Urozená kurvička

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 24. 6. 2012 v kategorii Muži v akci, přečteno: 1291×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Onoho jasného rána Lucrezia jen smočila svou panimandu v heřmánkové koupeli a už seděla v přilehávém kostýmku na koni vstříc dalšímu tuctu orgasmů. To bylo pro tuto urozenou kurvičku minimum. Avšak každý ji měl za další z řady neposkvrněných panen. Jen co pobídla bělouše a dala se do klusu, sedlo, tisíckrát promořené jejím lojem, začalo opět povážlivě prokluzovat.Však již od dětství si dávala co proto a často údajně proháněla své bratry, aby ji uspokojili. 

Po minutě trysku zastavila, když před ní stál její dvorní hajný. Dobré sousto po ránu napadlo ji a upustila na zem hedvábný kapesník. Hajný jej zvedl a otřel si s ním bobtnající kvér deroucí se z kalhot. Och,jak máte nabito můj milý.

Musíme opatrně, ten můj impotent tu má všude zvědy. Hajný sundal hraběnku z koně a nesl ji v náruči, až narazil na provoněnou mýtinu, kde jí rozepnul kostýmek a celou ji zlíbal od hlavy až k patě, načež vytáhla jeho mužství a nedočkavě si jej vrazila do sebe jako to dělávají samurajové s meči.

Její tuhá pochva dala hajnému během chvilky co proto a ten brzy ronil jednu kapku za druhou. Och, jak
jsi zdatný, muži mých hájů. Hraběnka se zvedla a vydala se bleskem na místo srazu s docela jinou partií.
Mladý šlechtic Pedro Caldéz seděl pod stromem v moderních gatích, ušitých na míru jeho mohutnému mužství.

To poměrně značně vykukovalo z jeho kabátu, schované jen do jakéhosi vaku přišitého ke kalhotám. To kde jaká donna mohla jít a jen kývnout prstem. Vynikající vynález té doby se však příliš neujal, neboť se dotyčný často s tragedií potázal při střetu se žárlivým manželem.

Lucrezia málem spadla z koně, když viděla, jak si Pedro leští špičku toho obřího banánu. Lehce zakašlala.

On se jen otočil a pomalinku ho schoval. Přivítali se a chvíli spolu jen tak kráčeli. Jenže jak hraběnka voněla a Pedro rovněž nebyl odpudivý typ, netrvalo dlouho a penis mířil rovnou na obzor.
"och, můj hřebče, už nečekejme" a padle před něho na kolena. Stáhla oděv a Pedro jen cukl pánví, načež ji s ním pleskl přes tvář. "Ještě" a ohnal se znovu.

Lucrezia padla rovnou na znak a roztáhla již připravený klín. Jak se mladý šlechtic dal do slastných pohybů, cítila jak ji ten obr doslova trhá. Probralo se tím snad ještě více záhybů, co v ní měla a křičela na celé hvozdy tak, že zvědové mysleli, že se jedná o bájnou sirénu. Pedro zabořil nos do prsou plných mléka a hraběnka brzy převzala nad celou šukanicí iniciativu.

Seděla na něm, což bylo pro Pedra neobvyklé. Většinou určoval on, co se bude dít. Utrhl a polkl nějakou bylinu, po které jakoby se z něj stal démon. Hodil hraběnce nohy daleko od sebe a vrážel do ní svou dubovou větev jak nejlíp uměl. K tomu jí větvičkou z břízky šlehal přes pobřišek.

Hraběnka byla jako v jiném světě a brzy poznala, jak to na ni přichází mnohem víc než předtím s hajným. A pak to přišlo, ucítila trochu tlaku a společně s Pedrem zažili sílu orgasmu, která si nezadala s písečnou bouří. Jak z ní vytáhl kopí a začal vystřikovat krůpěje života i v hraběnce se cosi smíchalo tak, že z ní vytryskla fontánka.

Oba dva mistrní milenci a byli překvapení jako panna. "och, toto je důkaz souznění"
Později ji ve Vatikánu prohlásili za nedotčenou pannu. Kdoví, co provedla s papežem. V tu dobu totiž již nosila v těle mladého šlechtice. Hraběnka prožila ještě několik manželství, leč každý s mužů nevydržel dlouho. Povila kupu dětí a skonala krátce po svém posledním porodu, při kterém se jí narodila holčička jménem Lucía.

http://lucie.quicksnake.cz/Muzi-v-akci

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a jedna