V Beskydech s kriminálníkem

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 5. 7. 2014 v kategorii Muži v akci, přečteno: 2175×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Všude to slyšíte, v televizi, v rádiu, že hledají nějakého muže podezřelého z vraždy. Skrývá se kdesi v Beskydech a tak. Jednou někoho takhle stíhali i u nás v kraji. Dlouho jsem přemýšlela, zda jet sama na naši chalupu. Manžel měl nahlášenou službu na celý víkend a tak jsem ignorovala obavu, sbalila obě děcka a jela. Pro jistotu jsem si vzala paralyzér a pepřák, zavolala i sousedce, že vyrážím a pozvala pár dalších lidí ze sousedství chalupy na večer, abychom nebyli sami. Přeci jen více lidí pohromadě by případného gaunera odstrašilo.Pátek jsme si užili, děcka si hrály se sousedovic, popíjeli jsme skoro až do dvou, pak se už ale únava přihlásila. Sousedovic se rozhodli, že nechají děcka spát u nás a já si šla taky lehnout, spala jsem v tu ránu.

Přišlo mi, že jsem spala tak dvě vteřiny, když v tom mě probudil rachot. Byla jsem hned na nohou a přemýšlela, co teď. Ze strachu o děti jsem se raději šla podívat dolů za zdrojem toho hluku. Doufaje, že to byla kočka nebo nějaké jiné zvíře jsem pomalu vešla do sklepa. Světlo nesvítí, super. Rozsvítila jsem mobil.
Procházela jsem sama sklepem jen s vybíjejícím se telefonem. Husí kůži až na zádech a doufala, že hluk udělalo opravdu maximálně nějaké zvíře. Najednou na mě odkudsi z kouta někdo skočil a chytl mě, že jsem se nemohla pohnout. nestačila jsem ani zaječet, protože ruhou rukou mi zacpal pusu a do ucha řekl. 
Ticho, nebo bude zle!

Nezmohla jsem se na nic než na zasténání na souhlas. 
"Máš tu něco k jídlu a nějaký hadry?" Se špičkou nože, která mě najednou jistila na zádech jsme pomalinku došli ke skříni, kde jsem vyhrabala balík starého oblečení a vedle z police mu do tašky dala pár konzerv a staré kompoty. Držel mě pořád zezadu a jak jsem celkem atraktivní, cítila jsem, že mu bobtnají kalhoty.
Vzrušuješ mě! Prosím, nic mi neudělejte. Neudělám, jen klidně stůj. Otíral se o mě a byl vzrušený čím dál víc. Abych měla pokoj, rukou jsem mu rozepla zip a pomáhala mu hníst jeho nemalého ptáka.

Už mě pustil, položil i nůž a jeho volné ruce mi začaly jezdit přes prsa a sjel i do klína. Bála jsem se jako čert kříže, ale zároveň mě i vzrušovalo, jak o mě ten hajzl stál a rozhodně si nepočínal zle. I já jsem vlhla. Netrvalo dlouho a vyšla z něj velká dávka. Znovu vzal nůž a donutil mě, abych mu převlékla kalhoty. Stáhla jsem ty jeho špinavé hnusné a začala mu natahovat ty staré, ale alespoň čisté po manželovi. Nenapadlo mě, že mu pohledem na mě shora znovu vztyčí. Vzal mi hlavu a i přes můj odpor mi ptáka natlačil do pusy. 
Udělej ještě tohle a máš pokoj!

Udělala jsem dva hluboké tahy a vyplivla tu hořkost. Jeho žalud mi plnil skoro celou pusu a mě se navzdory mému šikovnému, ale těžce vydělávajícímu manželovi zasnilo mít ho v sobě. Poznala jsem, že to není vrah, ale jen nějaký chudák, co si dlouho nevrznul, navíc po hmatu nebyl žádný tučňák. Sedla jsem si na bednu za mnou a on se ke mně krásně přivinul. Jeho obrovský penis si v tu ránu razil cestu do mé těšné mušličky. Ta ho těsně obepínala. Byla jsem bez sebe a oba jsme začali nádherně přirážet. bylo mi fantasticky. Najednou nahoře někdo vyrazil dveře. Chvíli slídil po předsíni, ale pak uslyšel hrknutí ze sklepa. Rozsvítil baterku a seběhl dolů. 

"Co tu děláte? ty couro!" manžel se vrhnul na mě, ale já jsem se v tu ránu rozbrečela. Petře, jsi to ty? Padla jsem mu polonahá kolem ramen. Jen jsem brečela a nebyla schopná ničeho, visela jsem na něm, ale on zatím posvítil na toho násilníka. "Starosto?" "cože?" Ohlédla jsem se a viděla ve světle baterky starostu obce, ve které máme chatu.  "Ty jeden sráči, já si tě podám" "Počkej Petře, neni to jak si myslíš, chtěl jsem ji hlídat.." 

Asi tušíte, jak to dopadlo. můj Petr si ho podal a starosta, manžel sousedky, jen sprostě využil obavy z násilníka a převlékl se za něj, aby dostal mou sukni. S manželem jsme ho usvědčili z trestného činu a doma má utrum taky.  Teďka sedí na Mírově. Doufám, že ho jednou pustí a přijde se ukázat jako on sám a ne jako falešný násilník. Mojí mušličce se na chalupě občas stýská.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a dvanáct