ne, že by to co se odehrávalo na stole nebylo zajímavé, nicméně nejednalo se o to nejlepší.

Jakmile uvedou do té síně slávy, stůl se otřese v základech. zatím se na to s Lubošem dobře připravíme....
Sedla jsem mu na klín a vytáhla jeho kládu, tss, o třetinu větší a hezčí..ne tak seschlý jak u toho Adonise.

Nasedla jsem na něj a kroucením pánve jsem si na něm začala užívat. Mé vzdechy byl dost hlasité a rajcovní na to, aby odpoutávaly pozornost lidí od Radima k nám...

Ti tři si báječně užívali, ale po dobré hodince už to lidi kolem přestávlo bavit. Proto kdosi vyhlásil rychle konec. Posadila jsem Luboše na kraj stolu. Z jeho pánve trčel nádherný pták, kvůli kterému se ze židle zvedly i zde přítomné dámy. Chvíli jsem si s ním pohrávala, načež vylezl na stůl docela a šla na něj do dřepu. Vystavila jsem na obdiv svou dokonalou pičku. Lidé byli uchvácení tím, jak do ní ta kláda zajížděla.

Byli jsme dokonalý pár a užívali si jeden druhého..měla jsem konečně výzvu předvést všem jak vypadá opravdu dokonalý sex... a o tom vám povyprávím příště ! 

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
erekčič z IP 37.48.12.*** | 2.5.2016 11:39
Perfektní čtenísmile


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a dvanáct