Ukryt

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 10. 11. 2011 v kategorii Muži v akci, přečteno: 1882×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Kdybyste někdy potkaly Denise, garantuji vám, neodoláte.
Denis a Kristýna se znali jen nadálku. Proto když jí přišel výtisk jeho nového románu a místo věnování v něm stála adresa jednoho klubu, kde se Colin ukrývá před lačnou veřejností a zástupy fanynek, neváhala. Měl moc rád latinskoamerické motivy. 
Jednoho horkého večera tak vklouzla do tmavého zdánlivě zapadlého domu. Bylo v něm dost lidí, Denise však neviděla. Jen v nejzazším rohu seděl kdosi tajemný. Nebylo na něj vidět, neboť za ním zářilo světlo. Viděla jen rýsující se obrysy a jiskřící oči.
Vrchní ji uvedl k malému stolu na kraji, což se jí moc nelíbilo, ale podvolila se. Najednou odhalila proč. Byl to asi jediný stůl, ze kterého bylo jakž takž vidět na Denise. Aby nebudila rozruch, čekala a po očku si borečka kontrolovala.

Byl moc pohledný. Nebylo divu, že se skrývá. Zavolal si vrchního a hned poté začala kapela skvěle hrát. Vyzval ji urostlý mladík.
To se neodmítá. Denis se chvíli díval, pak náhle..všimla si, že je pryč. Lekla se, že ji tu nechá, vždyť sem jela kvůli němu.. Znervozněla a začala se rozhlížet. Dál zahráli rychlejší sambu a kolem Kristýny se na parketu začaly srocovat páry, že nebylo k hnutí. Omluvila se mladíkovi a s vypětím sil se vymotala z davu. Opřela se o sloup a přemítala, co se stalo.
Hlavou se jí honilo, jak byla hloupá sem jet.
Najednou začali hrát pomaleji a daleko vášnivější hudbu. Kristýnu začaly napadat hříšné myšlenky a byla připravena přijmout výzvu jiného muže. Když v tom ucítila za sebou muže a jeho dech na své šíji.
Do ucha jí pošeptal "buenas tardes, senora". Projela jí vlna úlevy a zároveň vášně a emocí, které si na něm chtěla vybít.
Začali se pohybovat v rytmu samby a ona se stále zády k němu přitiskla na něj.
Teď si teprv Kristýna všimla, že Denis je nejen pohledný, ale jeho tělo je naprosto dokonalé.
Tiskli se k sobě, on ji do ucha povídal slova, která ji rozpalovala , při tom co chvilku rty oblažil její šíji a ucho. Chvilkama se k němu přitočila a setkaly se jejich rty.
Ty jeho byly mužné, ale jemné. Ruce měl na jejích stehnech a rejdil s nimi po celém jejím těle. Škrábal jako kocour. V horkém vzduchu byla cítit vášeň a touha. Bylo to poprvé, co měla pocit, že na ni vrchol přijde přímo na parketu. Byl neodolatelný.
Najednou začali hrát rumbu, načež si ji otočil tváří k sobě a přišel první pohled do očí. Chvíli ji jen držel a hleděl do očí. Ona ho začala vášnivě líbat na krku a on si ji k sobě pevně přitiskl. Pohrával si s ní, až začal cítit, že začíná být lehce malátná.
Vzal ji do náruče a odnesl do vedlejšho salonku. Aniž zavřel dveře ji položil na stůl a vyhrnul lehounké letní šaty. Objala ho nohama a podpatky zaryla do jeho stehen.

To ho vybudilo a rychle se do ní pustil. Kousla ho párkrát do krku a objala ho. Jazykem jí rejdil na krku. I ona se divila, co to s ní dělá. Zajel do ní. V první chvíli sice cítila, jak je to natěsno, ale brzy si začali pasovat. Najednu zjistila, že na něm visí a on ji nemilosdně šuká při nakukování některých lidí do salonu.
Položil ji a ona mu hodila nohy na ramena. Chvilku ji tak šoustal, až ji najednou otočil a napodobili zvěř. Rukou jí třel klitoris a okolí a šukal ji zezadu, jako hřebec. Až celý stůl vrzal a bouchal o zeď, takže se to rozléhalo po celém domě. 
Nahnul se na ni a cítila jeho tělo na svém. Vydrželi to tak docela dlouho. Lidé žasnuli nad elegantními pohyby a souznění těch dvou těl. Když to na ni šlo potřetí i on se začal nadechovat k finále a celou ji rázem naplnil.

Cítila, jak z ní teče směs šťáv a držela se ho jako klíště. Usedl s ní do křesla a chvíli jen tak odpočívala na jeho klíně.. Lidé si raději dali odchod, protože Denis měl poměrně značnou autoritu a nikdo ho nechtěl mít proti sobě. Měl u sebe svou dámu, která pro něj teď byla vším..
Byla ráda, že ho našla a těšila se co bude dál...

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a čtyři